Pozemky, Stavební pozemky na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 335
Stavební pozemek, 1908 m2, Nižbor

Stavební pozemek, 1908 m2, Nižbor

Nižbor, Nižbor

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1908 m2, v obci Nižbor, v lesnaté krajinné oblasti Křivoklátské vrchoviny, s fascinujícím výhledem na Berounku a místní zámek. Pozemek je celodenně osluněn, má velmi mírný sklon směrem k jihu. Umístění pozemku je sníženo pod úrovní zpevněné příjezdové komunikace. Vzrostlé stromy poskytují soukromí k rodinnému bydlení. Pozemek je částečně oplocený, na části pozemku je již asfaltová komunikace. V současné době probíhá realizace připojení inženýrských sítí (plyn, kanalizace, elektrický proud, vodovod), náklady na připojení nejsou součástí kupní ceny. V přilehlém okolí se nachází cyklistické a pěší trasy, stezky umožňující realizovat aktivní odpočinek. V obci Nižbor je veškerá občanská vybavenost, nájezd na dálnici D5 13 minut, Praha Zličín 25 minut jízdy autem.

6 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 14
Prodej, stavební pozemek, 1902 m², Čerčany

Prodej, stavební pozemek, 1902 m², Čerčany

Čerčany, Čerčany

Exklusivně nabízíme ke koupi luxusní pozemek určený k výstavbě rodinného domu. Rovinatý a téměř čtvercový tvar pozemku umožňuje vyprojektovat rodinný dům větších rozměrů. Regulativ dovoluje zastavitelnost 40% a dvě nadzemní podlaží + obytné podkroví. Dům lze napojit na veřejnou kanalizaci, vodovod, el. proud a plyn. Městys Čerčany nabízí základní občanskou vybavenost jako je školka, škola, obchody, lékař, ale hlavně výborné vlakové i silniční spojení do hlavního i okresního města. Okolí nemovitosti je velmi klidné místo s minimálním provozem a nádechem přírody. Doporučujeme prohlídku pro zážitek z výhledu. Více informací u makléře.

6 340 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 4207 m², Tupadly u Mělníka

Prodej, stavební pozemek, 4207 m², Tupadly u Mělníka

Tupadly, Tupadly

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 3031 m², nachází se v obci Tupadly u Mělníka. Jde o svažitý pozemek orientovaný na sever, na pozemku se nachází studna, přípojka na vodu by byla 20 m od pozemku, také je zde i přípojka na elektriku. Pozemek leží na kraji obce, jedná se o poslední stavební parcelu na této straně svahu, za ní je ještě parcela o 1176 m², vedená jako ostatní plocha, okolo už jsou jen lesy vlastníka. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 363 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 9
Prodej, stavební pozemek, 4384 m2, Prosenická Lhota

Prodej, stavební pozemek, 4384 m2, Prosenická Lhota

Klimětice, Prosenická Lhota

Nabízíme Vám ke koupi nebo k investici pozemek o výměře 4384 m2 na okraji obce Prosenická Lhota, části obce Klimětice. Tento pozemek je ideální variantou pro výstavbu harmonického bydlení s výhledem na přírodní scenérii, přístupem z pozemku rovnou do přírody a dále možným chovem zvířat na svém pozemku. Počítá se s výstavbou rodinného domu k trvalému bydlení nebo k rekreaci s max. možnou zastavěnou plochou 20% z celkové stavební rozlohy, max. výška domu je územním plánem stanovena na 2 NP. Elektřinu je možné připojit, nutné vybudovat vlastní vrt. Odpady lze řešit domácí ČOV, o kterou může budoucí vlastník žádat na obecním úřadě, který na ně získal dotaci. Pozemek je možné rozdělit na více parcel. V obci Prosenická Lhota, pod kterou část obce Klimětice spadají, je k dispozici nová mateřská školka, dětské hřiště, víceúčelové venkovní hřiště s umělým povrchem, rybník určený pro sportovní rybolov, knihovna, hostinec. Autobus. zastávka 500 m, vlak. zast. 3 km ve Štětkovicích. Informace v RK.

450 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 3393 m2, Říčany

Prodej, stavební pozemek, 3393 m2, Říčany

Voděrádky, Říčany

Prodej stavebního pozemku v obci Říčany, plocha 3393 m2, vhodný k výstavbě 3 rodinných domů. Dle územního plánu jde o plochu pro bydlení v rodinných domech, max. zastavěnost 25% patrový dům, 30% přízemní dům, výška domu max. 9 m, max. zastavěná plocha 280 m2. Inženýrské sítě jsou v dosahu, přímo přes pozemek vede vodovod a poblíž cca 80 m se nachází kanalizace a el. rozvaděč. Parcela se nachází těsně vedle obydlených novostaveb rodinných domů. Podél hranice pozemku je vybudována protihluková stěna zajišťující klidné bydlení. Ideální přístup po D1 do Prahy, vzdálenost 12 km. Je možno rozdělit pozemek na tři menší pozemky o výměře 1264 m2, 1151 m2 a 978 m2, všechny s přístupem na zpevněnou veřejnou komunikaci v ulici Ořechovka, geometrický plán je zpracován a je schválen stavebním úřadem. Jedná se o klidné místo s kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Probíhá řízení ohledně stavebního povolení.

8 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 12
Prodej, stavební parcela, 1118 m2, Hutě pod Třemšíníem

Prodej, stavební parcela, 1118 m2, Hutě pod Třemšíníem

Hutě pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem

Nabídka parcely o výměře 1118 m2, poslední stavební pozemek v malebné části obce Hutě pod Třemšínem. Místo s jedinečnou atmosférou, výhledem na okolní lesy, v části obce s nízkou zastavěností. Ideální pro stavbu rodinného domu v souladu s okolní přírodou. Dle územního plánu a příslušných regulativů lze postavit dům se sedlovou střechou, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. IS - elektřina na hranici pozemku, vodu a odkanalizování nutno řešit studnou a septikem popř. čističkou. V ceně nabídky je i koupě podílu na příjezdové komunikaci. Občanská vybavenost v nedalekém Rožmitále pod Třemšínem. Výhodné financování koupě včetně následné výstavby zařídíme.

1 165 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 18 hod. 12
Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Křižatky, Králův Dvůr

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o celkové ploše 878 m2 v obci Králův Dvůr - Křižatka. Pozemek se nachází na okraji obce v blízkosti lesa. Sítě na hranici pozemku, plyn, elekřina, nutno vybudovat studnu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Králově Dvoře nebo Berouně. Dopravní dostupnost busem, D5 vzdálena 4 km.

2 458 400 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 806 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Prodej, stavební pozemek, 806 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Křižatky, Králův Dvůr

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o celkové ploše 806 m2 v obci Králův Dvůr - Křižatka. Pozemek se nachází na okraji obce v blízkosti lesa. Sítě na hranici pozemku, plyn, elekřina, nutno vybudovat studnu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Králově Dvoře nebo Berouně. Dopravní dostupnost busem, D5 vzdálena 4 km.

2 256 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 7
Prodej, stavební pozemek 2400 m2, Jevany - Praha východ

Prodej, stavební pozemek 2400 m2, Jevany - Praha východ

Jevany, Jevany

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v Jevanech u Prahy v klasické staré zástavbě. Obecní vodovod, kanalizace a elektřina je na hranici pozemku, který je původně zahradou se vzrostlými okrasnými stromy, kdy porost lze prosvětlit. Zastavitelnost 30%, domy typu venkovské zástavby. Pěší vzdálenost CHKO Voděradské Bučiny a kaskády 7 rybníků na Jevanském potoce a zároveň výborná dostupnost do Prahy (25 km na okraj Prahy a PID na metro Háje) činí pozemek velmi atraktivním. Vhodné rovněž pro investici s dalším rozdělením na 2 části. S financováním rádi pomůžeme, doporučujeme prohlídku.

5 990 400 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 9
Prodej, pozemek, 1466 m2, Sedlčany - Vysoký Chlumec

Prodej, pozemek, 1466 m2, Sedlčany - Vysoký Chlumec

Vysoký Chlumec

Prodej krásného pozemku na mírném jižním svahu o velikosti 1466 m2 ve Vysokém Chlumci. Pozemek má nádherný výhled na okolní hory, lesy a na hrad Vysoký Chlumec. Pozemek je územním plánem určen jako stavební rezervak budoucí výstavě rodinného domu.

596 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 6

Doporučené realitní kanceláře

-->