Komerční prostory, obchodní prostory na prodej Benešov

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Votice

Prodej čtyřpatrového obchodního centra na náměstí v centru Votic. Tři nadzemní podlaží jsou pronajata, prostor v suterénu po rekonstrukci k pronájmu. Každé patro má prodejní plochu 1380 m2, suterén 890 m2 s možností úprav dle budoucího účelu. Nová vzduchotechnika v celém objektu. Přístup je po širokém schodišti. V objektu jsou osobní i nákladní výtahy pro zásobování, v zadní části rampa. Možnost i vlastního bydlení. Veškeré informace v RK. S financováním Vám rádi poradíme.

56 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 37
Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Divišov

Prodej perspektivního prostoru o výměře 134 m2, v Divišově, ul. Závodní, okr. Benešov, vhodného především jako skladovací prostor nebo pro zřízení prodejny. Může sloužit i k jinému využití - zejména podnikatelskému záměru. Do nemovitosti je přivedena voda z obecního vodovodu, elektřina 220 V a 380 V. Odpad je vyveden do obecní kanalizace. Vnitřní prostory jsou před rekonstrukcí (na místě je k dispozici cca 120m2 nové podlahové dlažby, plastové vchodové dveře a další materiál). Majitel již provedl výměnu všech oken za plastová. Prostor se nachází v suterénu domu s bytovými jednotkami a původně sloužil jako kotelna. Do objektu je vchod jak z chodníku, tak ze sklepení bytového domu. Bližší informace u makléře.

649 990 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 12
Prodej komerčního domu, 685 m², Louňovice pod Blaníkem

Prodej komerčního domu, 685 m², Louňovice pod Blaníkem

Louňovice pod Blaníkem

Prodej komerčního domu v centru Louňovic pod Blaníkem. Nemovitost je možné využít buď k rodinnému bydlení v horních patrech s restaurací a prostornou zahrádkou v přízemí a nebo jako penzion s restaurací. Celková plocha pozemku je 568 m2 a zastavěná pak 228 m2. Čtyřpodlažní dům prošel částečnou rekonstrukcí: střecha, okna, rozvody, kotelna na tuhá paliva pro celý dům, v přízemí restaurace s nově vybavenou kuchyní, první a druhé patro je aktuálně v rekonstrukci. Původní záměr rekonstrukce byl penzion, s tím že v 2NP mělo být 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením a celkovým počtem 10-12 lůžek. Ve 3NP je připravený půdní prostor pro byty či další pokoje. V obci je základní občanská vybavenost: základní a mateřská škola, pošta, praktický lékař a zubař. Dobrá dostupnost do Praha Roztyly – bus 70 km. V okolí zajímavé památky: Rozhledna Velký Blaník, Zřícenina kaple na Malém Blaníku, nebo zámek ve Vlašimi. Obcí vede mnoho turistických a cyklistických tras. Více v RK

6 240 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 16

Doporučené realitní kanceláře

-->