Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Benešov

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem kancelářského prostoru, 67 m², Vlašim, ul. Lidická

Pronájem kancelářského prostoru, 67 m², Vlašim, ul. Lidická

Vlašim

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové ploše 67 m² v centru Vlašimi, v ulici Lidická. Prostory lze využít i pro obchodní účely. Součástí je technická místnost s bojlerem na teplou vodu, sociální zázemí s WC a umyvadlem a další dvě menší místnosti s možností využití jako sklady. Možnost placeného parkovaní před budovou anebo, dle domluvy s majitelem, na pozemku nemovitosti. Poplatky za energie se převádějí na nového nájemce. Vytápění je stropním topidlem. V případě zájmu kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 11
Pronájem kancelářského prostoru, 25 m², Benešov, ul. Žižkova

Pronájem kancelářského prostoru, 25 m², Benešov, ul. Žižkova

Benešov

Nabízíme Vám příležitost využití této kanceláře na velmi výhodném místě města Benešov. Kancelář s elektrickým proudem a pevným připojením se nachází téměř v centru města, přímo u vlakového a autobusového nádraží. V předsíni, před hlavní kanceláří, je umístěna klimatizace pro lepší cirkulaci vzduchu. Celý objekt je pod dohledem po celý den i noc. Využijte naší nabídky a zařiďte si tuto kancelář podle svých představ. Neváhejte a zkontaktujte nás.

2 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Pronájem kancelářského prostoru, 81 m², Benešov, ul. Žižkova

Pronájem kancelářského prostoru, 81 m², Benešov, ul. Žižkova

Benešov

Hledáte ideální zázemí pro svou firmu? Nabízíme Vám příležitost využití tohoto kancelářského prostoru na velmi výhodném místě města Benešov. Objekt, který se skládá ze dvou kanceláří s elektrickým proudem a pevným připojením a zasedací místností se nachází téměř v centru města, přímo u vlakového a autobusového nádraží. V současné době zde sídlí firma, která však tyto prostory bude opouštět. Prostor si tak budete moct přizpůsobit podle svých představ. Celá budova je pod dohledem po celý den i noc, přes den je Vám k dispozici recepce. Využijte této nabídky a zútulněte si tento prostor pro svou firmu. Neváhejte a zkontaktujte nás ještě dnes.

8 640 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Pronájem kancelářského prostoru, 33 m², Benešov, ul. Žižkova

Pronájem kancelářského prostoru, 33 m², Benešov, ul. Žižkova

Benešov

Nabízíme Vám příležitost využití této dvoukanceláře na velmi výhodném místě města Benešov. Dvoukancelář se nachází téměř v centru města, přímo u vlakového a autobusového nádraží. Tento kancelářský prostor Vám může nabídnout rozvedený elektrický proud a pevné připojení. Celý objekt je pod dohledem po celý den i noc. Využijte naší nabídky a zařiďte si tuto dvoukancelář podle svých představ. Neváhejte a zkontaktujte nás.

3 370 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Pronájem komerčních prostor, 101 m², Vlašim, ul. U Topolů

Pronájem komerčních prostor, 101 m², Vlašim, ul. U Topolů

Vlašim

Pronájem komerčních prostor o celkové ploše 101 m² ve Vlašimi. Reprezentativní přízemní prostory se nacházejí v klidné části Vlašimi, v blízkosti centra, jsou bezbariérové, vhodné jako sídlo firmy nebo pro zdravotnické či jiné zaměření. Objekt má 5 kanceláří, z toho dvě samostatné a tři jsou od sebe odděleny prosklenou dřevěnou přepážkou. Součástí pronájmu je kuchyňka s kuchyňskou linkou, myčkou, toaleta a chodba se zádveřím. Bezplatné parkování pro 4 auta na parkovišti před objektem, za úhradu jedno zastřešené stání uvnitř objektu nebo využití zděné garáže. Prostory se pronajímají částečně zařízené, mají vlastní vodoměr i elektroměr. Podlahové vytápění tepelným čerpadlem – měsíční zúčtovatelná záloha ve výši 1800,-Kč, odběr vody a elektřiny si nájemce smluvně zajistí sám. Objekt i parkoviště jsou střeženy kamerovým systémem. Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, k nastěhování od 1. ledna 2021. Podrobnosti u makléře.

13 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 19

Doporučené realitní kanceláře

-->