Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 103
Pronájem, kancelářský prostor, 97 m², Čáslav

Pronájem, kancelářský prostor, 97 m², Čáslav

Čáslav-Nové Město, Čáslav

Pronájem nebytových prostor v Čáslavi. Prostory jsou po rekonstrukci, nacházejí se v uzavřeném areálu, v klidné části města. Celková plocha 97 m2, prostory tvoří tři místnosti, sociální zázemí a sklad. K dispozici trezor a zabezpečovací systém. Vhodné jako kanceláře, prodejna, zázemí firmy apod. Cena nájmu uvedena bez záloh na elektřinu a vodu. K dispozici ihned.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

včera 12
Pronájem kancelářského prostoru, 75 m², Sedlčany

Pronájem kancelářského prostoru, 75 m², Sedlčany

Sedlčany

Pronájem kancelářských prostor s celkovou plochou 75 m². Po dohodě lze kancelářské prostory velikostně upravit (rozdělit či zmenšit). Kancelářský prostor se nachází v 3. NP cihlového domu na kraji náměstí T. G. Masaryka. Plastová střešní okna, obložkové dveře, zateplené stropy, internet. K dispozici WC s předsíní a umyvadlem. Kancelář je samostatně přístupná 24 hodin. Nájem obsahuje veškeré služby kromě spotřeby elektřiny a vody (odpočtové měřiče). Vratná kauce 10.000,- Kč. K dispozici ihned.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 15
Pronájem kancelářského prostoru, 25 m², Sedlčany

Pronájem kancelářského prostoru, 25 m², Sedlčany

Sedlčany

Pronájem kanceláře s celkovou plochou 25 m². Kancelář se nachází v 3. NP cihlového domu na kraji náměstí T.G. Masaryka. Plastová střešní okna, obložkové dveře, zateplené stropy, internet. K dispozici WC s předsíní a umyvadlem. Kancelář je samostatně přístupná 24 hodin. Nájem obsahuje veškeré služby kromě spotřeby elektřiny a vody (odpočtové měřiče). Vratná kauce 6.000,- Kč. K dispozici ihned.

3 100 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 11
Pronájem, administrativní prostory, Modletice

Pronájem, administrativní prostory, Modletice

Modletice, Modletice

Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní kancelářské a výrobní prostory o ploše 971,56 m2 v administrativní budově na sjezdu z D1 ve vyhledávané průmyslové lokalitě Modletice u Prahy, která je významnou křižovatkou hlavních dálničních tahů na východní a západní Evropu. V okolí budovy jsou obslužné komunikace a parkovací místa, na pozemku se nachází transformační stanice. Jedná se o open space nebo jednotlivé kancelářské prostory. V objektu je k dispozici výtah, klimatizace a zabezpečení objektu. V blízkosti je zastávka MHD s napojením na trasu metra C. Budova nyní z části pronajata 1 nájemci. Více informací rád sdělí makléř.

165 186 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 24
Pronájem, kancelářský prostor, 27 m², Beroun, ul. Pražská

Pronájem, kancelářský prostor, 27 m², Beroun, ul. Pražská

Beroun-Závodí, Beroun

Pronájem kanceláří ve 3. nadzemním podlaží. Velikost 26,5 m2 s vlastním příslušenstvím, televizí, sprchovým koutem, toaletou s umyvadlem. Nachází se v komerční budově v Berouně na Závodí u hlavní silnice, nájezd na dálnici D5 vzdálen pouze 1 km. V ceně jedno parkovací stání ve dvoře, jinak je možné parkovat na ulici před domem nebo vedle domu. Naproti domu zastávka MHD, centrum města 5 minut chůze. K dispozici společná kuchyňka. Bezbariérový přístup, výtah. Volné ihned.

5 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 11
Pronájem, kancelářský prostor, 18 m², Beroun, ul. Pražská

Pronájem, kancelářský prostor, 18 m², Beroun, ul. Pražská

Beroun-Závodí, Beroun

Pronájem kanceláří ve 3. nadzemním podlaží. Velikost 17,48 m2 s vlastním příslušenstvím, televizí, sprchovým koutem, toaleta s umyvadlem. Nachází se v komerční budově v Berouně na Závodí u hlavní silnice, nájezd na dálnici D5 vzdálen pouze 1 km. Parkování možné na ulici. Naproti domu zastávka MHD, centrum města 5 minut chůze. K dispozici společná kuchyňka. Bezbariérový přístup, výtah. Volné ihned.

4 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 10
Pronájem, firemní prostory, 1694 m2, Mníšek pod Brdy

Pronájem, firemní prostory, 1694 m2, Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy

Pronájem kancelářských a firemních prostor o celkové ploše 1694 m2, Mníšek pod Brdy. Prostory se nachází ve třech podlažích a jsou propojeny schodištěm i výtahy. Na každém patře se nachází plně vybavené 4 prostorné kanceláře, které je možno rozdělit až na 9, čili prostor může mít až 27 kanceláří. Vchod přes vlastní recepci vhodnou pro reprezentaci firmy. Kuchyňka a sociální zázemí jsou na každém poschodí. Do budovy a pater je vstup přes čipové karty. Areál je celkově oplocen a hlídán 24 hodinovou security službou. Jako benefit nabízených prostor je možnost využití prostorné spisovny pro uložení a uskladnění dokumentů. V areálu se nachází také mateřská školka a restaurace. Možnost využití parkoviště před areálem. Příjezd po obecní zpevněné komunikaci i pro nákladní auta. Autobusová zastávka je vzdálena 50 m od vstupní brány. V Mníšku je veškerá občanská vybavenost. Snadná dostupnost Prahy a Příbrami. Nájezd na dálnici D4 je 250 m od areálu.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 11
Pronájem, kancelářské prostory, 52 m2, Rakovník

Pronájem, kancelářské prostory, 52 m2, Rakovník

Rakovník I, Rakovník

Exkluzivně nabízíme pronájem kancelářských prostor o výměře 52 m2 v samotném centru města Rakovník v budově Komerční banky, Husovo náměstí. Kancelář se nachází v 1NP se společným sociálním zařízením. V ceně nájmu nejsou náklady na energie. Kancelář je k dispozici ihned a je částečně vybavena. Na přání nájemníka může být nábytek odstraněn. Více informací v RK.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 dny 7
Pronájem, kancelářský prostor, 25 m², Benešov, ul. Žižkova

Pronájem, kancelářský prostor, 25 m², Benešov, ul. Žižkova

Benešov

Nabízíme Vám příležitost využití této kanceláře na velmi výhodném místě města Benešov. Kancelář s elektrickým proudem a pevným připojením se nachází téměř v centru města, přímo u vlakového a autobusového nádraží. V předsíni, před hlavní kanceláří, je umístěna klimatizace pro lepší cirkulaci vzduchu. Celý objekt je pod dohledem po celý den i noc. Využijte naší nabídky a zařiďte si tuto kancelář podle svých představ. Neváhejte a zkontaktujte nás.

2 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 dny 7
Pronájem, kancelářský prostor, 54 m², Mladá Boleslav

Pronájem, kancelářský prostor, 54 m², Mladá Boleslav

Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav

Nabízíme k pronájmu zcela nové kancelářské či obchodní prostory o velikosti 54 m2 v přízemí 4 podlažní budovy v centru Mladé Boleslavi, ulice Palackého. V objektu je vybudováno sociální zařízení se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Po technické stránce je možnost dovybavení vzduchotechnikou. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výborná dostupnost od vlakového a autobusového nádraží. Nájemné je uvedeno bez poplatků za energie. Doporučuji prohlídku.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 2 týdny 5

Doporučené realitní kanceláře

-->