Byty, 4+kk na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 8
Prodej bytu 4+kk, 71 m², Benátky nad Jizerou, ul. Pražská

Prodej bytu 4+kk, 71 m², Benátky nad Jizerou, ul. Pražská

Benátky nad Jizerou II, Benátky nad Jizerou

Nabízíme Vám k prodeji byt 4+kk se dvěma balkóny - jeden je orientován jižně a druhý severně s výhledem na zámek. Dům je z roku 2012 a stojí na jižním svahu města Benátky nad Jizerou. K bytu náleží prostorná sklepní kóje - 11 m2. Parkovat můžete před domem na společném parkovišti. Benátky nad Jizerou jsou pořadatelem několika kulturních akcí, jako např.: Novoroční ohňostroj, Ples města, Prvomájový jarmark, Ochutnávky vín, Dětský den, Zámecké slavnosti, Benátky filmových amatérů a další. Sportovci se mohou zapojit do mnoha místních oddílů. Dojezdová vzdálenost: Praha - cca 20 minut, Mladá Boleslav - cca 13 minut. Více informací Vám rád poskytnu při prohlídce. Pomohu zajistit financování a provedu Vás celým procesem koupě až po předání klíčů.

4 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 měsíci 10
Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4+kk, on the 3rd floor, 95 m2, 2 balconies, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. To the center 11 km. I really liked it here. Calm and yet in Prague./// Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějšíl lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole a mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 3. podlaží, 95 m2, 2 balkony, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Orientace S, Z, V. Do centra 11 km. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze.(č. A301)

6 950 740 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 5 měsíci 11
Prodej bytu 4+kk, 99 m², Unhošť, ul. Karla Čapka

Prodej bytu 4+kk, 99 m², Unhošť, ul. Karla Čapka

Unhošť, Unhošť

Nabízíme poslední volný byt 4+kk o podlahové ploše 83 m2 + 16 m2 balkon v bytovém projektu v centru města Unhošť, které bylo vyhodnoceno jako ideální lokalita pro život a odkud to budete mít kousek všude. I do centra Prahy. G Residence - to nejlepší dostupné moderní bydlení. Dokončení projektu G Residence je plánováno na přelom roku 2021 a 2022. Při stavbě byly použity pouze kvalitní materiály: okna Decro, třívrstvé plovoucí podlahy a koupelnové obklady Graniti Fiandre. K bytové jednotce rovněž náleží dvě parkovací stání a dva sklepy. Unhošť se nachází 12 minut jízdy od hlavního města Prahy a 15 minut od Letiště Václava Havla. V centru obce naleznete vše potřebné pro pohodlný život, jako jsou supermarkety, mateřské školky, základní školu, lékárnu, knihovnu, restaurace, kavárny a další. Pro více informací nás kontaktujte.

6 652 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 5 měsíci 10
Prodej bytu 4+kk, 122 m², Čáslav, terasa, garážové stání

Prodej bytu 4+kk, 122 m², Čáslav, terasa, garážové stání

Čáslav-Nové Město, Čáslav

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 4+kk v pátém nadzemním podlaží v právě probíhající výstavbě bytových domů v areálu Prokopa Holého v Čáslavi. Byt disponuje prostorným obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyní, třemi ložnicemi, koupelnou, samostatným WC, komorou, chodbou a příjemnou terasou s výhledem o velikosti 28 m2. Patří k němu velký sklep a vlastní garážové stání v podzemním podlaží bytového domu. Topení je teplovodní podlahové, doplněné o tepelné čerpadlo vzduch - vzduch, kterým je možné dohřívání nebo naopak dochlazování přiváděného vzduchu. V domě je centrální systém s rekuperací s individuálním ovládáním výkonu větrání pro jednotlivé byty. Před plastová okna jsou osazené vnější kovové elektricky ovládané žaluzie. Využijte možnost získat moderní bydlení ve městě s plnou občanskou vybaveností. Chcete-li se dozvědět víc o projektu a nabídce bytů, sjednejte si schůzku s odpovědnou makléřkou.

5 818 257 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 5 měsíci 10
Prodej bytu, 4+kk, 104 m2, Praha - západ

Prodej bytu, 4+kk, 104 m2, Praha - západ

Tuchoměřice, Tuchoměřice

An exceptional apartment complex is growing in a beautiful and quiet location on the western outskirts of Prague in the village of Tuchoměřice. The first stage of construction includes 2 buildings in which there are 32 apartments. The third apartment building is being built in the second stage and will offer another 14 apartments. Apartment 4 + kk, living area 104 m2, 3rd floor, 2 balconies, oriented N, S, W. Two parking spaces. I lived in this locality and I must say that it is the most pleasant part of Prague. Natural character, metro station 15 minutes by city bus. Excellent access to the center by car and public transport. Appreciated by people who want to live in peace but within reach of the center. International airport conveniently accessible. Byt 4+kk, obytná plocha 104 m2, 3.patro, 2 balkony, orientováno S,J,Z. Dvě parkovací místa. Žil jsem v této lokalitě a musím říci, že jde o nejpříjemnější část Prahy. Přírodní ráz, stanice metra 15 minut městským autobusem.(C301)

7 647 200 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 6 měsíci 6
Prodej bytu 4+kk, 109 m², Říčany, ul. Rooseveltova

Prodej bytu 4+kk, 109 m², Říčany, ul. Rooseveltova

Říčany

Výjimečná nabídka nebytové jednotky s možností rekolaudace na bytovou jednotku. V inzerátu je použita vizualizace. Pro více informací kontaktujte prosím makléřku.

5 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 5
Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4+ kk, on the 2nd floor, 95 m2, 2 balconies, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. I really liked it here. Calm and yet in Prague./// Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějších lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 2. podlaží, 95 m2, 2 balkony, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze. (č. A201)

6 820 640 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 6 měsíci 10
Prodej bytu, 4+kk, 102 m2, Praha - Kněžívka

Prodej bytu, 4+kk, 102 m2, Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějších lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 2. podlaží, 102 m2, 8 m4 balkon, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Do centra 11 km. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze. (č. B204) I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4 +kk, on the 2nd floor, 102 m2, 8 m2 balcony, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. To the center 11 km. I really liked it here. Calm and yet in Prague

6 974 200 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 7 měsíci 6

Doporučené realitní kanceláře

-->