Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, ubytovna, penzion, 2078 m2, Žiželice - Končice

Prodej, ubytovna, penzion, 2078 m2, Žiželice - Končice

Žiželice

Nabízíme k prodeji ubytovnu v obci Žíželice-končice, pozemek o CP 2078 m2. Ubytovna je kompletně vybavená, zařízená, celkem 19 pokojů. Zaběhlá klientela zákazníků, průměrná obsazenost cca 80%. Dobrá dostupnost na D11, v dosahu automobilka TPCA, vhodná investice. Pro větší efektivitu nutnost investic do modernějších technologií. Na pozemku parkoviště a sklady. Pro více informací volejte makléře.

3 952 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 8
Prodej, průmyslový areál, 6426 m2, Bratkovice, okr. Příbram

Prodej, průmyslový areál, 6426 m2, Bratkovice, okr. Příbram

Bratkovice, Bratkovice

Prodej areálu bývalé pily o celkové ploše 6426 m2 v obci Bratkovice, okr. Příbram. Objekt je celý oplocený, má tři vjezdy a jednu slepou kolej. Areál se nachází na okraji obce, stranou od zástavby. Součástí areálu je velká výrobní hala, skladovací prostory, dílny, kanceláře a dva rodinné domy. Mimo jiného je možno využít nádvoří k manipulaci, parkování a nebo ke skladovacím účelům. Rozvod veřejného vodovodu, WC do jímky s přepadem do trativodu a čistička odpadních vod bez technologie. Napojeno na silný elektrický proud. Celý objekt je v zachovalém stavu, sklady mají novou střechu.

4 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 38
Prodej, penzion, 486 m2, Rakovník

Prodej, penzion, 486 m2, Rakovník

Rakovník II, Rakovník

K prodeji penzion s restaurací v klidné části města Rakovník s ubytovací kapacitou osmi pokojů hotelového typu. V přízemí se nachází restaurace s kapacitou cca 45 osob, bar, kuchyně, sklad, zázemí pro personál a toalety s umývárnou. V prvním a druhém patře jsou umístěny pokoje pro hosty. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, ledničkou, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Dva z pokojů mají vlastní terasu. V ceně je zahrnuto veškeré zařízení penzionu. Na upraveném pozemku se vzrostlou parkovou zelení o rozloze 1200 m2 se nachází zahradní restaurace, pergola a dětský koutek s pískovištěm. Vlastní uzamykatelné parkoviště s kamerovým dohledem a úschovna kol. Objekt je připraven k okamžitému provozu, v případě zájmu lze přímo převzít stávající zavedený provoz. Centrum Rakovníka, autobusová zastávka, vlakové nádraží vše v docházkové vzdálenosti. Díky křivoklátským lesům, cyklostezkám a kulturním památkám velmi oblíbená turistická oblast.

12 000 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 21 hod. 27
Prodej, zemědělský objekt, 58.976 m2, Šebestěnice, Kutná H.

Prodej, zemědělský objekt, 58.976 m2, Šebestěnice, Kutná H.

Šebestěnice, Šebestěnice

Prodej výrobního zemědělského a skladovacího areálu o ploše 58.976 m2. Areál je oplocen betonovým plotem přístupný třemi vstupy. Osm studní, dvě haly, dva zrekonstruované objekty připravené pro těžbu krypto-měn, nebo k jinému využití. Třetí komerční objekt zrekonstruovaný, kde se nalézají velké garáže, tři byty, kancelářské, skladové prostory a velká pergola. Dvě haly o ploše téměř 2.000 m2. U pozemku trafostanice, několik velkých septiků, bývalá myčka traktorů. Velké zastavěné plochy. Široké využití. Možnost pronájmu. Okres Kutná Hora.

60 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 19
Prodej, obchodní prostory, 300 m2, Karlštejn

Prodej, obchodní prostory, 300 m2, Karlštejn

Karlštejn, Karlštejn

Nabízíme vám exkluzivně prodej obchodních prostorů v novostavbě zatepleného domu z roku 2011 na hlavní turistické ulici v centru Karlštejna. Celková podlahová plocha domu je 300 m2. Samotný dům poskytuje pohodové bydlení a podnikání na jednom místě. Dvě nadzemní podlaží tvoří obchodní prostory. Podkroví se používá za účelem bydlení. Součástí 1.NP je samostatná garáž. Do domu vedou dva vchody. Je zde zabudován bezpečnostní systém. Provozní náklady jsou nízké. Jedná se o frekventované místo na Karlštejně. Tento objekt je dobrá investice. Lze tu provozovat veškeré služby a obchod, restaurační činnost a bar. Dále z domu může být nájemní dům ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům. Prohlídky domu dle dohody. Cena je k jednání. Hypotéku zařídíme.

10 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 19
Prodej, rekreační zařízení, 4080 m2, Jesenice, okr. Rakovník

Prodej, rekreační zařízení, 4080 m2, Jesenice, okr. Rakovník

Jesenice

Nabízíme prodej bývalé správní budovy "Krbovky" o podlahové ploše 463 m2 v Jesenici u Rakovníka nedaleko Velkého rybníka v rekreační části města Jesenice. Budova je v zanedbaném stavu a má restaurační část, šest pokojů k ubytování a vinárnu. K budově náleží pozemek o ploše 4080 m2, na kterém se nachází volejbalové hřiště a dvě studny. Dále se samostatně prodává osm rekreačních chat, které lze po dohodě koupit jako celek. Pro bližší informace volejte makléře. Optimální financování zajístí naše úvěrové centrum.

1 320 000 Kč

Stav: Špatný

včera 8
Prodej, restaurace, 797 m2, Čáslav

Prodej, restaurace, 797 m2, Čáslav

Čáslav-Nové Město, Čáslav

Prodej zavedené restaurace v Čáslavi. Kapacita restaurace 35 a sálu 50 míst. Součástí je kuchyně, sociální zařízení, venkovní sezení pod pergolou a dětský koutek na zahrádce. . V podkroví je vybudovaný byt 3+kk o CP 73 m2, před dostavbou. Restaurace je v provozu a nachází se v klidné lokalitě, nedaleko centra. V Čáslavi je veškerá občanská vybavenost.

4 599 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 23
Prodej, nájemní dům, 742 m2, Kolín, ul. Legerova

Prodej, nájemní dům, 742 m2, Kolín, ul. Legerova

Kolín III, Kolín

Na prodej udržovaný nájemní dům se zahradou v Legerově ulici v Kolíně. Nájemní dům má jedno podzemní, dvě nadzemní podlaží a půdu vhodnou k vybudování dvou bytů, případně dalších kanceláří. Přízemí domu je pronajato ČSOB pojišťovně a realitní kanceláři. První patro je využíváno advokátní kanceláří a notářem. Podzemní podlaží o výměře 174 m2 je vybaveno pojízdnými regály a je tak vhodné např. pro archiv. Nabízí se zde však mnoho dalších možností využití, salon, restaurace, fitness, apod. Vytápění zajišťuje kotelna s dvěma kondenzačními kotli. Dům je postaven na pozemcích o celkové výměře 1476 m2 a je velmi dobrém technickém stavu. Z důvodu velmi dobrého technického stavu a lukrativních a zejména řádně platících nájemců je vhodný jako dlouhodobá, konzervativní investice.

12 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 25
Prodej, bytový dům 4+2, 251 m2, Kolín, ul. Jaselská

Prodej, bytový dům 4+2, 251 m2, Kolín, ul. Jaselská

Kolín III, Kolín

Prodej bytový domu v centru města Kolín. Dvě obytná patra s byty 2+1. Každý byt má samostatné měřiče. Dům je v udržovaném stavu částečně zrekonstruovaný. Plastová okna, rozvody odpadů a vody, nové kuchyně. Prostorná půda s možností další vestavby. Celý dům podsklepen. Velmi frekventované místo. Možnost bydlení spojené s podnikáním. Výhodné financování zajistíme. Vice informací v realitní kanceláři.

3 795 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 21
Prodej, Statek, Dolní Chvatliny- Mančice

Prodej, Statek, Dolní Chvatliny- Mančice

Mančice, Dolní Chvatliny

Nabízíme k prodeji statek- rodinný dům 4+1 s pozemky a hospodářskými budovami o rozloze 9647 m2. Nemovitost se nachází v centru obce. Tvoří jednotný celek a je oplocen. Vhodné po rekonstrukci jako hospodářská usedlost. Dům je napojen na veřejný vodovod a obecní kanalizaci. Dále je na pozemku kopaná studna. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Chvátlinách a v Kolíně. Financování zajistíme. Více info v RK.

2 799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 22