Pozemky, Stavební pozemky na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 362
Prodej, pozemek, 836 m2, Všetaty - Přívory

Prodej, pozemek, 836 m2, Všetaty - Přívory

Přívory, Všetaty

Výhradně nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 836 m2, určený k výstavbě přízemního nebo patrového rodinného domu v obci Přívory. Inženýrské sítě - elektřina, zemní plyn, kanalizace, veřejný vodovod na hranici pozemku. Sousední pozemek je již na sítě napojený. Celý pozemek je oplocený. Přístup na pozemek je z místní komunikace. Pozemek leží v klidné části mimo hlavní silnici. Na pozemku se nachází přístřešek, který je možné využívat jako zahradní domek. V obci Všetaty veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, lékař, obchody, sportoviště. Z obce Všetaty výborná dostupnost do Prahy - ČD. Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme.

1 295 000 Kč

Stav: Dobrý

před 37 min. 6
Prodej, pozemek k bydlení, 926 m2, Veleň, rozestav. RD

Prodej, pozemek k bydlení, 926 m2, Veleň, rozestav. RD

Veleň

Praktický a pohodlný patrový dům s moderním vzhledem, kompaktní tvar je předpokladem nižší spotřeby energie ,velký obývací pokoj a kuchyň díky minimální ploše chodeb , technická místnost, samostatná šatna, další vestavěné šatny v pokojích , velké pokoje jsou zárukou vysoké užitné hodnoty domu , všechny pokoje v poschodí mají plnou výšku stropu ,rodičovská ložnice má vlastní koupelnu a vstup na balkon. Počet pokojů 5, zastavěná plocha 100 m2, zastavěná plocha s přistavěnou garáží 124.5 m2, užitková plocha 159.4 m2, zdroj vytápění - plynový kotel, způsob vytápění - podlahové vytápění Plánované dokončení stavby cca. 3 měsíce

12 200 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 2 hod. 4
Prodej, stavební parcela, 462 m², Říčany

Prodej, stavební parcela, 462 m², Říčany

Říčany

Uprostřed přírody, v blízkosti Japonské zahrady a Říčanského lesa, v nově vznikající vilové čtvrti, nabízíme krásný stavební pozemek s výhledem na Říčany i na Prahu. Na pozemku je malá, podsklepená chata a kopaná studna cca 12m hluboká. Zastavěnost dle ÚP 25%, je možné stavět patrový dům. V Říčanech je veškerá občanská vybavenost: školy, školky, obchody, úřady, banky, pošta, plavecký bazén, tenisové kurty, parky, sportoviště, dvě velká přírodní koupaliště ap. Říčany jsou již třetím rokem vyhodnoceny jako nejlepší obec pro život v ČR.

4 560 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 9
Prodej, komerční stavební pozemek, 7 832 m2, Ostředek

Prodej, komerční stavební pozemek, 7 832 m2, Ostředek

Ostředek

K prodeji velmi zajímavý komerční pozemek 7 832 m 2 s platným stavebním povolením na stavbu haly v obci Ostředek, přímo u 34. km sjezdu z D1. Stavební povolení vydáno na zbudování haly o celkové ploše 350 m2. Součástí prodeje je kompletní dokumentace k původnímu záměru. Samozřejmě je možné stavbu a účel užití změnit. Na pozemek je zavedena elektřina do pilíře. Exkluzivní umístění na D1, Exit 34.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 6
Prodej, stavební parcela, 4982 m2, Nové Strašecí

Prodej, stavební parcela, 4982 m2, Nové Strašecí

Nové Strašecí, Nové Strašecí

Prodej pozemku o výměře 4982 m2 na okraji obce Nové Strašecí. Pozemek je v územním plánu veden pro smíšenou výstavbu, je dobře dostupný z obecní komunikace. Výhodná investice. Financování zajistíme.

799 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 5
Prodej, zemědělský objekt, 9 451 m², Nemyslovice

Prodej, zemědělský objekt, 9 451 m², Nemyslovice

Nemyslovice, Nemyslovice

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt o rozloze 9 451 m2 se 7 budovami o ploše 3 306 m2 v obci Nemyslovice, okres Mladá Boleslav. Nachází se v klidném prostředí převážně na okraji obce směrem na Velké Všelisy. Nabízený objekt je vhodný pro podnikání (např. výroba a skladování), ubytování a bydlení. Inženýrské sítě - voda z vodovodního řádu, elektřina 230 V a 400 V. Objekt není napojen na kanalizaci, odpadní vody je možno řešit jímkou nebo vybudováním malé ČOV. Nemyslovice leží na rozhraní okresů Mladá Boleslav a Mělník, obec je vzdálena 2 km od silnice č. 16 mezi obcemi Bezno a Mělnické Vtelno. Nájezd na dálnici D10 je 10 km, Mladá Boleslav je vzdálena 18 km, Mělník 22 km a Praha - Černý Most 36 km. V obci je obecní úřad a autobusová zastávka. Veškerá občanská vybavenost je v městysu Bezno, vzdáleném 4,5 km. Pro další informace nebo prohlídku volejte makléře. Po předchozí dohodě možnost prohlídky i o víkendu.

5 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 22
Prodej, stavební pozemek, 1108 m2, Říčany u Prahy

Prodej, stavební pozemek, 1108 m2, Říčany u Prahy

Říčany

Prodej stavebního pozemku o celkové ploše 1108 m2 v Říčanech u Prahy. Pozemek se nachází na mírném jižním svahu, výborná dostupnost do Prahy. Na pozemku kopaná studna s čerpadlem, kůlna na nářadí, obytná buňka, skleník, vzrostlé stromy. V okolí starší zástavba rodinných domů, klidné místo. Praha Chodov 15 km. Výborná dostupnost PID, ČD. Jedinečná možnost koupě pozemku na stavbu rodinného domu pro stylové bydlení ve městě roku 2019.

4 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 4982 m², Sudějov

Prodej, stavební pozemek, 4982 m², Sudějov

Sudějov, Sudějov

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného sídla popř. rodinného domu o celkové ploše 4982 m² v malebné obci Sudějov, která se nachází zhruba 4 km od Uhlířských Janovic. Je zde barokní poutní kostel s vydatným vodním pramenem, kterému se připisují léčivé účinky. Pramen je sveden do nedaleké kaple a je volně přístupný. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 6
Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Struhařov, Struhařov

V srdci Ladova kraje je umístěn prostorný, rovinatý pozemek se sítěmi - kanalizací, vodou a elektřinou, připravený pro výstavbu rodinného domu. Nachází se v okrajové části obce v přímém kontaktu s jedinečnou přírodou Voděradských bučin. V obci je obchod, školka, restaurace. Současně můžeme nabídnout výstavbu domu na klíč z naší nabídky nadstandardně řešených dřevostaveb. Více podrobností Vám sdělí makléř.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 12
Prodej, stavební pozemek, 1818 m2, Velká Dobrá

Prodej, stavební pozemek, 1818 m2, Velká Dobrá

Velká Dobrá, Velká Dobrá

Pokud chcete mít naprosté soukromí a klid, tak Vám nabízíme prodej výjimečného pozemku ve vyhledávané obci Velká Dobrá, okr. Kladno. Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1818 m2 se nachází mezi Kladnem – Rozdělov a Velkou Dobrou, pozemek je obklopen přírodou a lesy a nabízí tak krásné výhledy do krajiny. Na pozemku nyní stojí RD určený k demolici. V okolí pozemku se nebude nikdy stavět, takže nebudete mít žádné sousedy. V obci je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchody, restaurace, sportovní areál, cyklostezky. Velmi dobrá dopravní dostupnost ČSAD Kladno, v blízkosti vlaková stanice, Kladno 4 km, Praha 20 km po D6. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 13

Doporučené realitní kanceláře

-->