Středočeský inzertní realitní server| Beroun | Kladno | Kolín | Ml. Boleslav | Nymburk | Příbram |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Na Slovensku nabízíme byty na prodej.
Prohlédněte si dokončené nové developerské projekty Praha od společnosti FINEP.
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:

Fulltext:
Vyhledaný inzerát
Prodej, domy - Rodinný dům, Kladno centrum
inzerát: str00025.18477 (LRD905)
Typ reality:  rodinný dům
Okres:  Kladno
Nabídka:  prodej
Datum vložení:  06.09.2017
Adresa:
Hajnova Kladno centrum PSČ | 272 01
Cena:  2 500 000 Kč
Energetická třída:  
Reality Marie D.
Makléř: Marie Drápalová Lukešová
tel.: +420 606 753 888
e-mail: marie@realitymarie.cz
Nabízím k prodeji řadový rodinný dům v centru města nedaleko náměstí St. Pavla v Hajnově ulici. Dům má 5 místností, koupelnu, WC, dlážděný dvůr, pozemek měří 137 m2. Přístup z Hajnovy ulice je po cestě převážně z čedičových kostek, příjezd na dvůr není možný. Dům a kolna tvoří stavbu do tvaru U, která byla postavena koncem 19 století, v roce 1998 byla provedena nová konstrukce valbové střechy s půdní vestavbou v podkroví na současnou dispozici. V přízemí je vstupní veranda, koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC, kuchyň a 2 pokoje, v podkroví jsou dvě ložnice. Dům není podsklepený. Obvodové svislé zdivo je z kamene, pozdější přístavba je z plynosilikátových tvárnic a z cihel, izolace jsou zcela strávené. Stropy jsou trámové rovné s omítaným podhledem nebo oblo?ené polystyrenovými podhledy, příčky cihlové zdivo, zastřešení sedlový krov, střešní krytina betonová taška Bramac, vnitřní omítky hladké, vnější omítka břízolit místy opadaný, osazeny klempířské prvky (okapy i svody), okna dřevěná špaletová nebo dřevěná dvojitá, dveře převážně dřevěné plné a prosklené, zárubně kovové. Schody do podkroví jsou dřevěné. Vytápění je lokální plynové (4x plynová kamna), ohřev vody plynovým bojlerem, rozvod teplé vody je proveden. Podlahy standardní: keramická dla?ba, betonové podlahy kryté kobercem nebo PVC a v podkroví dřevěné podlahy. Napojení je provedeno na veřejný vodovod, elektrosíť 230 V, plynovod, na hloubkovou kanalizaci dům dosud není připojen, na přístupové cestě - pozemku jiného vlastníka - je vyveden trativod. Příslušenství domku tvoří venkovní úpravy: omítnutá cihlová zeď, betonovými dlaždicemi zpevněné plochy dvora a nádvoří, na západní straně pozemku je kolna. K prodeji se nabízí garáž 17 m2 v ulici Bellevue v Kladně u GDM.
Kontaktujte makléře
Po odeslání formuláře bude Váš požadavek zaslán makléři, který vás bude kontaktovat.
Jméno:
 *
 
Email:
 *
 
Telefon:
 *
 
Zaslat kopii na můj e-mail:
Požadavek:
Kontaktujte známého
Po odeslání formuláře budou informace o realitě odeslány na e-mail Vašeho známého.
Od koho:
 
 
Komu:
 * e-mail
 
Vzkaz:
Novostavby, reality Praha od Faraon reality | Byty bez realitky Praha. Mezi oblíbené lokality patří i Praha 1. Hledáte nový dům? Podívejte se na Domyspozemkem.cz.
Reklamní sdělení

Zámečnictví Jan Kavka nabízí prodej a montáže kotlů na tuhá paliva. Působíme v Moravskoslezském kraji, především v městech Ostrava, Frýdek-Místek a Paskov. Především nabízíme kotle na tuhá paliva: Komfort, Eko Perfekt a Viadrus.

| reality Morava | fotbalové stadiony v ČR | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z MS kraje | Auto inzerce Střední Čechy