Komerční prostory k pronájmu, Rakovník

Změnit zadání Počet inzerátů: 21
Pronájem obchod a služby, 210 m², Rakovník, Husovo náměstí

Pronájem obchod a služby, 210 m², Rakovník, Husovo náměstí

Rakovník I, Rakovník

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout lukrativní prostory, mezonetového typu, přímo na náměstí. Prostory se nachází ve velice frekventované budově, v 4NP. Do těchto prostor Vás vyveze výtah. Jedná se o půdní prostor, ve kterém se počítá s šesti oddělenými jednotkami o různých velikostech. Od 60m2 do 25m2. Není však vyloučeno, pronajmout si prostor celý. Vše závisí na Vašem druhu podnikání a vizionářství. Při vzájemné shodě majitele nemovitosti a pronajímatele, bude prostor stavebně upraven, přímo k Vašemu druhu podnikání. K tomu, bude samozřejmě předcházet další jednání. Pro více informací volejte RK. Naše společnost Vám zajistí nejvýhodnější pojištění nemovitosti.

2 200 Kč za m2/rok

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Pronájem skladu, 645 m², Olešná

Pronájem skladu, 645 m², Olešná

Olešná, Olešná

Nabízíme k pronájmu zděné skladovací prostory v těsné blízkosti Rakovníka. Prostory nelze využít jako výrobní. Celý komplex je oplocený, hlídaný kamerovým systémem, v noci zajištěna osobní ostraha. Možnost využití vysokozdvižného vozíku s obsluhou za předem dohodnutých podmínek. Cena pronájmu je včetně el.energie, bez provize RK Prostory jsou ihned k dispozici.

49 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Pronájem skladu, 660 m², Olešná

Pronájem skladu, 660 m², Olešná

Olešná, Olešná

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory (konstrukce kombinovaná - zděná, plechová) v těsné blízkosti Rakovníka. Prostory nelze využít jako výrobní. Celý komplex je oplocený, hlídaný kamerovým systémem, v noci zajištěna osobní ostraha. Možnost využití vysokozdvižného vozíku s obsluhou za předem dohodnutých podmínek. Cena pronájmu je včetně el.energie, bez provize RK

30 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Pronájem obchod a služby, 60 m², Rakovník

Pronájem obchod a služby, 60 m², Rakovník

Rakovník

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, které jsou ihned volné, v těsné blízkosti Husova náměstí, ve Vysoké ulici. Tato ulice slouží jako vjezd na náměstí a proto je zde i velké množství jak malých obchůdků, tak i kanceláří. Místnost o výměře 45 m2, je umístěna v přízemí domu a dvě velká okna (vitríny) směřují přímo do této ulice. Sociální zařízení o výměře 15 m2 je umístěno v jiné části budovy. Prostory jsou vhodné jak na kanceláře, tak i na malý obchůdek. Měsíční nájemné činní 8.000,- Kč + inkaso (cca 1.700,- Kč), 16.000,- Kč je kauce, provize RK je 10.000,- Kč. Bližší informace u makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Pronájem obchod a služby, 48 m², Rakovník, ul. V Jamce

Pronájem obchod a služby, 48 m², Rakovník, ul. V Jamce

Rakovník II, Rakovník

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v obchodním domě v ulici v Jamce. Jen několik minut pěšky od centra Rakovníka. Prostor vhodný jako obchod se nachází ve druhém podlaží a je z jedné strany celý prosklený. Nechybí zázemí pro personál a WC. Parkoviště je přímo pod domem. Cena nájmu je uvedena bez DPH. Pro více informací nebo termín prohlídek kontaktujte makléře.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Pronájem ostatní, 300 m², Rakovník

Pronájem ostatní, 300 m², Rakovník

Rakovník

Nabízíme k pronájmu prostory s vhodným využitím jako bar nebo klub. Dříve zde byla herna. WC rozděleny na pánské, dámské a bezbarierové. Za barem se nachází skladovací prostor s přístupem pro zásobování. Cena nájmu je uvedena bez DPH. Pro více informací a termíny prohlídek kontaktujte makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Pronájem skladu, 3985 m², Krupá

Pronájem skladu, 3985 m², Krupá

Krupá, Krupá

Nabízím k podnájmu nově postavenou plechovou halu - sklad o velikosti 20 m2 v oploceném areálu, s kamerovým systémem. Sklad má betonovou podlahu a zavedenou elektřinu s odečtovým elektroměrem. Na stropě jsou zářivky. Vrata do areálu jsou posuvná, kovová. Po domluvě i parkování s automobilem vedle tohoto skladu. Měsíční nájemné i se zálohou na elektřinu je 1200,- Kč, kauce je 1200,- Kč, provize RK je 6000,- Kč. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zajistíme prohlídku. Naše realitní kancelář Vám k této nabídce nabízí možnost zdarma vyřízení výhodného pojištění.

1 200 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 2 dny 13
Pronájem nájemního domu, 150 m², Krupá

Pronájem nájemního domu, 150 m², Krupá

Krupá, Krupá

Naše společnost nabízí ubytovací prostory s 10 lůžky v obci Krupá, okres Rakovník. Jedná se celkem o čtyři pokoje. Dva pokoje v přízemí budovy, každý se dvěma lůžky, dále v podkroví jeden pokoj je čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový. Kuchyňka, WC a sprchovací kout je jak v přízemí, tak i v podkroví. Celý objekt je střežen kamerovým systémem. V objektu lze parkovat osobním vozidlem. Lůžka lze obsadit jednotlivě a nebo pro celou skupinu. Ubytovací prostory jsou v klidné části obce Krupá. Dojezd do Rakovníka 10 min. do Prahy 30 min. V objektu lze využívat počítač a lze se připojit na síť WIFI. Cena je 159,- Kč za jedno lůžko za jednu noc, při obsazení všech lůžek možnost slevy. Bližší informace u makléře. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

4 770 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Pronájem obchod a služby, 55 m², Rakovník, ul. Ottova

Pronájem obchod a služby, 55 m², Rakovník, ul. Ottova

Rakovník II, Rakovník

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor 55 m2 v centru města Rakovník. Ideální pro provozování obchodní činnosti, obchod s oděvy, nehtové studio, kancelářské prostory. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí. Vyčleněna toaleta s umyvadlem. Parkování uvnitř objektu, další vyhrazená místa přímo před obchodem. Volné ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 14
Pronájem obchod a služby, 31 m², Rakovník, Frant. Diepolta

Pronájem obchod a služby, 31 m², Rakovník, Frant. Diepolta

Rakovník II, Rakovník

Nabízíme k pronájmu zcela nové a plně zařízené obchodní prostory. Možnost využití venkovního prostranství k posezení (stolky a židle je možné za úplatu zapůjčit). Přístup je bezbariérový. Prostory se nachází v přízemí budovy domova seniorů, v těsné blízkosti dvou středních škol, zástavby rodinných domů a parku. V ceně nájmu jsou náklady na topení, spotřeba el. energie a vody je účtována dle skutečné spotřeby. Délka pronájmu - 2 roky s možností prodloužení. K dispozici ihned.

7 750 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 4 dny 24

Doporučené realitní kanceláře

-->