Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Středočeský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek, 8878 m2, Bítouchov, Dalešice

Prodej, pozemek, 8878 m2, Bítouchov, Dalešice

Dalešice, Bítouchov

Prodej svažitého pozemku u zahrádkářské lokality v obci Dalešice u Bakova nad Jizerou. Jedná se o klidné místo blízko řeky Jizery, ideální k rekreaci. V současné době jsou na pozemku náletové dřeviny (akáty). V minulosti již podána žádost o vynětí z půdního fondu pro účely stavby chaty (nyní nelze stavět, lze na pozemek dovézt mobilheim), pozemek je bez inženýrských sítích. Více informací u makléře.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 5
Prodej, ovocný sad, 3394 m2, Vrapice

Prodej, ovocný sad, 3394 m2, Vrapice

Vrapice, Kladno

Prodej ovocného sadu o výměře 3394 m2 v katastru obce Vrapice. Pozemek je vhodný i k rekreačním účelům. Různé druhy ovocných stromů, výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

235 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Prodej, stavební parcela, 1341 m2, Pyšely

Prodej, stavební parcela, 1341 m2, Pyšely

Pyšely, Pyšely

Prodej rozlehlého rovinného stavebního pozemku pravidelného tvaru s ovocnými stromy a vlastní příjezdovou cestou, umístěného uprostřed stávající zástavby, 2 minuty od náměstí v Pyšelích. Na pozemek je zavedena elektřina. Obecní vodovod a kanalizace budou připojeny v průběhu srpna. Zažádáno o stavební povolení. V těsném sousedství je fotbalové hřiště (buňky budou v blízké době odstraněny), v obci základní škola, mateřská škola, pošta a zdravotní středisko, obchody, restaurace, 18-ti jamkové golfové hřiště. Výhodné financování pomůžeme zajistit. Více informací u makléře.

3 955 950 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 18
Prodej, lesní pozemek, 12262 m2, Kouřim

Prodej, lesní pozemek, 12262 m2, Kouřim

Kouřim, Kouřim

Nabízíme k prodeji lesní pozemek. Porost tvoří topoly, jasany, olše, vrby. Součástí je potok 162 m2. Na pozemek je možné čerpat dotace na vybudování retenční nádrže (rybníčku) a dále dotace na ekopás. Příjezd po nezpevněné cestě jiného vlastníka. Více informací u makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 12
Prodej, pozemek 131801 m2, Beroun - Zdejcina

Prodej, pozemek 131801 m2, Beroun - Zdejcina

Beroun-Zdejcina, Beroun

Dovoluji si Vám nabídnout pozemky v nádherné lokalitě Beroun - Zdejcina o celkové ploše 131.801 m2. Dle územního plánu se dělí na tři části. První část BV.2 o celkové ploše 18.139 m2, z čehož 8.800 m2 určených k využítí na bydlení individuální v rodinných domech, zbylá část 9.339 m2 nestavební. Stavební parcely již rozděleny geometrickým plánem na 4 stavební pozemky, každý min. o 2.000 m2. Druhá část vedená jako nezastavitelná plocha o výměře 71.696 m2 a třetí část NS s výměrou 41.966 m2 plochy smíšené. /viz. nákres/ V obci možnost napojení na elektřinu, obecní vodovod. V současné době schváleno obcí Beroun vybudování kanalizace a rekonstrukce stávajícího vodovodního řádu. Dopravní dostupnost autobusem, Beroun centrum vzdálen 4 km.

23 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Struhařov, Struhařov

V srdci Ladova kraje je umístěn prostorný, rovinatý pozemek se sítěmi - kanalizací, vodou a elektřinou, připravený pro výstavbu rodinného domu. Nachází se v okrajové části obce v přímém kontaktu s jedinečnou přírodou Voděradských bučin. V obci je obchod, školka, restaurace. Základní škola v sousedních Mnichovicích, kde je také vlak pro snadné spojení s Prahou. Současně můžeme nabídnout výstavbu domu na klíč z naší nabídky nadstandardně řešených dřevostaveb. Více podrobností Vám sdělí makléř.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, pozemek určený k výstavbě, Heřmaničky

Prodej, pozemek určený k výstavbě, Heřmaničky

Heřmaničky

Nabízíme k prodeji pozemky určené ke stavbě rodinného nebo rekreačního domu v obci Heřmaničky, které se nachází se na krásném, klidném místě v blízkosti lesa s výhledem do okolní krajiny. Jedná se o dva samostatné pozemky, které lze prodat dohromady i zvlášť. Celková rozloha pozemků činí 5927 m2 (2964 m2 a 2963 m2). Přístup je zajištěn po nezpevněné cestě. Řešení odpadních vod u budoucího domu jímkou, elektřina je u hranice pozemku, voda z vlastní studny. Částečná občanská vybavenost dostupná přímo v Heřmaničkách – pošta, obchod, kadeřnictví, čtyři hospody, vlaková a autobusová zastávka (vlaková trať Praha – České Budějovice). Kompletní občanskou vybavenost najdete ve Voticích cca 7 km a v Sedlec – Prčice cca 6 km. V okolí se nachází – rekreační a ski areál Monínec, zámek Vrchotovy Janovice, Červený Hrádek u Sedlčan, zřícenina hradu Borotín - starý zámek, skanzen Vysoký Chlumec a další. Více informací u makléře.

2 154 450 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 14
Prodej, pozemek, 855 m2, Barchovice

Prodej, pozemek, 855 m2, Barchovice

Hryzely, Barchovice

Prodej stavebního pozemku v klidné části obce Barchovice - Hryzely. Na pozemku stojí chata. Vhodné k rekreaci nebo trvalému bydlení. Na pozemku bude septik. Nutné vyvrtat vlastní studnu a přivést elektřinu. Plyn na pozemku. Možnost přikoupení vedlejšího pozemku o velikosti 1379 m2 nebo možnost zvětšení stávajícího pozemku po zaměření geodetem. Veškerá občanská vybavenost v blízkých Zásmukách. Výborné spojení do Kostelce nad Černými lesy. Právní a hypoteční servis v ceně.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 14
Prodej, stavební parcela, 1930 m², Bořanovice,

Prodej, stavební parcela, 1930 m², Bořanovice,

Pakoměřice, Bořanovice

Nabízíme Vám stavební pozemek o celkové výměře 1930 m2 v klidné části obce Bořanovice v nové zástavbě. Inženýrské sítě na pozemku. Jde o vyhledávanou lokalitu v těsné blízkosti Prahy Letňany. Jedná se o pozemek, který lze rozdělit na dva pozemky a tudiž ideální pro investiční záměr, či pro konkrétního zájemce k stavbě vlastního bydlení. Zajistíme Vám financování a asistenci při výstavbě rodinného domu.

8 120 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1336m² - Vysoký Újezd, včetně platného stavebního povolení a projektu na RD

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1336m² - Vysoký Újezd, včetně platného stavebního povolení a projektu na RD

Vysoký Újezd

Prodej velice zajímavého pozemku Vysoký Újezd okres Beroun, který se nachází u zástavby luxusních domů. Výměra 1 336m2 včetně příjezdové komunikace. Pozemek se prodává včetně platného stavebního povolení na rodinný dům, kde je v projektu také interiérový bazén. Dům v projektu cca 230 m2. Pozemek je velice pěkný, rovina a je slunný. V ceně pozemku je příjezdová komunikace. Fotografie jsou dle aktuálního projektu na dům. Vhodné pro zájemce, kteří hledají pozemek se stavebním povolením a s možnou výstavbou 1 luxusního domu. Stavbu domu si zájemce může zajistit samostatně svou stavební firmou, nebo můžeme zajistit firmu na výstavbu. Můžete začít se stavbou ihned po zakoupení pozemku. Majitel Vám poskytne další potřebné informace na osobní prohlídce pozemku. Obec Vysoký Újezd je velice vyhledávané místo pro výstavby rodinných domů, je zde blízko golfové hřiště Albatros a vzniká zde nyní na náměstí výstavba nového rezidenčního bydlení náměstí dostává novou tvář. V okolí jsou cyklistické stezky a je zde možnost dalšího sportovního vyžití. Obec je klidná a ve velice dobré dostupnosti do Prahy, dojezd autem do Metropole Zličín je cca 15min. Metro autem do 15min stanice Zličín. Autobus v obci. Prohlídky jsou možné denně, vždy po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, budete jednat přímo s majitelem pozemku.

4 399 999 Kč

Balkon

před 2 dny 7
-->