Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní objekt, Kladno, ul. manž. Topinkových

Prodej, výrobní objekt, Kladno, ul. manž. Topinkových

Dubí, Kladno

Komerční areál s dvěma výrobními halami o zastavěné ploše 300 m2 a 400 m2 a obytným domem s podlahovou plochou 220 m2 (ve 2 podlažích). Možnost půdní vestavby na ploše cca 110 m2 (valbová střecha). Před halami je dostatečný manipulační prostor (900 m2) pro nákladní auta s vjezdovou bránou z ulice na dálkové ovládání. Jedna z hal je k využití jako jedna velká plocha, a nebo je možné ponechat příčky. Druhá, menší hala, je členitá do více místností a zázemí. Na menší halu navazuje obytný dům, kolem něhož je zahrada 220 m2. Objekt je nyní využíván několika subjekty pro podnikání. Vhodný jako autodílna nebo výrobní prostory. Více informací u makléře.

7 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 51 min. 11
Prodej, restaurace, 240 m2, Králův Dvůr - Popovice

Prodej, restaurace, 240 m2, Králův Dvůr - Popovice

Popovice, Králův Dvůr

Prodej domu k provozování tradiční hostinské činnosti s venkovním posezením, s historií zajišťování kulturní činnosti místních občanů a spolků. Zastavěná plocha je 472 m2, navazující dvůr o výměře 260 m2. Dům je situován v obytné zóně městské části Králova Dvora – Popovic, podél hlavní silnice. Objekt je konstrukčně členěn na několik částí, v první, částečně podsklepené se nachází chodba, oddělené sociální zařízení pro hosty a personál, úklidová a skladová místnost, vstup na půdu a do sklepních prostor. Na výčep (pro cca 45 hostů) navazuje kuchyň pro přípravu jídel a skladová místnost. V druhé části domu je velký taneční sál s vyvýšeným podhledem. K pohostinství náleží uzavřený dvůr s možností vybudování zahradní restaurace a parkování. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, plyn, elektro), zabezpečovací zařízení.. Půdní prostory lze využít pro přestavbu na ubytovací prostory. V místě je veškerá občanská vybavenost, nájezd na D5 1 km.

3 210 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 25
Prodej, restaurace, 442 m2, Velim

Prodej, restaurace, 442 m2, Velim

Velim, Velim

Chcete si založit rodinnou firmu a pokud nevíte, kde začít, máme řešení. Nabízíme k prodeji restauraci s dobrou pověstí a vlastní klientelou, po rekonstrukci s plně vybavenou kuchyní, lokálem, barem s veškerým vybavením potřebným ihned začít. Zázemí restaurace nabízí vybavenou kuchyni na profesionální úrovni, sklady, mrazící boxy, přípravny atd. Vše je ve výborném stavu. Dále je zde kancelář a další prostor vhodný pro ubytování personálu. Nad restaurací je podkroví, kde si můžete vybudovat podkrovní byt k pronájmu nebo vlastní potřebu. Venkovní posezení a parkování na pozemku i mimo něj. Restaurace je v místě oblíbená a konají se zde často velké akce, svatební hostiny či večerní akce s živou hudbou. V obci Velim je veškerá občanská vybavenost jako je mateřská škola, obchodní centrum, potraviny, autobusová doprava a dobré vlakové spojení do Kolína a Prahy. Nedaleko je přírodní rezervace a 7 km je město Kolín. Doporučujeme prohlídku, ostatní informace u makléře.

4 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 18
Prodej, rodinný dům, Kosmonosy, ul. Františka Opolského

Prodej, rodinný dům, Kosmonosy, ul. Františka Opolského

Kosmonosy

Nabízíme k prodeji stylový dům s dvojgaráží a s komerčním prostorem v centru obce Kosmonosy. Dům z roku 1933 je ve výborném stavu, udržovaný a průběžně renovovaný. Koupelna je 3 roky po rekonstrukci a kuchyně 4 roky. Celý dům má nová dřevěná eurookna, obložkové dveře a z větší části novou elektřinu a podlahy. Částečně podsklepený objekt má v 1. NP komerční prostory, dvojgaráž a technickou místnost. Ve 2. NP je bytová jednotka 3+1 s prostornou terasou se vstupem na krásnou zahradu. Ve 3. NP je také bytová jednotka 3+1 s menší terasou. Každý byt má svoje odečty energií a vytápění samostatným kombinovaným plynovým kotlem. V komerčním prostoru jsou elektrická akumulační kamna. Výhodná poloha domu v blízkosti Mladé Boleslavi a napojení na dálnici Praha - Liberec nabízí pohodové bydlení a soukromí pro větší rodinu s možností podnikání. Pro více informací volejte makléře.

7 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 22 hod. 34
Prodej, rodinný dům, 905 m2, Neratovice, ul. Mládežnická

Prodej, rodinný dům, 905 m2, Neratovice, ul. Mládežnická

Neratovice

Nabízíme k prodeji nemovitost nejen k bydlení, ale i k podnikání, nebo jako investiční příležitost. Objekt o užitné ploše 905 m2 a zastavěnné ploše 430 m2 tvoří obytná část, v přízemí se nachází zrekonstruovaný byt 2+kk, kancelář a prostorná dílna o velikosti 86m2 . V patře, určeném k rekonstrukci se nachází několik pokojů (bývalé kanceláře) a sociální místnosti. Boční křídlo budovy (dílny) o velikosti 115m2 navazuje na hlavní budovu. Půdní prostor lze využít na dostavbu dalších bytů. Vzhledem k umístění a možnostem územního plánu, lze tuto nemovitost využít na obytný komplex, nebo k podnikání. Celý objekt je umístěn na parcele o rozloze 683m2. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, výborné spojení do Prahy, nebo sportovní vyžití v okolí Polabí. Doporučujeme prohlídku. Více informací v RK.

8 390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 14
Prodej, zemědělská usedlost, 330 m2, Knovíz

Prodej, zemědělská usedlost, 330 m2, Knovíz

Knovíz, Knovíz

Zemědělská usedlost s rozlehlým pozemkem o celkové ploše 4686 m2, nacházející se v klidné obci Knovíz - okres Kladno. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí - nová střecha, stropy, betonová podlaha, rozvody topení, elektřiny, plastová okna... Stodola je v původním stavu. Přilehlé pozemky jsou vedené jako stavební a jsou vhodné k další výstavbě rodinných domů, rekreačních objektů, zemědělské usedlosti... Nájezd na dálnici D7 10 minut od pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

11 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 28
Prodej, kancelářské prostory, 780 m2, Kladno, ul. J. Hory

Prodej, kancelářské prostory, 780 m2, Kladno, ul. J. Hory

Kladno

Prodej domu s širokou možností využití. Vhodný jako investiční příležitost. Dům nacházející se přímo ve středu města Kladna, na lukrativním místě vedle Kladenského divadla. Vhodná k využití jako ubytovna, domov pro seniory, školka, atd. Možnost také bydlení s podnikáním. Nemovitost má dvě nadzemní podlaží a půdní prostor, který se dá použít k případné vestavbě - například bytových jednotek. Podlahová plocha je 560 m2 + možnost půdní vestavby 220 m2. Dům je v původním stavu. Více informací v RK nebo makléře.

9 990 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 20
Prodej, průmyslový objekt, 13183m2, Olbramovice - Veselka

Prodej, průmyslový objekt, 13183m2, Olbramovice - Veselka

Veselka, Olbramovice

Nabízíme k prodeji část výrobního areálu o celkové ploše 13183 m2 v obci Olbramovice – Veselka. Areál zahrnuje administrativní budovu s kancelářemi, sociálním zázemím, šatnami. V horní části budov se nacházejí výrobní haly a sklady. Spodní část disponuje třemi velkými halami. K části areálu dále patří plocha, která je územním plánem vedena jako stavební pro výrobu. Možnost napojení pozemku na stávající trafostanici, samostatná příjezdová cesta. Areál je 24 hodin hlídaný a zabezpečený. Administrativní budova je k částečné rekonstrukci. Budovy jsou průchozí. Možnost přikoupení dalších budov či pozemků. Více informací u makléře.

13 977 600 Kč

Stav: Dobrý

včera 26
Prodej, komerční prostor, 70 m2, Kladno, ul. Vodárenská

Prodej, komerční prostor, 70 m2, Kladno, ul. Vodárenská

Kročehlavy, Kladno

Předmětem nabídky je přenechání nájemní smlouvy k plně vybavené kavárně. K tomu je možnost přenechání firmy (firma má kancelář v Praze). Ke kavárně je zaplacená zahrádka před kavárnou na venkovní posezení a je možnost si pronajmout i zahrádku za kavárnou. Místo kavárny lze využít prostor pro obchod s lahůdky nebo cukrárnu. Více informací u RK.

275 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 10
Prodej, penzion, 897 m2, Skřivaň

Prodej, penzion, 897 m2, Skřivaň

Skřivaň, Pavlíkov

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi nemovitost využívanou jako kulturní a pohostinské zařízení v obci Skřivaň. Možnost přestavby na ubytovací zařízení. Budova je částečně podsklepena historickými klenutými sklepy. Sál s podiem (cca 180 m2) lze propojit s pivnicí (cca 65 m2). Z pivnice je dále vstup do kuchyně a do vstupní chodby, kde se nachází šatna, toalety (pánské, dámské) a vstup do salonku (cca 26 m2). Venkovní prostor před nemovitostí lze využít k vybudování venkovního posezení, situován na JZ, nebo jako parkovací plochu. Skřivaň je malebná vesnice na západním okraji CHKO Křivoklátsko a v jejím okolí můžete navštívit historicky zajímavá místa, jako je např. zrekonstruovaný zámek přímo v obci nebo hrad Křivoklát, stejně tak podniknout procházky po křivoklátských lesích či naučných stezkách, například po říčce Javornici až k řece Berounce. Naše společnost Vám při obchodu poskytne kompletní servis včetně možnosti nejvýhodnějšího financování a pojištění.

1 690 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 17
-->