Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zemědělský objekt, 2800 m², Okrouhlo

Prodej, zemědělský objekt, 2800 m², Okrouhlo

Okrouhlo, Okrouhlo

Prodej zemědělského objektu s celkovými pozemky 2.778 m² v obci Okrouhlo, Praha-západ. Objekt bývalého vepřína s potenciálem na skladové nebo výrobní prostory. Pozemek přístupný z obecní komunikace při možnosti vjezdu nákladních vozidel s využitím např. ke stavbě haly nebo volných provozních ploch. Do objektu zaveden nový přívod elektřiny a na pozemku vrtaná studna. Význam této investice podtrhuje rychlá dostupnost pražského okruhu (9 km). Financování zdarma zajistíme.

4 490 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 13
Prodej, komerční prostory, Zbraslavice

Prodej, komerční prostory, Zbraslavice

Zbraslavice

Prodej komerčních prostor v obci Zbraslavice, okres Kutná Hora. K prodeji se nabízí komerční prostory v blízkosti náměstí obce Zbraslavice. Prostory dříve sloužily jako výrobní prostory pro výrobu dílů na letadla. Nemovitost lze znovu okamžitě využívat jako výrobní nebo montážní prostory, sklady, dílny a po příslušné úpravě a rekolaudaci lze nemovitost přebudovat i na rodinný dům nebo cokoli jiného. V případě Vašeho zájmu zajistíme financování.

1 410 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, obchodní prostory, 131 m2, Příbram

Prodej, obchodní prostory, 131 m2, Příbram

Příbram VIII, Příbram

Prodej obchodních prostor v obchodním středisku v Příbramy. V rušném okolí se nacházejí školy, sídliště a jiné obchody - velká fluktuace lidí. Prostor o ploše 131 m2 má vstup přímo z ulice, nyní byl využíván jako herna. Skládají se z hlavní místnosti s barem, skladu a sociálního zařízení. V zadní části se nachází nákladová rampa. Vhodné i jako investice.

1 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 10
Prodej, obchod a služby, 142 m2, Kladno, ul. T.G. Masaryka

Prodej, obchod a služby, 142 m2, Kladno, ul. T.G. Masaryka

Kladno

Přenechání ziskového lahůdkářství s kompletním vybavením v centru Kladna. Kompletní rekonstrukce - rozvod elektřiny, rozvod vody i odpadů, dlažba atd. Obchod je plně v provozu se zaměstnanci, rozvoz jídla objednávky od po - pá ( v ceně přenechání je i automobil zn. Ford transit ). Vybavení je včetně nádobí, ledniček, mrazáků, chladících vitrín, vlastních receptů, fritéz, kávovaru, výrobník na kopečkovou zmrzlinu a dalšího vybavení, které Vám zajistí potřebný chod prodejny. Pro Více informací kontaktujte makléře.

1 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, mobilheim, Zalešany

Prodej, mobilheim, Zalešany

Zalešany

Prodej mobilheimu o podlahové ploše 30 m2 v obci Zalešany, okres Kolín. Prostorové řešení 3+kk s dvěma vchody. Obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a přímotopem, jídelní kout, vybavená kuchyňská linka. Ložnice - dvoulůžko, přímotop. Vlastní vstup do koupelny. Dětský pokoj - 2 x jednolůžko. Koupelna se sprchovým koutem s pevnou zástěnou a umyvadlo. WC s vlastním umyvadlem. Nový elektrický bojler na ohřev vody. Nadstandardní množství úložných prostor. Kontakt na odvoz zajistíme.

219 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 10
Prodej, zmrzlinový stánek 5m2, Mladá Boleslav

Prodej, zmrzlinový stánek 5m2, Mladá Boleslav

Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav

Prodej pouze zmrzlinového stánku 5 m2 bez vlastního pozemku v Mladé Boleslavi. Součástí je veškeré vybavení, včetně zmrzlinového stroje Antic 2, průtokového ohřívače vody, lednice. Elektřina 220V i 380V, voda a odpad je rozveden po prodejně. Plně zateplený kiosek 2 x 2,5 m vhodný nejen na prodej zmrzliny. Železný podlahový rám je vhodný pro snadné přemístění stánku. Vhodný nejen pro letní sezónu, ale i zimní období. Další info u realitního makléře.

199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 6
Prodej bytového domu se zahradou, centrum Bělá pod Bezdězem

Prodej bytového domu se zahradou, centrum Bělá pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem

Prodej dvou bytových domů situovaných v centru města Bělá pod Bezdězem. K dispozici užitná plocha cca 590 m2 hlavních objektů a 50 m2 vedlejšího objektu bez č.p., domy jsou ve stavu vhodném k rekonstrukci. V současné chvíli je v řízení stavební povolení rekonstrukce těchto památkově chráněných objektů z patnáctého století n.l. Domy jsou vzájemně propojené. V přízemí se nachází nebytový prostor s venkovní výlohou vhodný pro komerční využití, ve 2. a 3. nadzemním podlaží je možné zbudovat až 6 bytů. K domům náleží pozemky o velikosti 785 m2 (zastavěné plochy, zpevněná plocha za domem a zahrada, která je kompletně oplocena). Domy s geniem loci, nacházející se přímo u radnice města Bělé mohou být velmi zajímavou investicí ať už k pronájmu bytů či v rozprodeji na bytové jednotky. Obestavěný prostor domu a vedlejší stavby 2 614 m3. Doporučuji Vám prohlídku těchto zajímavých nemovitostí.

7 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 16
Prodej, rodinný dům 788 m2, Pečky - Velké Chvalovice

Prodej, rodinný dům 788 m2, Pečky - Velké Chvalovice

Velké Chvalovice, Pečky

Nabízíme k prodeji obchod (220 m2 + dostavba 100 m2) z roku 1972, který by se dal po rekonstrukci rekolaudovat na rodinný či bytový dům. Obchod se nachází v obci Velké Chvalovice, 2 km od Peček, kde je veškerá občanská vybavenost. Součástí prodeje je i zahrada s rozlohou 468 m2. Obchod prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí (nové výlohy, nový plynový kotel, zateplení, fasáda, nová střecha...). Napojeno na vodovod a veřejnou kanalizaci. Možnost využívání je ihned. Dům se nachází na náměstí klidné obce s výbornou dostupností do Poděbrad, Sadské, Peček, nebo do 30 min. vzdálené Prahy. Více info v RK.

3 640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 8
Prodej, výrobní hala, 140 m2, Bítouchov u Mladé Boleslavi

Prodej, výrobní hala, 140 m2, Bítouchov u Mladé Boleslavi

Bítouchov, Bítouchov

Nabízíme Vám ke koupi halu v lokalitě obce Bítouchov u Mladé Boleslavi. Součástí je pozemek o CP 2071 m2 a novostavba rodinného domu. Prostorná hala je rozdělena na hlavní část 9 x 12 m a na sklad 6 x 4 m. Je postavena ze sendvičových panelů, elektřina 220-380, voda. Objekt nabízí spousty možností využití. Místo je v soukromí a poskytuje klidné bydlení s možností podnikání.

8 090 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 12
Prodej, komerční objekt, 176 m2, Nehvizdy, ul. Pražská

Prodej, komerční objekt, 176 m2, Nehvizdy, ul. Pražská

Nehvizdy

Prodej dvougeneračního rodinného domu o dvou bytových jednotkách, v obci Nehvizdy, ul. Pražská. Dům je vhodný jak k bydlení, tak i ke komerčním účelům. Na pozemku je možné vystavět další budovu. Nachází se na strategickém místě v centru obce na náměstí. Zastavěná plocha domu je 176 m2, celková plocha pozemku 2.645 m2. Historie domu sahá až do roku 1644. V roce 1938 byl dům částečně přestavěn a průběžně rekonstruován. Dispozičně je dům řešen: v 1. NP bytová jednotka 4+1, ve 2. NP bytová jednotka 3+1, ve 3. NP půdní prostory vhodné k výstavbě. Dům je nepodsklepený a navazuje na něj přístavba garáží s dílnou a sklepy. Na pozemku se dále nacházejí zděné chlívky, zahradní altán a skleník. Zahrada o výměře 1.633 m2 je užívána jako ovocný sad. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V obci je základní občanská vybavenost - základní a mateřská škola, pošta, obecní úřad, obchody, restaurace, sportoviště. Vynikající dostupnost do Prahy. Černý Most 11 km. Bližší informace u makléře.

15 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 44