Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, Rataje nad Sázavou

Prodej, penzion, Rataje nad Sázavou

Rataje nad Sázavou

Prodej nemovitosti po částečné rekonstrukci v obci Rataje nad Sázavou. Nemovitost byla využívána, jako víceúčelová budova. Najdeme zde plně vybavenou restauraci s krbem, která sloužila nejen místním, ale i jako oblíbená a vyhledávaná zastávka vodáků. Kuchyň této restaurace zajišťovala výrobu jídel a jejich rozvážku do širokého okolí. V nemovitosti se nachází byt 3+1, byt 1+1 s příslušenstvím a 3 samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením a stropní nadstavbou na spaní. V podkroví je možnost vybudování dalších podkrovních místností, půdní vestavbou. Pod nemovitostí se rozkládá velký sklep. Součástí nabídky je i technická budova, ve které je dílna a garáž. Na nádvoří se nachází pergola s krbem, která je umístěna tak, že je z ní nerušený výhled na údolí, lesy a místní dominantu hrad. Nemovitost je výbornou investiční příležitostí. V případě Vašeho zájmu zajistíme financování.

3 580 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 33
Prodej, komerční prostory, Zbraslavice

Prodej, komerční prostory, Zbraslavice

Zbraslavice

Prodej komerčních prostor v obci Zbraslavice, okres Kutná Hora. K prodeji se nabízí komerční prostory v blízkosti náměstí obce Zbraslavice. Prostory dříve sloužily jako výrobní prostory pro výrobu dílů na letadla. Nemovitost lze znovu okamžitě využívat jako výrobní nebo montážní prostory, sklady, dílny a po příslušné úpravě a rekolaudaci lze nemovitost přebudovat i na rodinný dům nebo cokoli jiného. V případě Vašeho zájmu zajistíme financování.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 13
Prodej, nájemní dům, 349 m2, Kladno

Prodej, nájemní dům, 349 m2, Kladno

Kročehlavy, Kladno

Atraktivní investice do zavedeného nájemního domu v Kladně nedaleko centra a parku. Jedná se o mimořádnou příležitost koupi nájemního domu se třemi zcela zařízenými a pronajatými bytovými jednotkami, zahradou, garáží a velkým půdním prostorem. Dům generuje již několik let pravidelný atraktivní měsíční výnos. Nepřetržitá obsazenost bytů v domě a stále sílící trend po nájemním bydlení s bezproblémovým parkováním, činí tuto koupi bezpečnou a ideální investicí. Dlouhodobý růst cen nemovitostí v dosahu Prahy znamená též další zajímavé zhodnocování. Bezproblémový provoz lze doložit po příjmové i technické stránce. V přízemí je prostorný byt o velikosti 2+1, v 1.NP jsou dva byty 2+kk. Velká půda vhodná pro vestavbu luxusního bytu. Dům má zahrádku s pergolou a velkou garáž. Rekonstrukce v roce 2011: část. vyměněna plast. okna, nová vodovodní, kanalizační a plynová přípojka, nový plyn. kotel, nově udělané kuchyně a koupelny. Více informací v RK.

5 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 28
Prodej, rekreační areál, Křečovice - Živohošť

Prodej, rekreační areál, Křečovice - Živohošť

Křečovice, Křečovice

Nabízíme k prodeji vyjímečný rekreační komplex u Slapské přehrady na Nové Živohošti o celkové ploše 7450 m2, dokončený v roce 2018. Celková kapacita areálu je 72 míst, prodej je včetně veškerého vybavení. Součástí je 7 luxusně vybavených kanadských srubů s krbovými kamny, dubovými postelemi, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Dále wellness se Zakarpatskou saunou a unikátním čánem (kruhová nádoba z litiny nebo ze železa, postavená nad ohništěm). Teplota vody se pohybuje v rozmezí 35-40°C. Do čánu se vejde až 6 osob. Díky železité vodě, se tělo zbavuje stresu, toxinů), další část tvoří rekonstruované dřevěné chatky, se společným WC a sprchou se solárním ohřevem vody a v neposlední řadě letní kuchyň s udírnou, krbem a pecí. 50 m od komplexu dojdete k vodě, kde se nachází i kotviště Nová Živohošť s restaurací. Areál je vzdálen 50km od Prahy.

26 000 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 hod. 32
Prodej, hotel, 3710 m2,Všenory

Prodej, hotel, 3710 m2,Všenory

Všenory, Všenory

Nabízíme k prodeji bývalý, vyhlášený hotel Zdenka (původně Villa Nolč) ve Všenorech o celkové ploše 3710 m2 z toho zastavěná plocha 1.965 m2, vhodný k celkové rekonstrukci, možnost využít jako hotel, bytový dům nebo penzion pro seniory. Objekt má velmi výhodnou polohu u lesoparku a potoka a skládá se ze dvou budov- budova hotelu: sklep s kotelnou a vlastní studnou, zázemí pro výčep a restauraci, skladovací prostory, v přízemí - bývalá restaurace (výčep, bar, lovecký salonek, vlastní kuchyně, sociální zařízení, prostorné venkovní posezení na dvoře s altánkem), 1. a 2. patro - pokoje s kapacitou cca 60 lůžek, společné sociální zařízení se sprchami na každém patře, samostatný byt správce, podkroví - rozlehlá půda, možnost přestavět na další pokoje. Další budova je bývalá tančírna, jedná se o secesní sál s pódiem a se zázemín, částečně podsklepený.

20 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 21
Prodej, zemědělská usedlost, 10212 m2, Březová u Hořovic

Prodej, zemědělská usedlost, 10212 m2, Březová u Hořovic

Březová

Prodej zemědělské usedlosti v CHKO Křivoklátsko. Hlavní budova je přízemní, rodinný dům s užitnou plochou 176 m2, který prošel dílčí rekonstrukcí a je částečně podsklepený. Naproti přes dvůr se nachází druhá obytná budova s předzahrádkou o užitné ploše 116 m2, bývalý vejminek. Na obytné stavby navazují hospodářská stavení, garážové stání, garáž, dílna, chlévy a stodola o ploše 238 m2. Za stodolou je zahrada o ploše 1598 m2 a dále budova kravína, kolaudace v roce 1996, o ploše 929 m2 na pozemku 2360 m2 a za ní ještě pozemek o ploše 3369 m2, na který vede obecní, panelová cesta. Obec vzdálena od nájezdu na D5 5 km, je zde mateřská škola, obchod, zastávka autobusů. Nemovitost vhodná k provozování živočišné výroby, chovu koní nebo na bydlení a rekreaci. Objekt napojen na vlastní studny, elektro, odpady svedeny do jímky, topení ústřední na tuhá paliva.. Lze odprodat i na 2 části. Cena odpovídá odhadu z roku 2017.

11 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 33
Prodej, zemědělský objekt, 6658 m2, Březová u Hořovic

Prodej, zemědělský objekt, 6658 m2, Březová u Hořovic

Březová, Březová

Prodej zemědělské usedlosti v CHKO Křivoklátsko. jedná se o budovu kravína, kolaudace v roce 1996, o ploše 929 m2 na pozemku 2360 m2 , za ní další pozemek o ploše 3369 m2, ke které vede obecní, panelová cesta. Obec vzdálena od nájezdu na D5 5 km, je zde mateřská škola, obchod, zastávka autobusů. Nemovitost vhodná k provozování živočišné výroby, chovu koní nebo jako sklad. Objekt napojen na vlastní studnu, elektro, odpady svedeny do jímky.

6 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 13
Prodej, nájemní dům, 338 m2, Kladno, ul. gen. Klapálka

Prodej, nájemní dům, 338 m2, Kladno, ul. gen. Klapálka

Kladno

K prodeji dům v širším centru Kladna, ul. gen. Klapálka. Dům se skládá ze 3 podlaží, každé podlaží má cca 110 m2 podlahové plochy, celková podlahová plocha je 338 m2. V přízemí se nachází bar s hernou a sociálním zázemím. V dalších dvou patrech je celkem 8 místností, kuchyňka a WC (viz půdorysy). Dům je dle územního plánu zahrnut v území "SM - Plochy smíšené obytné", lze zde vybudovat až 3 bytové jednotky. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 1997. Rekonstrukce zahrnovala novou střechu, okna, stropy, fasádu, rozvody elektřiny, vody a odpadů a kompletní rekonstrukci interiérů. Bar v přízemí byl rekonstruován v roce 2016. Dům je celý podsklepen, v zadní části se nachází garáž pro 3 automobily. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Dobré dopravní spojení do Prahy. Lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Více informací v RK.

5 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 17
Prodej, průmyslový areál, 6426 m2, Bratkovice, okr. Příbram

Prodej, průmyslový areál, 6426 m2, Bratkovice, okr. Příbram

Bratkovice, Bratkovice

Prodej areálu bývalé pily o celkové ploše 6426 m2 v obci Bratkovice, okr. Příbram. Objekt je celý oplocený, má tři vjezdy a jednu slepou kolej. Areál se nachází na okraji obce, stranou od zástavby. Součástí areálu je velká výrobní hala, skladovací prostory, dílny, kanceláře a dva rodinné domy. Mimo jiného je možno využít nádvoří k manipulaci, parkování a nebo ke skladovacím účelům. Rozvod veřejného vodovodu, WC do jímky s přepadem do trativodu a čistička odpadních vod bez technologie. Napojeno na silný elektrický proud. Celý objekt je v zachovalém stavu, sklady mají novou střechu.

4 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 38
Prodej, nájemní dům, Žleby, ul. Zámecké náměstí

Prodej, nájemní dům, Žleby, ul. Zámecké náměstí

Žleby

Prodej nájemního domu 12+4 na Zámeckém náměstí v obci Žleby v blízkosti státního zámku. V domě se nachází pět bytových jednotek. Přízemní dvě jednotky jsou po rekonstrukci, v druhém podlaží započatá rekonstrukce tří bytových jednotek. Polovina budovy je podsklepena. Půda s možností další vestavby. K domu náleží zahrada, která sousedí se zámeckým parkem. Vyhledávaná turistická lokalita. Dům lze využít k bydlení i k podnikání. V obci je kompletní občanská vybavenost. Výhodné financování zajistíme.

1 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 7