Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, 240 m2, Králův Dvůr - Popovice

Prodej, restaurace, 240 m2, Králův Dvůr - Popovice

Popovice, Králův Dvůr

Prodej domu k provozování tradiční hostinské činnosti s venkovním posezením, s historií zajišťování kulturní činnosti místních občanů a spolků. Zastavěná plocha je 472 m2, navazující dvůr o výměře 260 m2. Dům je situován v obytné zóně městské části Králova Dvora – Popovic, podél hlavní silnice. Objekt je konstrukčně členěn na několik částí, v první, částečně podsklepené se nachází chodba, oddělené sociální zařízení pro hosty a personál, úklidová a skladová místnost, vstup na půdu a do sklepních prostor. Na výčep (pro cca 45 hostů) navazuje kuchyň pro přípravu jídel a skladová místnost. V druhé části domu je velký taneční sál s vyvýšeným podhledem. K pohostinství náleží uzavřený dvůr s možností vybudování zahradní restaurace a parkování. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, plyn, elektro), zabezpečovací zařízení.. Půdní prostory lze využít pro přestavbu na ubytovací prostory. V místě je veškerá občanská vybavenost, nájezd na D5 1 km.

3 210 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 25
Prodej, zemědělský objekt, Bělá p. B.- Březinka pod Bezdězem

Prodej, zemědělský objekt, Bělá p. B.- Březinka pod Bezdězem

Březinka, Bělá pod Bezdězem

Exkluzivně nabízíme ke koupi zemědělský objekt - chlévy - možnost ustájení koní v malebné vesnici Březinka pod Bezdězem. Patrový roubený dům se sedlovou střechou pochází z přelomu 18. a 19. století. Dochoval se zde historický topný systém s kamenným dymníkem. Dále pec s předpecní jámou, kachlový sporák a na dvoře zbytky kamenné studny. Tato nemovitost je státem chráněná budova, s možností čerpání dotací na její renovaci. Součástí je stodola s chlévy a maštalemi - s klenutými stropy. Pro bližší informace volejte makléře.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 10
Prodej, historický objekt, Bělá pod Bezdězem - Březinka p. B

Prodej, historický objekt, Bělá pod Bezdězem - Březinka p. B

Březinka, Bělá pod Bezdězem

Exkluzivně nabízíme ke koupi historický objekt s rozlehlou zahradou, celková plocha 2.081 m2, vesnice Březinka pod Bezdězem - Bělá pod Bezdězem. Patrový roubený dům se sedlovou střechou pochází z přelomu 18. a 19. století. Dochoval se zde historický topný systém s kamenným dymníkem. Dále pec s předpecní jámou, kachlový sporák a na dvoře zbytky kamenné studny. Tato nemovitost je státem chráněná budova, s možností čerpání dotací na její renovaci. Součástí je zachovaná stodola s chlévy a maštalemi - s klenutými stropy. K nemovitosti náleží zahrada o ploše 1164 m2 a stavební pozemek, nyní zbořeniště, a také prostorný pískovcový sklep. Z IS - elektřina, vodovod (na hranici pozemku). Doporučuji prohlídku, financování zajistíme. Kontaktujte makléře.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 9
Prodej, obchodní prostory, 352 m2, Příbram

Prodej, obchodní prostory, 352 m2, Příbram

Příbram V-Zdaboř, Příbram

Exklusivní prodej obchodních prostor, momentálně využívaných jako restaurace o celkové ploše 352 m2 v klidné části města Příbrami. Komerčně velmi zajímavé prostory pro vlastní podnikání, ke kterým náleží pozemek o výměře 835 m2. V patře se nachází obytná místnost s příslušenstvím. K dispozici prostorný klimatizovaný sklep,vybavená kuchyně, půdní prostory, sklady, dílna i vlastní uzavřené parkoviště, včetně přístřešku pro automobil. Vedle domu menší zahrádka. Doporučuji prohlídku!

5 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 24 hod. 22
Prodej, rodinný dům, 780 m2, Kladno, J. Hory

Prodej, rodinný dům, 780 m2, Kladno, J. Hory

Kladno

Prodej domu s širokou možností využití. Vhodný jako investiční příležitost. Dům nacházející se přímo ve středu města Kladna, na lukrativním místě vedle Kladenského divadla. Vhodná k využití jako ubytovna, domov pro seniory, školka, atd. Možnost také bydlení s podnikáním. Nemovitost má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor, který se dá použít k případné vestavbě - například bytových jednotek. Podlahová plocha je 560 m2 + možnost půdní vestavby 220 m2. Dům je v původním stavu. Více informací v RK nebo makléře.

9 990 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 20
Prodej, obchodní objekt, Mladá Boleslav

Prodej, obchodní objekt, Mladá Boleslav

Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav

Exkluzivní prodej obchodního objektu v lukrativní části Mladé Boleslavi, možnost zrealizovat např. nájemní dům. Nyní zavedený penzion s restaurací. Objekt tvoří dvě vzájemně propojené budovy o 10 pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek. K dispozici velice pěkný byt 4+kk o výměře 80 m2 s rozlehlou terasou s výhledem na zahradu. Příjemná restaurace zařízená ve venkovském stylu plně vybavena i se zázemím. Každá budova má vlastní kotelnu s plynovým kotlem a rozvodem ústředního topení. Zahrada s bazénem zajišťuje naprosté soukromí. 8 parkovacích míst, další parkoviště přes silnici. Celý penzion i restaurace v perfektním stavu. Jedná se o zcela uzavřený objekt. Vhodné pro investora, který hledá výjimečnou nemovitost. Doporučujeme osobní prohlídku, kontaktujte makléře.

15 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 28
Prodej, penzion s restaurací, Mladá Boleslav

Prodej, penzion s restaurací, Mladá Boleslav

Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav

Lukrativní investice - zavedený penzion s restaurací v Mladé Boleslavi. Objekt tvoří dvě vzájemně propojené budovy o 10 pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek. K dispozici nádherný byt 4+kk o výměře 80 m2 s rozlehlou terasou s výhledem na zahradu. Útulná restaurace zařízená ve venkovském stylu plně vybavena i se zázemím. Každá budova má vlastní kotelnu s plynovým kotlem a rozvodem ústředního topení. Zahrada s bazénem zajišťuje naprosté soukromí. 8 parkovacích míst , další parkoviště přes silnici. Celý penzion i restaurace v perfektním stavu, bez nutnosti dalších investic. Jedná se o zcela uzavřený objekt v klidné lokalitě s perfektní dostupností do středu města. Vhodné pro investora, který hledá vyjímečnou nemovitost. Více info v RK.

15 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 24
Prodej, zemědělský objekt, 2800 m², Okrouhlo

Prodej, zemědělský objekt, 2800 m², Okrouhlo

Okrouhlo, Okrouhlo

Prodej zemědělského objektu s celkovými pozemky 2.778 m² v obci Okrouhlo, Praha-západ. Objekt bývalého vepřína s potenciálem na skladové nebo výrobní prostory. Pozemek přístupný z obecní komunikace při možnosti vjezdu nákladních vozidel s využitím např. ke stavbě haly nebo volných provozních ploch. Do objektu zaveden nový přívod elektřiny a na pozemku vrtaná studna. Význam této investice podtrhuje rychlá dostupnost pražského okruhu (9 km). Financování zdarma zajistíme.

4 490 000 Kč

Stav: Špatný

před 5 dny 13
Prodej, mobilheim, Zalešany

Prodej, mobilheim, Zalešany

Zalešany

Prodej mobilheimu o podlahové ploše 30 m2 v obci Zalešany, okres Kolín. Prostorové řešení 3+kk s dvěma vchody. Obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a přímotopem, jídelní kout, vybavená kuchyňská linka. Ložnice - dvoulůžko, přímotop. Vlastní vstup do koupelny. Dětský pokoj - 2 x jednolůžko. Koupelna se sprchovým koutem s pevnou zástěnou a umyvadlo. WC s vlastním umyvadlem. Nový elektrický bojler na ohřev vody. Nadstandardní množství úložných prostor. Kontakt na odvoz zajistíme.

249 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 10
Prodej, bytový dům 4+2, 251 m2, Kolín, ul. Jaselská

Prodej, bytový dům 4+2, 251 m2, Kolín, ul. Jaselská

Kolín III, Kolín

Prodej bytového domu v centru města Kolín. Patrový dům s dvěma byty o dispozici 2+1. Dům je v udržovaném stavu, částečně zrekonstruovaný. Plastová okna, rozvody vody, nové kuchyně, samostatné měřiče. Prostorná půda s možností další vestavby, v přízemí možnost vybudovat kancelář. Celý dům podsklepen. Frekventované místo. Možnost bydlení spojené s podnikáním. Výhodné financování zajistíme.Vánoční sleva, platí do konce roku. Vice informací v realitní kanceláři.

3 379 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 23