Pozemky, Stavební pozemky na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 312
Prodej, stavební parcela, 1341 m2, Pyšely

Prodej, stavební parcela, 1341 m2, Pyšely

Pyšely, Pyšely

Prodej rozlehlého rovinného stavebního pozemku pravidelného tvaru s ovocnými stromy a vlastní příjezdovou cestou, umístěného uprostřed stávající zástavby, 2 minuty od náměstí v Pyšelích. Na pozemek je zavedena elektřina. Obecní vodovod a kanalizace budou připojeny v průběhu srpna. Zažádáno o stavební povolení. V těsném sousedství je fotbalové hřiště (buňky budou v blízké době odstraněny), v obci základní škola, mateřská škola, pošta a zdravotní středisko, obchody, restaurace, 18-ti jamkové golfové hřiště. Výhodné financování pomůžeme zajistit. Více informací u makléře.

3 955 950 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 18
Prodej, pozemek 131801 m2, Beroun - Zdejcina

Prodej, pozemek 131801 m2, Beroun - Zdejcina

Beroun-Zdejcina, Beroun

Dovoluji si Vám nabídnout pozemky v nádherné lokalitě Beroun - Zdejcina o celkové ploše 131.801 m2. Dle územního plánu se dělí na tři části. První část BV.2 o celkové ploše 18.139 m2, z čehož 8.800 m2 určených k využítí na bydlení individuální v rodinných domech, zbylá část 9.339 m2 nestavební. Stavební parcely již rozděleny geometrickým plánem na 4 stavební pozemky, každý min. o 2.000 m2. Druhá část vedená jako nezastavitelná plocha o výměře 71.696 m2 a třetí část NS s výměrou 41.966 m2 plochy smíšené. /viz. nákres/ V obci možnost napojení na elektřinu, obecní vodovod. V současné době schváleno obcí Beroun vybudování kanalizace a rekonstrukce stávajícího vodovodního řádu. Dopravní dostupnost autobusem, Beroun centrum vzdálen 4 km.

23 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 12
Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Prodej, stavební parcela, 1423 m², Struhařov, ul. Na Výsluní

Struhařov, Struhařov

V srdci Ladova kraje je umístěn prostorný, rovinatý pozemek se sítěmi - kanalizací, vodou a elektřinou, připravený pro výstavbu rodinného domu. Nachází se v okrajové části obce v přímém kontaktu s jedinečnou přírodou Voděradských bučin. V obci je obchod, školka, restaurace. Základní škola v sousedních Mnichovicích, kde je také vlak pro snadné spojení s Prahou. Současně můžeme nabídnout výstavbu domu na klíč z naší nabídky nadstandardně řešených dřevostaveb. Více podrobností Vám sdělí makléř.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, pozemek, 855 m2, Barchovice

Prodej, pozemek, 855 m2, Barchovice

Hryzely, Barchovice

Prodej stavebního pozemku v klidné části obce Barchovice - Hryzely. Na pozemku stojí chata. Vhodné k rekreaci nebo trvalému bydlení. Na pozemku bude septik. Nutné vyvrtat vlastní studnu a přivést elektřinu. Plyn na pozemku. Možnost přikoupení vedlejšího pozemku o velikosti 1379 m2 nebo možnost zvětšení stávajícího pozemku po zaměření geodetem. Veškerá občanská vybavenost v blízkých Zásmukách. Výborné spojení do Kostelce nad Černými lesy. Právní a hypoteční servis v ceně.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 14
Prodej, stavební parcela, 1930 m², Bořanovice,

Prodej, stavební parcela, 1930 m², Bořanovice,

Pakoměřice, Bořanovice

Nabízíme Vám stavební pozemek o celkové výměře 1930 m2 v klidné části obce Bořanovice v nové zástavbě. Inženýrské sítě na pozemku. Jde o vyhledávanou lokalitu v těsné blízkosti Prahy Letňany. Jedná se o pozemek, který lze rozdělit na dva pozemky a tudiž ideální pro investiční záměr, či pro konkrétního zájemce k stavbě vlastního bydlení. Zajistíme Vám financování a asistenci při výstavbě rodinného domu.

8 120 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1336m² - Vysoký Újezd, včetně platného stavebního povolení a projektu na RD

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1336m² - Vysoký Újezd, včetně platného stavebního povolení a projektu na RD

Vysoký Újezd

Prodej velice zajímavého pozemku Vysoký Újezd okres Beroun, který se nachází u zástavby luxusních domů. Výměra 1 336m2 včetně příjezdové komunikace. Pozemek se prodává včetně platného stavebního povolení na rodinný dům, kde je v projektu také interiérový bazén. Dům v projektu cca 230 m2. Pozemek je velice pěkný, rovina a je slunný. V ceně pozemku je příjezdová komunikace. Fotografie jsou dle aktuálního projektu na dům. Vhodné pro zájemce, kteří hledají pozemek se stavebním povolením a s možnou výstavbou 1 luxusního domu. Stavbu domu si zájemce může zajistit samostatně svou stavební firmou, nebo můžeme zajistit firmu na výstavbu. Můžete začít se stavbou ihned po zakoupení pozemku. Majitel Vám poskytne další potřebné informace na osobní prohlídce pozemku. Obec Vysoký Újezd je velice vyhledávané místo pro výstavby rodinných domů, je zde blízko golfové hřiště Albatros a vzniká zde nyní na náměstí výstavba nového rezidenčního bydlení náměstí dostává novou tvář. V okolí jsou cyklistické stezky a je zde možnost dalšího sportovního vyžití. Obec je klidná a ve velice dobré dostupnosti do Prahy, dojezd autem do Metropole Zličín je cca 15min. Metro autem do 15min stanice Zličín. Autobus v obci. Prohlídky jsou možné denně, vždy po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, budete jednat přímo s majitelem pozemku.

4 399 999 Kč

Balkon

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1707 m², Nižbor, ul. V Hamburku

Prodej, stavební pozemek, 1707 m², Nižbor, ul. V Hamburku

Nižbor, Nižbor

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Nižbor, v klidné lokalitě s výhledem na zámek. Na pozemku jsou dostupné veškeré inženýrské sítě. Přístup je po asfaltové komunikaci. V obci Nižbor je dostupná veškerá občanská vybavenost, spojení do Berouna je zajištěno MHD (autobus, vlak), cesta autem do Prahy vám zabere kolem 25 minut po dálnici. Pro více informací volejte RK.

3 049 353 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební parcela, 12642 m2, Husí Lhota

Prodej, stavební parcela, 12642 m2, Husí Lhota

Husí Lhota, Husí Lhota

Prodej stavebních pozemků 12462 m2, v bývalém zemědělském areálu v Husí Lhotě. Budovy a stavby nejsou součástí této nabídky- jiný vlastník. Na pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě - voda elektřina. Komplex se nachází východně od Mladé Boleslavi cca 8 km. V územním plánu zařazeno jako pozemek pro ekonomické využití - sklady a podobně. Velmi dobrá investice!

4 160 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 15
Prodej, stavební pozemek, 806 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Prodej, stavební pozemek, 806 m2, Králův Dvůr - Křižatka

Křižatky, Králův Dvůr

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o celkové ploše 806 m2 v obci Králův Dvůr - Křižatka. Pozemek se nachází na okraji obce v blízkosti lesa. Sítě na hranici pozemku, plyn, elekřina, nutno vybudovat studnu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Králově Dvoře nebo Berouně. Dopravní dostupnost busem, D5 vzdálena 4 km.

2 256 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej, stavební parcela, 3238 m², Králův Dvůr - Levín

Prodej, stavební parcela, 3238 m², Králův Dvůr - Levín

Levín, Králův Dvůr

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku u lesa o velikosti 3.238 m2 v obci Králův Dvůr - Levín. Součástí bude přibližně 5.000 m2 zahrady a podíl na příjezdové komunikaci. Pozemek se nachází ve starší zástavbě na klidném místě, které zajišťuje naprosté soukromí a zároveň výhled do krajiny. Z inženýrských sítí na pozemku elektro, kanalizace - ČOV a schválený vodovod. Již je vydané stavební povolení. Na pozemku lze okamžitě stavět. V obci základní vybavenost, ostatní v Králově Dvoře. Velmi dobrá dopravní dostupnost směr Praha - Plzeň nájezd na D5 - 1,5 km.

9 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6

Doporučené realitní kanceláře

-->