Byty, 3+1 na prodej, Kladno

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej bytu 3+1/L Kladno, Kročehlavy, Finská ul.

Prodej bytu 3+1/L Kladno, Kročehlavy, Finská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií v cihlovém domě v Kladně Kročehlavech, Finská ul. Byt  je v původním stavu kromě plastových oken, má prefabrikované umakartové obložené jádro v koupelně. Má dálkové vytápění, nový výtah. Koupelna s vanou, samostatné WC, v suterenu je sklepní koje, společná kolárna a kočárkárna, sušárna. Bezproblémový dům a SVJ, klidná lokalita v zeleni, parkování,  výborná dopravní dostupnost, dobré spojení do Prahy, nákupní možnosti v docházkové vzdálenosti. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 800 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

Prodáno před 4 měsíci 10
Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Vodárenská ul.

Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Vodárenská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji byt se 2 lodžiemi ve zcela původním stavu, určený k rekonstrukci. Výměra bytu je 54 m2 + 16 m2 lodžie. Má původní umakartové jádro, dřevěná okna. Bytový dům je zateplený, má nový výtah, kamerový systém. K bytu patří komora na patře, k dispozici je společná kolárna. Žádaná lokalita, občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, velmi dobré spojení do Prahy. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

Prodáno před 6 měsíci 5
Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Hřebečská ul.

Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Hřebečská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji třípokojový byt s kuchyní a příslušenstvím v Kladně Kročehlavech, ve Hřebečské ulici. Byt je umístěn ve 3. patře bytového domu s výtahem, k bytu ještě patří sklep a komora v bytě a na chodbě. Koupelnové jádro je původní bez úprav, všechna okna byla vyměněna za plastová, kuchyňská linka je zánovní, v chodbě jsou vestavěné skříně. Byt se může prodat s veškerým zařízením na fotografiích. Náklady na bydlení jsou cca 5.500 Kč za měsíc včetně fondu oprav. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti (nákupní centrum Oáza), nedaleko je lesopark Bažantnice s rybníčkem a koupalištěm. Výborná dostupnost, zastávka autobusu  MHD a do Prahy je 10 minut chůze. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 700 000 Kč

Stav: Dobrý

Prodáno před 6 měsíci 12

Doporučené realitní kanceláře

-->