Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Praha-východ

Změnit zadání Počet inzerátů: 16
Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Mnichovice

Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Mnichovice

Mnichovice

Ideální pozemek pro výstavbu RD, případně dvojdomu. Centrum města na dosah, kompletní občanská vybavenost a rychlá dostupnost do Prahy (D1, vlak), to jsou jedinečné parametry bydlení v Mnichovicích. Region Říčanska - Ladův kraj nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody a možností aktivního života pro celou rodinu. U pozemku jsou veškeré sítě a možnost okamžité výstavby, případně i rozdělení pozemku na dva a výstavbu dvou domů.

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2625 m², Mnichovice

Prodej pozemku k bydlení, 2625 m², Mnichovice

Mnichovice

Krásný slunný pozemek s JZ orientací na okraji obydleného území s přímou vazbou na les a přírodu Ladova kraje. U pozemku jsou veškeré sítě - elektřina, voda, kanalizace, plyn. Město Mnichovice nabízí kompletní občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do Prahy jak autem, tak vlakem cca 30 minut. Ideální místo pro výstavbu výjimečného rodinného domu s nádherným výhledem do údolí říčky Mnichovky. Součástí pozemku je cca 530 m lesa, zbývající část je zastavitelná - Podle územního plánu P 0,6/7. Pozemek je případně možné rozdělit na dva.

11 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej chaty v Tehovci, 835 m2, ul. U Mototechny

Prodej chaty v Tehovci, 835 m2, ul. U Mototechny

Tehovec, Tehovec

K prodeji chata s číslem evidenčním v obci Tehovec s širokým spektrem využití pozemku. Dle územního plánu je pozemek veden jako SV - plochy obytné smíšené. Plochy pro individuální bydlení, obslužnou sféru a nerušící výrobní činnost. Rodinné domy, občanská vybavenost jako např. vzdělávání a sport. Administrativa, maloobchodní prodej, ubytovací a stravovací služby. Zastavitelnost max. 50%, zeleň 30%, vsakování dešťových vod 40%. Výšková regulace je dána výškou okolní zástavby. Přímo u pozemku zastávka BUS s dojezdem 30min na Metro Praha 11 - Háje. V případě dalších dotazů kontaktujte makléře.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení v Borku

Prodej pozemku k bydlení v Borku

Borek, Borek

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 808 m2 nacházející se v obci Borek . Pozemek je rovinatý a leží v atraktivní části obce. Podle územního a situačního plánu obce je určený k bydlení v rodinných domech venkovského typu. Inženýrské sítě: Přípojka el. energie je u příjezdové cesty. Obec je nedaleko města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, kde je veškerá občanská vybavenost. Odtud vede dálnice D10 do Prahy. Lokalita je vhodná pro trvalé bydlení i rekreační účely, ideální pro příznivce sportovních aktivit např. rybaření, cyklistika, koupání apod. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

4 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej stavebního pozemku 630 m2, Kostelec nad Černými Lesy

Prodej stavebního pozemku 630 m2, Kostelec nad Černými Lesy

Kostelec nad Černými lesy, Kostelec nad Černými lesy

Pozemek určený ke stavbě. Dle územního plánu zde lze postavit bytový dům. Je zde zpracovaná stude pro 6 bytových jednotek 2+kk. Okraj centra Kostelce. Připojení na vodu je třeba řešit kapacitním vodovodním vrtem a kanalizaci vyvážecí jímkou. Napojení na veřejnou kanalizaci nyní není možné, předpoklad napojení je cca 2-3 roky. Připojení na veřejný vodovod vzhledem ke kapacitě také nyní není možné. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

3 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 13
Prodej pozemku k bydlení, 3526 m², Dřísy

Prodej pozemku k bydlení, 3526 m², Dřísy

Dřísy, Dřísy

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek v klidné části obce Dřísy ( okres Praha-východ) určený k výstavbě rodinných domů, o celkové ploše 3.526 m2. Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází v nové z větší části již dokončené zástavbě, a v blízkosti nově zrekonstruované školy a školky. Autobusem se dostanete do Brandýsa n\L St. Boleslav a druhým směrem Mělník. Dálnice na Prahu cca 10 km, do Prahy cca 30km. Nedaleko se nachází přírodní koupaliště Konětopy. U pozemku jsou inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace). S financováním rádi pomůžeme.

2 266 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 1200 m², Záryby

Prodej pozemku k bydlení, 1200 m², Záryby

Záryby

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek se zahradou o velikosti 1 200 m2, který se nachází v klidné lokalitě obce Záryby okres Praha – východ, vzdálené 6 kilometrů od Brandýsa nad Labem a 15 kilometrů od Prahy. Na pozemku je vybudována elektrická přípojka, také zde bude připravena šachta s přípojkou vodovodního řádu a čerpací jímka do přetlakové kanalizace. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost (lékař, obchod, školka, škola, restaurace, sportoviště), ostatní služby jsou v krátké dojezdové vzdálenosti. Příroda v okolí je vhodná k procházkám i vyjížďky na kole a nedaleko se nachází několik pískoven s možností přírodního koupání. V případě zájmu je možné přikoupit i vetší zahradu sousedící přímo s pozemkem. Zavolejte si o prohlídku a dostanete další informace.

4 583 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 1608 m², Říčany, ul. U Višní

Prodej pozemku k bydlení, 1608 m², Říčany, ul. U Višní

Říčany

Stavební pozemek v Říčanech u Prahy nabízí 1608 m2 k výstavbě vašeho domu snů. Na pozemek se nevztahuje stavební uzávěra, a je kompletně zasíťován (voda, kanalizace, plyn a elektřina). Dle ÚP lze počítat s možnou zastavitelností 20% z pozemku, pozemek dle UP nelze rozdělit. Jedinečné umístění i v rámci Říčan, v zástavbě novostaveb rodinných domů, blízko náměstí. Pozemek rovný, slunný, s přístupem ze dvou klidných ulic. Za pozemkem osazeno stromy pro budoucí lesopark. Říčany jsou vítězem Města roku, pro nadstandardní občanskou vybavenost a kvalitu života. V místě naleznete několik škol, školek, obchodní centra, zimní stadion i plavecký bazén, nemocnici, i množství obchůdků i restaurací. Výborné spojení nabízí mnoho linek PID, vlak do centra Prahy za 20 min a vozem je nedaleko D1 i PO. Financování hypotéčním úvěrem zajistíme.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 15
Prodej, stavební pozemek a zahrada, 9511 m2, Říčany

Prodej, stavební pozemek a zahrada, 9511 m2, Říčany

Říčany

Nabídka parcel dle územního plánu částečně v zastavitelné zóně bydlení v rodinných domech – městské a příměstské s možným částečným nebytovým využitím. Převažující část parcel v zóně zeleně - dle ÚP pro monofunkční plochy sadů, objekty a zařízení, související přímo s využitím ploch sadů, související dopravní a technická infrastruktura. Oplocení intenzivních produkčních sadů zahradnictví bez komerčního doprovodu. Lze umístit stavbu, která nesmí popřít hlavní využití zemědělské plochy. Maximální přípustná zastavěná plocha 10x20 m. Lokalita okrajové klidné části Říčan. Na parcele lze dle výše uvedených parametrů umístit rodinný dům a v zóně zeleně lze umístit stavbu související s činností pěstitelskou. Konkrétní regulativy k dispozici. Elektřina a vodovod v bezprostřední blízkosti pozemku. V současné době jsou parcely využívány k pastvě koní bez nájemního vztahu.

7 860 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 2934 m², Horoušany, ul. Jabloňová

Prodej pozemku k bydlení, 2934 m², Horoušany, ul. Jabloňová

Horoušánky, Horoušany

Nabízíme prodej areálu dvou pozemků o celkové výměře 2934 m2 v obci Horoušany u Prahy 9, Klánovic, který umožňuje zástavbu velkého rezidenčního domu o dvou nadzemních podlažích, nebo domov sociální péče, domov pro seniory a to na ploše 1014 m2, a k nim vybudování osobité zahrady o velikosti 1890 m2, či přiléhajícího parku pro odpočinek a venkovní relaxaci pro obyvatele domova sociální péče. Areál je u Klánovického lesa na okraji stavební lokality, zaručující klid. Pozemek je plně zasíťován, přivedena elektřina, plyn, vodovod i kanalizace. Zpevněná příjezdová komunikace. Dopravu zajišťují autobus, linky na metro B "Černý Most" nebo vlak z Úval či Klánovic do středu Prahy hl. města. Dálnice D11 je cca 5 km. S financováním Vám rádi pomůžeme.

4 600 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 5

Doporučené realitní kanceláře

-->