Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, 2264 m², Kolín, ul. Havlíčkova

Prodej, nájemní dům, 2264 m², Kolín, ul. Havlíčkova

Kolín IV, Kolín

Nabízíme k prodeji kompletně vybavenou a zařízenou ubytovnu na pozemku o celkové ploše 2264 m². K dispozici je celkem 31 pokojů. Zaběhlá klientela zákazníků, průměrná obsazenost cca 80%. Možnost využití rozsáhlých sklepních prostorů umístěných pod celou budovou o celkové výměře 1000 m². Ubytovna se nachází přibližně 2,5 km od centra, kde je veškerá občanská vybavenost a 7 km severně od průmyslové zóny Kolín – Ovčáry. Dobrá dostupnost na D11. Nemovitost je vhodná jako investiční příležitost. Pro více informací volejte makléři.

15 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 9
Prodej, restaurace, stravování, 2071 m², Lety, Na Skalkách

Prodej, restaurace, stravování, 2071 m², Lety, Na Skalkách

Lety, Lety

Prodej vyhlášené restaurace v Letech u Řevnice. Kapacita vnitřní části restaurace 50 míst, zahrádka o stejné velikosti s venkovní barem s grilem. Před objektem je pak prostor patřící k restauraci, kde je možné udělat další zahrádku, piknikové posezení nebo sezení jen tak v trávě s výhledem na slepé rameno Berounky. Restaurace se nachází u cyklostezky a pravidelně se zde pořádají svatby, rauty a firemní akce.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 12
Prodej RD 6+1 s projektem na komerci, Želivec

Prodej RD 6+1 s projektem na komerci, Želivec

Želivec, Sulice

Prodej domu 6+1 v obci Sulice - Želivec. Součástí prodeje je i projekt v přípravné fázi na přístavbu 160 m2 ke komerčním účelům a parkoviště. Návratnost investice spočítána na cca 10 let. Možnost vytvořit kombinaci nájemního bydlení a obchodních či restauračních prostor. Záměr je projednán a předběžně odsouhlasen na úřadech - čekáme na stavební povolení. Vhodné i pro lékárnu, kadeřnictví nebo zastoupení firmy. RD je velmi dobře postavený, podsklepený. V přízemí obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna. Celé podkroví je nově rekonstruováno a lze označit jako vyšší standard. V celém domě nová okna s trojsklem. Ke hlavnímu pozemku o výměře 963 m2 bude přičleněna část sousedního pozemku o velikosti cca 168 m2. Objekt má studnu, obecní přívod vody, plyn (nový plynový kotel), elektřinu 220/380 V. Kanalizace do jímky.

9 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 16 hod. 41
Prodej, nájemní dům, Příbram, ul. Březnická

Prodej, nájemní dům, Příbram, ul. Březnická

Příbram IV, Příbram

Prodej objektu v centru Příbrami s komerčními prostory, se zastavěnou plochou 220 m². Příležitost pro investory, neboť dle územního plánu lze dům přestavět na bytový dům o 2 NP a obytný podkrovní prostor. Dům je částečně podsklepen. Součástí objektu je zahrada (158 m²), orientovaná na odvrácenou klidnou stranu od hlavní silnice. Parkování je možné bezplatně na přilehlém parkovišti. S financováním Vám rádi pomůžou naši finanční specialisté.

5 871 040 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 16
Prodej, obchod a služby, 57 m², Kladno, ul. Estonská

Prodej, obchod a služby, 57 m², Kladno, ul. Estonská

Kročehlavy, Kladno

Nabízíme k prodejí komerční nemovitost o jedné místnosti (57 m2) včetně projektu, v Kladně Kročehlavech, ul. Estonská. Místnost je prostorná, má vysoký strop, lze považovat za investiční objekt pro Vaše budoucí podnikání, využití jako zdravotnické zařízení - zubní praxe, odborný lékař, nebo veterinární zařízení. Dále lze vybudovat relaxační zařízení, másérské studio, nebo kadeřnictví.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, obchodní objekt, 1348 m², Krchleby

Prodej, obchodní objekt, 1348 m², Krchleby

Krchleby, Krchleby

Prodej domu s obchodními prostory v obci Krchleby u Čáslavi. Celková velikost pozemku je 1348 m2. Dům prošel v r. 2001 celkovou rozsáhlou rekonstrukcí (nová střecha, stropy, podlahy, veškeré rozvody, okna atd.) Dům disponuje zabezpečovacím i protipožárním zařízením. Příjezd i parkování nákladních a osobních aut je bezproblémový na prostorném dlážděném dvoře. V přízemí je bytová jednotka 3+1 s koupelnou a WC, technické místnosti a hlavně prostor bývalého obchodu se samostatnými vchody, který lze využít k podnikatelským záměrům (obchod, kavárna, vinárna). V patře je potom další prostorné bydlení o dispozici 3+1. K domu dále patří upravená zahrada, garáž a dílna. Dům má výborný stavebně-technický stav. Nachází se na hlavním tahu Čáslav – Zruč nad Sázavou – Tábor. Výhodné financování Vám zdarma zařídíme. Doporučujeme prohlídku.

9 785 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 23
Prodej, nebytové prostory, 164 m2, Hlubočinka - Sulice

Prodej, nebytové prostory, 164 m2, Hlubočinka - Sulice

Hlubočinka, Sulice

Prodej nebytového prostoru o podlahové ploše 164 m2 v novostavbě v obci Sulice - Hlubočinka. Prostory jsou dispozičně řešeny 6+kk, mají vlastní vstup, zahradu o velikosti 150 m2 a dvě parkovací stání. V domě podlahové vytápění, moderní podlahy, 3 koupelny, trojskla okna. Ideální prostory pro kanceláře nebo služby. Kolaudace roku 2019. PENB třídy B - velmi úsporná. V obci MŠ, ZŠ, restaurace a sportoviště. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

7 250 000 Kč

Stav: Novostavba

před 2 dny 17
Prodej, komerční objekt, 798m2, Ujkovice

Prodej, komerční objekt, 798m2, Ujkovice

Ujkovice, Ujkovice

Nabízíme Vám ke koupi zavedenou restauraci se zahradou v lokalitě obce Ujkovice u Mladé Boleslavi. Nemovitost je v původním udržovaném stavu, zděný klenutý sklep, nová střecha. Dispozice objektu: pivnice, velký sál, kuchyň, sklad, pánské a dámské WC. Nemovitost vybízí i k jinému druhu podnikání, výroba, sklad či prodejna potravin. Klidná a příjemná lokalita.

2 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, restaurace, stravování, Dolní Slivno

Prodej, restaurace, stravování, Dolní Slivno

Dolní Slivno, Dolní Slivno

Nabízíme ke koupi rodinný dům v obci Dolní Slivno (30 minut od Černého Mostu nebo Mladé Boleslavi, 10 minut od Benátek nad Jizerou). Nemovitost je umístěna na klidném místě v centru obce. V hlavní 2-podlažní části budovy jsou v přízemí prostory bývalé restaurace (sál s výčepem, kuchyní, skladem a sociálním zařízením), v 1. patře se nachází byt o výměře 98 m2. Okna a vstupní dveře v obou podlažích jsou nová. Nebytové prostory mají samostatné vstupy a měření elektrické energie a vody. Objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva. U domu je parkovací plocha pro několik aut. V navazující přízemní části budovy, která je částečně podsklepena, jsou umístěny hospodářské prostory, podkroví je možno využít pro vybudování dalších obytných místností. V roce 2011 byla k tomuto účelu zpracována projektová dokumentace a následně vydáno stavební povolení. Součástí nemovitosti je dále zděná kolna umístěná na oplocené zahradě. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky volejte RK.

3 190 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 48
Prodej, nájemní dům, 2120 m², Hostomice

Prodej, nájemní dům, 2120 m², Hostomice

Radouš, Hostomice

Exkluzivně Vám nabízíme prodej domu se 4 samostatnými bytovými jednotkami v komplexu staveb bývalé zemědělské usedlosti o celkové ploše 2120 m2. Na pozemku se nachází soubor budov. Dům s obytnou částí, 3 bytové jednotky, bývalá hospodářská budova, která je z části podsklepená, 1 bytová jednotka, na ni navazuje chlév, dále stodola a přístřešky s garážemi. Za stodolou je zahrada. Bytové jednotky, každá s vlastním vstupem, nejsou rozděleny prohlášením vlastníka a jsou určené k rekonstrukci. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci, vodovod a elektřinu, vlastní kopaná studna. V obci se nachází prodejna potravin a hostinec. Je zde zastávka autobusu a vlaku. Nájezd na dálnici D5 9,5 km. Veškerá občanská vybavenost v Hostomicích 2,5 km.

4 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 48
-->