Komerční prostory na prodej, Kutná Hora

Změnit zadání Počet inzerátů: 33
Prodej, mlýna, 160 m², Vrdy, ul. Nová

Prodej, mlýna, 160 m², Vrdy, ul. Nová

Dolní Bučice, Vrdy

Prodej bývalého vodního mlýna v obci Vrdy - Dolní Bučice, který prošel zdařilou rekonstrukcí. Vlastní pozemek o výměře 3525 m2. Na obytnou část navazuje mlýnice o celkové ploše 415 m2. Vytápění elektrokotlem, nebo krbovými kamny, voda z vlastní studny. Nemovitost je na klidném místě, vhodná na bydlení spojené s podnikáním nebo k rekreaci. Výhodné financování pomůžeme bezplatně vyřídit. Více informací v realitní kanceláři.

5 495 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 31
Prodej farmy, 10751 m², Petrovice II

Prodej farmy, 10751 m², Petrovice II

Staré Nespeřice, Petrovice II

Prodej chaty na oploceném pozemku o celkové ploše 10751 m2 v obci Staré Nespeřice, rozdělen na čtyři samostatné sektory, pastviny, les. Možno využívat pro chov zvířat, rekreaci. Chata je zateplená, bez čísla evidenčního s patrem na spaní, vytápění kamny nebo přímotopem. Na pozemku lze postavit hospodářskou budovu. Elektrická přípojka, voda z vlastní vrtané studny, internet, letní sprcha, seník, dřevěný přístřešek pro zvířata, krmelec s přístřeškem v lese, suché WC. Instalovány přehledové dozorové kamery s nočním viděním s možností vzdáleného dohledu. Veškerá občanská vybavenost v Uhlířských Janovicích. Více informací u realitního makléře.

7 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 27
Prodej zemědělského objektu, 7149 m², Vlkaneč

Prodej zemědělského objektu, 7149 m², Vlkaneč

Vlkaneč

Prodej jedné poloviny zemědělského objektu s pozemky v obci Vlkaneč okres Kutná Hora, o celkové výměře 7.149 m2. Kravín je v dobrém stavu, část střechy má novou krytinu a nové krovy, na části střechy nově přeloženy tašky. Voda zajištěna dvěma kopanými studnami, elektřina do nemovitosti zavedena. Do objektu jsou dva vchody, lze rozdělit na dvě poloviny. Vhodné jak k chovu skotu, tak na výrobu, či jako skladovací prostory. Klidné místo mimo obec.

970 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej nájemního domu, 371 m², Kutná Hora, ul. Spálená

Prodej nájemního domu, 371 m², Kutná Hora, ul. Spálená

Šipší, Kutná Hora

Prodej komerčního objektu v Kutné Hoře, ulice Spálená. Jedná se o prostornou nemovitost, v současné době vedenou jako rodinný dům. Objekt zahrnuje dva zařízené, zdařile zrekonstruované byty. Dále nabízí opravdu velké množství prostoru pro realizaci Vašich představ. V přízemí bývala zavedená restaurace se zázemím, dále truhlárna a dílna s montážní jámou. Nabízí se zde možnost vybudování dalších bytových jednotek. Nemovitost je zvláště vhodná ke komerčním účelům. Financování zajištěno. Více informací u makléře.

6 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 16
Prodej zemědělského objektu, 1250 m², Vrdy

Prodej zemědělského objektu, 1250 m², Vrdy

Zbyslav, Vrdy

Prodej zemědělského objektu v klidné části obce Zbyslav o celkové ploše 1250 m2. Budova je vhodná k podnikání i jako skladovací prostory. Elektrický proud 220, 380 V. Voda a topení není zavedeno. Více informací u makléře.

3 220 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej obchod a služby, 951 m², Zruč nad Sázavou

Prodej obchod a služby, 951 m², Zruč nad Sázavou

Zruč nad Sázavou

Prodej domu ve Zruči nad Sázavou, na náměstí MUDr. J. Svobody, v Podzámčí. Přízemí nabízí obchodní prostory k rozsáhlému využití o velikosti 165 m2 s hygienickým zázemím a odděleným v chodem přímo z náměstí. Bytové prostory s vchodem z opačné strany budovy o rozloze 150 m2 ve 2. nadzemním podlaží jsou před rekonstrukcí. V podkroví je jedna místnost s možností další půdní vestavby. Na celé budově je nová střecha po sanaci krovů. K domu patří prostorný pozemek, který umožňuje parkování i případný příjezd vozidel zásobování. Dále je na pozemku plechová garáž i zděná a další skladové prostory. Dům má široké využití, případně i jako penzion s restaurací. Výhodné financování zajistíme. Více informací u makléře.

4 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 35
Prodej výrobního objektu, 578 m², Zbraslavice

Prodej výrobního objektu, 578 m², Zbraslavice

Zbraslavice

K prodeji nabízíme komerční objekt v obci Zbraslavice, okres Kutná Hora. Objekt se nachází v blízkosti náměstí a je vybaven nákladovou rampou. Objekt sloužil jako výrobní a montážní dílna k výrobě a kompletaci náhradních dílů na letadla. Rekonstrukcí a následnou rekolaudací by z objektu mohl být i objekt k bydlení, nebo cokoli jiného. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti náměstí a obec Zbraslavice nabízí občanům plnou občanskou vybavenost. V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistíme výhodné financování, nejen na koupi nemovitosti, ale i na případnou úpravu, nebo přestavbu. Více informací u makléře.

1 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 20
Prodej obchodního objektu, 1348 m², Krchleby

Prodej obchodního objektu, 1348 m², Krchleby

Krchleby, Krchleby

Prodej domu s obchodními prostory v obci Krchleby u Čáslavi. Celková velikost pozemku je 1348 m2. Dům prošel v r. 2001 celkovou rozsáhlou rekonstrukcí (nová střecha, stropy, podlahy, veškeré rozvody, okna atd.) Dům disponuje zabezpečovacím i protipožárním zařízením. Příjezd i parkování nákladních a osobních aut je bezproblémový na prostorném dlážděném dvoře. V přízemí je bytová jednotka 3+1 s koupelnou a WC, technické místnosti a hlavně prostor bývalého obchodu se samostatnými vchody, který lze využít k podnikatelským záměrům (obchod, kavárna, vinárna). Objekt je také vhodný pro zámečníky, kováře - je zde přímo v nemovitosti k pronájmu vybavená zámečnická a kovářská dílna. V patře je potom další prostorné bydlení o dispozici 3+1. K domu dále patří upravená zahrada, garáž a dílna. Dům má výborný stavebně-technický stav. Nachází se na hlavním tahu Čáslav – Zruč nad Sázavou – Tábor. Výhodné financování Vám zdarma zařídíme. Doporučujeme prohlídku.

9 785 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 23
Prodej komerčního areálu, 58.976 m2, Šebestěnice, Kutná H.

Prodej komerčního areálu, 58.976 m2, Šebestěnice, Kutná H.

Šebestěnice, Šebestěnice

Prodej areálu o ploše 58.976 m2. Areál je oplocen betonovým plotem, přístupný třemi vstupy. 3 rekonstruované budovy. Budova 1: kancelář/byt 4 místnosti s koupelnou, 4 garáže, 2 sklady. V druhé části 3 haly, 3 pokoje, kancelář. Venku rozlehlý přístřešek. Budova 2:Výroba/kanceláře- Hala, 2 sklady, koupelna, Budova 3: Výroba/kancelář: Hala, sklad, koupelna. Dále 2 betonové haly o ploše téměř 2 000 m. Osm studní, zpevněné plochy .Budovy 2 a 3 připraveny pro těžbu krypto-měn SE SOUČASNOU VÝTĚŽNOSTÍ 6ETH/MĚSÍC, nebo k jinému využití. U pozemku trafostanice, několik velkých septiků, bývalá myčka traktorů. Velké zastavěné plochy. Široké využití. Možnost pronájmu. Okres Kutná Hora.

58 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 26
Prodej restaurace, 1489 m², Žehušice, ul. Hlavní

Prodej restaurace, 1489 m², Žehušice, ul. Hlavní

Žehušice

Nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace v centru obce Žehušice, který se skládá z prostor plně vybavené restaurace a prostorného sálu s velkým pódiem a vlastním sociálním zázemím, dvou samostatných bytových jednotek o dispozici 3+1 a 2+kk a garáže. Pod objektem jsou rozsáhlé sklepy. Každá bytová jednotka a restaurace je vytápěna vlastním plynovým kotlem. Sál je samostatně vytápěn kotlem na naftu. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí vnitřních prostor v roce 2007. Městys Žehušice leží v krásné krajině na úpatí Železných hor. V obci se nachází renesanční zámek a kostel i obora s bílými jeleny. Poblíž je pískový rybník vhodný ke koupání. V okolí vedou frekventované cyklostezky. Naleznete zde základní a mateřskou školu a ordinaci praktického lékaře, obchod a velké zahradnictví. Pasport budovy bude k nahlédnutí v průběhu prohlídky. V případě zájmu o další informace či domluvení termínu prohlídku volejte prosím makléře nabídky.

8 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 20

Doporučené realitní kanceláře

-->