Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej provozní plochy, 4992 m², Příbram

Prodej provozní plochy, 4992 m², Příbram

Příbram VI-Březové Hory, Příbram

Prodej provozní plochy o rozloze 4992 m² v Příbrami, Březových Horách. Dle regulativ je zastavitelnost celého pozemku do 30%. V sousedství se nachází autovrakoviště, z druhé strany park a městská část Podlesí. Voda je studniční, kanalizace řešena jímkou. Více informací u makléře.

4 243 600 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 8
Prodej provozní plochy, 3777 m², Dubenec

Prodej provozní plochy, 3777 m², Dubenec

Dubenec, Dubenec

Nabízíme na prodej rovinatý pozemek v obci Dubenec u Příbrami v intravilánu obce u R4. Obchvat obce je dokončený. Vzdálenost do Příbrami je 6 km a do Prahy 50 km cca 30 minut jízdy autem. Celková výměra je 3.777 m². Regulativa je plocha pro nerušící výrobu a skladování maximální zastavěnost pozemku nadzemními objekty: 50%; minimální zastoupení zeleně na stavebním pozemku: 40%; max. výška nadzemních objektů: 10 m - od průměrné hladiny stávajícího terénu v půdorysu objektu k nejvyššímu místu střešní konstrukce (měřeno bez výstupků charakteru komína, antény, nástřešního technologického zařízení vzduchotechniky apod.); minimální šířka uličního prostoru bude 8 m (mezi protilehlými ploty - hranicemi protilehlých pozemků; odstav motorových vozidel nutno zajistit na vlastním pozemku. Připojení na elektřinu, vodu a plyn je v obci, kanalizace přímo na pozemku. Doporučujeme prohlídku a s financováním rádi pomůžeme.

3 928 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 9
Prodej pole, 38 638 m², Kytín

Prodej pole, 38 638 m², Kytín

Kytín, Kytín

Prodej pozemku - orná půda - v katastrálním území Kytín o rozloze 38 638 m². Pozemek se nachází na okraji obce Kytín, vedou k němu 2 obecní, příjezdové cesty. Jedná se o jednu parcelu této rozlohy. Pro více informací kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi pomůžeme.

4 172 904 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 4
Prodej pozemku k bydlení, 1206 m², Třeboc

Prodej pozemku k bydlení, 1206 m², Třeboc

Třeboc, Třeboc

Obec Třeboc je dnes malebnou vsí v údolí Klášterského potoka, obklopenou nádhernou krajinou přírodního parku Džbán. Pozemek určený ke stavbě rodinného domu, leží na okraji obce v klidném místě s výhledem na okolní lesy. Na sousedních pozemcích již probíhá výstavba rodinných domů. Případnou hypotéku Vám zajistí naše hypoteční oddělení. Kontaktujte našeho makléře.

999 999 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 9
Prodej pozemku k bydlení, 2064 m², Mělník

Prodej pozemku k bydlení, 2064 m², Mělník

Mělník, Mělník

Prodej rovinatého pozemku v klidné části Mělníka o celkové rozloze 2064 m2. Pozemek je podle územního plánu zařazen do smíšeného obytného území s možností výstavby jak rodinného, tak i bytového domu. Pozemek je tak vhodný i pro investory a developery. V sousedství se nachází bytový dům se třemi nadzemními podlažími. Pro více informací volejte makléře.

2 990 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 6
Prodej zahrady, 553 m², Vlastějovice

Prodej zahrady, 553 m², Vlastějovice

Březina, Vlastějovice

Prodej zahrady o celkové ploše 553 m2, Vlastějovice - Březina nad Sázavou. Na hranici pozemku je přivedena elektřina do postaveného rozvaděče. Pozemek je cca 15 metrů od řeky Sázavy. Příjezd je obecní, zpevněný. Dle územního plánu obce lze na pozemku postavit rodinný dům. Dobrá dojezdová vzdálenost na dálnici D1. Právní a hypoteční servis zajištěn. Další informace u realitního makléře.

580 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej pozemku k bydlení, Mnichovice

Prodej pozemku k bydlení, Mnichovice

Mnichovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s projektem zděného domu a vyřízeným stavebním povolením na lukrativním a klidném místě na okraji Mnichovic. Nádherný výhled je dokonalou kombinací dostupností dopravy a veškeré občanské vybavenosti malého města. Pozemky lze zakoupit jednotlivě 922 m², nebo dva 1844 m², tři 2766 m² i čtyři vcelku 3687m². Inzerovaná cena je za jeden pozemek. Pro více informací volejte makléři.

3 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 10
Prodej pozemku k bydlení, 2961 m², Lysá nad Labem

Prodej pozemku k bydlení, 2961 m², Lysá nad Labem

Lysá nad Labem

Nabízíme prodej pozemků k zástavbě o výměře 2961 m2 v Lysé nad Labem v městské části Hrabanov. Jedná se o rovinaté pozemky, pro RD s předpokládanou několika měsíční realizací dle územ. plánu. V územním plánu je st. lokalita značena 51 d/ BI. Přivedena je k okraji pozemku elektřina, obecní kanalizace, plyn i vodovod. Příjezd je zpevněný asfaltem a s veř. osvětlením. Co zde není je přívod městského vodovodu, který se má prodlužovat. To dnes znamená zbudovat vlastní zdroj vody, který je však pak pojistkou proti výpadkům a poruchám. Orientace pozemku je JZ. Vhodné pro stav. investory. Okolní krajina je využívána k rekreaci, turistice, houbaření v blízkých lesích. Město Lysá je ve Středočeském kraji v okr. Nymburk. Je známé pořádáním několika tematických výstav. Dopravní spojení je vlakem až do středu hl. města. Stejně výhodná je i blízkost dálnice D10 a tím i dostupnost Krkonoš, Liberce, Harrachova. Významná je blízkost dálnice D11 směr na Poděbrady a Hradec Králové. Doporučujeme!

1 680 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 9
Prodej pozemku k bydlení, 2430 m², Sedlec-Prčice

Prodej pozemku k bydlení, 2430 m², Sedlec-Prčice

Sedlec-Prčice

Prodej rovinatého pozemku o ploše 2430 m² na kraji obce Sedlce-Prčice. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Elektřina, voda a kanalizace je přivedena k příjezdové komunikaci. V obci je základní občanská vybavenost. V blízkosti ski - areál Monínec.

1 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej pozemku k bydlení, 2036 m², Březina, ul. Honsob

Prodej pozemku k bydlení, 2036 m², Březina, ul. Honsob

Honsob, Březina

Nově v nabídce rovinnatý k prodeji slunný pozemek o výměře 2036 m² určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na okraji obce Březina, v části Honsob. Na hranici pozemku přívod elektřiny, voda řešena vrtem do hloubky 50m, odpady řešeny ČOV. Pozemek je situován v blízkosti dálnice D10 přímo proti Drábským světničkám. Rychlý dojezd do Mladé Boleslavi i Turnova a Liberce. Vyhledávané rekreační a turistické lokality Český Ráj dosáhnete do 10 min jízdy autem.

1 230 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 5
-->