Komerční prostory na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 100
Prodej, mlýna, 160 m², Vrdy, ul. Nová

Prodej, mlýna, 160 m², Vrdy, ul. Nová

Dolní Bučice, Vrdy

Prodej bývalého vodního mlýna v obci Vrdy - Dolní Bučice, který prošel zdařilou rekonstrukcí. Vlastní pozemek o výměře 3525 m2. Na obytnou část navazuje mlýnice o celkové ploše 415 m2. Vytápění elektrokotlem, nebo krbovými kamny, voda z vlastní studny. Nemovitost je na klidném místě, vhodná na bydlení spojené s podnikáním nebo k rekreaci. Výhodné financování pomůžeme bezplatně vyřídit. Více informací v realitní kanceláři.

5 295 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 měsíci 31
Prodej nájemního domu v Libici nad Cidlinou, ul. Nerudova

Prodej nájemního domu v Libici nad Cidlinou, ul. Nerudova

Libice nad Cidlinou, Libice nad Cidlinou

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci s dvěma byty o dispozici 3+KK, velkou dílnou a půdou s možností půdní vestavby (až 5 BJ) v obci Libice nad Cidlinou. V roce 2011 proběhla rekonstrukce domu. Celková kapacita restaurace je 50 míst + 2 zahrádky o další kapacitě 46 míst (venkovní zahrádka o kapacitě 16 míst a 30 míst je ve vnitřní zahrádce). Restaurace se nachází na rozcestí hlavních silnic. Součástí prodeje je plně vybavená kuchyň (konvektomat, myčka, kontaktní gril, pec na pizzu, výdejní vana, atd.). Objekt je multifunkční a velmi žádaný na firemní večírky. Bowling (2 dráhy + zázemí), sportovní přenosy (O2 TV s projektorem). Dále se zde nachází fotbálek, automat na cigarety a jukebox. Kancelář a zázemí pro personál, včetně šatny, sprchy a WC. V suterénu se nachází sudový sklep o velikosti 4 m2. K objektu patří 20 parkovacích míst přímo na pozemku. Současný provozovatel rád předá kontakty na možnost rozvozu obědů pro okolní firmy. Restauraci lze začít provozovat ihned.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 49
Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Votice

Prodej čtyřpatrového obchodního centra na náměstí v centru Votic. Tři nadzemní podlaží jsou pronajata, prostor v suterénu po rekonstrukci k pronájmu. Každé patro má prodejní plochu 1380 m2, suterén 890 m2 s možností úprav dle budoucího účelu. Nová vzduchotechnika v celém objektu. Přístup je po širokém schodišti. V objektu jsou osobní i nákladní výtahy pro zásobování, v zadní části rampa. Možnost i vlastního bydlení. Veškeré informace v RK. S financováním Vám rádi poradíme.

56 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 37
Prodej nájemního domu, 1113 m², Měšice, ul. Hlavní

Prodej nájemního domu, 1113 m², Měšice, ul. Hlavní

Měšice, Měšice

Prodej nájemního domu o ploše 187 m² v Měšicích u Prahy. V domě jsou momentálně tři samostatné bytové jednotky, vypracována projektová dokumentace pro vybudování druhého patra s dalšími bytovými jednotkami (stavební povolení momentálně ve fázi schvalování). Dům byl postaven v r. 1992 a prošel částečnou rekonstrukcí. K domu náleží zahrada 926 m² a parkovací stání před domem. V místě je dobrá občanská vybavenost - školky, obchody, pošta, centrum volného času, dětská hřiště, sportoviště, zámecký park s možností relaxace pro celou rodinu, cyklostezky. Výborná dostupnost do Prahy, metro Letňany 15 min. autem, PID i vlakové spojení do centra Prahy.

8 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 22
Prodej obchodního objektu, 1397 m², Milovice, ul. Krátká

Prodej obchodního objektu, 1397 m², Milovice, ul. Krátká

Milovice

Prodej obchodního objektu o CP 1397 m² v Milovicích - část Boží Dar. Komerční prostory se skládají ze vstupní chodby, kuchyňky, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a prostorné místnosti, ze které je vstup na terasu. V budově je podlahové vytápění, je napojena na veřejný vodovod i kanalizaci a nachází se pod ní garáž 25 m². Součástí objektu je pozemek o rozloze 1318 m², který je od silnice oplocený. Tuto nemovitost lze využít např. jako sídlo firmy, kancelářské prostory, bistro se zahrádkou či půjčovnu čtyřkolek apod.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 16
Prodej penzionu, 605 m2, Rabyně — Blaženice

Prodej penzionu, 605 m2, Rabyně — Blaženice

Blaženice, Rabyně

Prodej penzionu v obci Rabyně v místní části Blaženice s pozemkem 837 m2, která leží v těsné blízkosti Slapské přehrady. Zděna, zateplena heraklitovými deskami budova je částečně podsklepená, má jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. Jedná se o penzion s restaurací a obchodem. V podkroví jsou k dispozici ubytovací jednotky. Budova poskytuje pohodové bydlení a podnikání v jednom místě. Vytápění je řešeno pomoci nejmodernějšího kotle pro spalování pelet s automatickým zapalováním paliva a dávkováním paliva šnekovým dopravníkem. Nastaveno dálkové ovládání kotle pomoci mobilního telefonu. Dále je možnost vytápění lokálně krbovými kamny. Zdrojem teplé vody je bojler. Nová plastová okna. Bezpečnostní systém. Venkovní bezpečnostní videokamery. Rampa pro zásobování obchodu. Pozemek je částečně oplocen betonovým plotem. Kovaná vjezdová brána je objednána. Dopravní dostupnost na Smíchovské nádraží busem MHD – 1:05 h. Hypo zajistíme. Další informace v RK.

7 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 23
Prodej hotelu, penzionu, 4208 m², Kaliště

Prodej hotelu, penzionu, 4208 m², Kaliště

Poddubí, Kaliště

Prodej komerčního pozemku o výměře 4.208 m2 z toho cca 560 m2 zastavěno bývalým hotelem, který vyhořel. Objekt vhodný ke kompletní rekonstrukci, nebo zbourání a vybudování nového. Objekt se nachází v těsné blízkosti řeky Sázavy na Praze-východ, katastrálním území Kaliště u Ondřejova. V územním plánu je pozemek veden jako občanská vybavenost - komerční zařízení malá, střední. Bližší informace v RK.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Divišov

Prodej perspektivního prostoru o výměře 134 m2, v Divišově, ul. Závodní, okr. Benešov, vhodného především jako skladovací prostor nebo pro zřízení prodejny. Může sloužit i k jinému využití - zejména podnikatelskému záměru. Do nemovitosti je přivedena voda z obecního vodovodu, elektřina 220 V a 380 V. Odpad je vyveden do obecní kanalizace. Vnitřní prostory jsou před rekonstrukcí (na místě je k dispozici cca 120m2 nové podlahové dlažby, plastové vchodové dveře a další materiál). Majitel již provedl výměnu všech oken za plastová. Prostor se nachází v suterénu domu s bytovými jednotkami a původně sloužil jako kotelna. Do objektu je vchod jak z chodníku, tak ze sklepení bytového domu. Bližší informace u makléře.

649 990 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Horoměřice, Horoměřice

Nabízíme Vám prodej komerčních prostor a přilehlého parkoviště s billboardem v Horoměřicích u Prahy. Celkem se jedná o 295 m² - z toho 149 m² jsou nebytové prostory v přízemí a zbývající část, tedy 146 m², je parkoviště před budovou. Prostory jsou nově zrekonstruované a z vybavení zde zůstávají všechny pevné prvky stavby. Je zde několik místností v minulosti využívaných jako kancelářské prostory, showroom, zasedací místnost a skladový prostor. Nechybí zde dvě kuchyňky a tři WC. Pomocí rekonstrukce je možné změnit dispozici a uspořádání místností. Prostory lze využít jako obchodní, kancelářské nebo pomocí kolaudace využit jako restauraci. V neposlední řadě je možné prostory pronajímat. Součástí prodeje je i parkoviště před budovou a billboard. Více informací u makléře.

12 463 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Jinočany, Jinočany

Nabízíme Vám k prodeji dům 5+kk o celkové ploše 183 m2 na rovinatém pozemku 444 m2 v těsné blízkosti Prahy v centrum obce Jinočany, který je vhodný k bydlení a zároveň pro komerční využití pro svou ideální polohu v centru obce a 100 metrů od základní školy, vhodné pro různé podnikatelské využití: obchod, salon, cukrárna.. 1. jednopodlažní část nabízí prostornou místnost s přípravnou na krb, plně vybavená kuchyňská linka s francouzským oknem s přímým vstupem na zahradu, samostatná místnost, koupelna a samostatné WC. Tato část domu je zcela dokončena. 2. dvoupodlažní část je před dokončením, budoucí majitel si tak může dokončit dům dle vlastního výběru, jsou zde čtyři místnosti z jedné přímý vstup na terasu 28,7 m2. Na pozemku je parkovací stání a st. povolení pro výstavbu garáže. Tato lokalita je vyhledávaná pro velmi dobrou dostupnost do Prahy, metro Zličín je pouze 5 min. autem nebo 10 min. autobusem, železniční doprava směr Smíchov. nádraží.

9 900 000 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 14

Doporučené realitní kanceláře

-->