Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Rakovník

Změnit zadání Počet inzerátů: 27
Prodej pozemku k bydlení, 1000 m², Chrášťany

Prodej pozemku k bydlení, 1000 m², Chrášťany

Chrášťany, Chrášťany

Prodej pozemku cca 1000 m2 v Chrášťanech u Rakovníka, ÚP obce navržený k výstavbě rodinných domů. Pozemek lze rozdělit na menší celky o min. velikosti 1000 m2. Šířka pozemku cca. 35 m2. Sítě v dosahu pozemku. Rakovník 10 km, Praha 60 km. Více v RK.

1 000 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 1047 m², Slabce

Prodej pozemku k bydlení, 1047 m², Slabce

Slabce

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o velikosti 1047m2 v obci Slabce. Na pozemku se již nachází základní deska. V ceně pozemku je stavební projekt a materiál na hrubou stavbu domu. V případě zájmu je možno celý dům nechat postavit dle přání klienta. V obci je veřejný vodovod, kanalizace a veškerá občanská vybavenost. Pro více informací volejte RK.

1 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 2667 m², Slabce

Prodej pozemku k bydlení, 2667 m², Slabce

Slabce

Nabízíme pozemek k prodeji v centru obce Slabce. Pozemek je rozlehlý a lze jej využít jako stavební. Pro účel stavby je však nutné zbudovat elektrickou přípojku, studniční vrt a jímku. Pro více informací volejte RK

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 1710 m², Pavlíkov

Prodej pozemku k bydlení, 1710 m², Pavlíkov

Pavlíkov

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 1710 m2 na okraji města Rakovník v chatové kolonii. Na pozemku se nachází dvě kolny, je zde vrtaná studna a přípojka elektřiny. Spodní kolna je upravená jako garážové stání a skladovací prostor. Horní kolna je přizpůsobena pro rekreační využití s dispozicí 1+1 se sociálním zázemím a technickou místností. Na pozemku je připravena schránka pro stavbu rodinného domu o velikosti půdorysné stavby 8x10 m a výška 6 m, dle územního plánu obce Pavlíkov. Vhodnou stavbu si můžete vybrat v přiloženém odkazu - bit.ly/mmkatalogvystavba . Díky protékajícímu potůčku přes pozemek, lze řešit odpadní vody čističkou odpadních vod. Případnému zájemci lze předložit dokumentaci o existenci staveb a dalšího jednání výstavbě RD, který lze uskutečnit. Pozemek je jihovýchodně orientován, směrem po cyklostezce do Chlumu u Rakovníka. Pro více informací volejte RK.

1 480 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej pozemku k bydlení, 14794 m², Kounov

Prodej pozemku k bydlení, 14794 m², Kounov

Kounov, Kounov

Nabízím k prodeji pozemek k bydlení o rozměru 14794 m2 v klidné a hezké části obce Kounov u Rakovníka, zvané Pod vsí. Pozemek je rovinatý, v současnosti vedený v katastru nemovitostí jako orná půda, podle územního plánu je však určen pro výstavbu. Inženýrské sítě jsou dostupné, musí se na pozemek přivést. Veškeré informace ohledně dostupnosti těchto sítí i podrobnosti o pozemku Vám rádi sdělíme. Obec Kounov je krásnou a klidnou obcí ležící u přírodního parku Džbán, který tak nabízí spoustu procházek a sportovního vyžití. V obci je veškerá občanská vybavenost. Naproti tomuto pozemku se nachází dětské hřiště, tenisový kurt a místní Sokolovna. Nenechte si ujít tuto zajímavou nabídku bydlení v oáze klidu, kdy dojezd do Prahy Zličín je 30 min po silnici D6, která po dostavbě dálnice povede pouze 6 km od Kounova. Neváhejte nás kontaktovat na prohlídku, naše společnost vám nabízí zdarma vyřízení nejvýhodnější hypotéky.

561 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 9
Prodej pozemku k bydlení, 5056 m², Senomaty

Prodej pozemku k bydlení, 5056 m², Senomaty

Senomaty

Nabízíme ke koupi pozemek určený k výstavbě rodinných domů, bytového domu nebo drobné provozovny nehlučného charakteru. Zasíťování pozemku elektřinou, veřejným vodovodem a kanalizací je technicky řešitelné, plynofikace v městysu není. V případě výstavby rodinných domů musí být dle ÚP dodržena min. velikost stavební parcely 600 m2 Městys Senomaty disponuje veškerou občanskou vybaveností. Dojezdová vzdálenost autem do Rakovníka cca 5 min, poté návaznost pravidelné autobusové dopravy Praha Zličín, Praha Hradčanská, příp. vlakové spojení. Jedná se o zajímavou investiční záležitost.

1 300 Kč za m2

Stav: Novostavba

před 2 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 2533 m², Kněževes, ul. Štrosova

Prodej pozemku k bydlení, 2533 m², Kněževes, ul. Štrosova

Kněževes, Kněževes

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek v ÚP určený k výstavbě rodinného domu, bytového domu nebo provozovny nehlučného charakteru v klidné části městysu Kněževes u Rakovníka. Kněževes disponuje veřejným vodovodem, kanalizací, plynofikací - IS na hranici pozemku. Veškerá občanská vybavenost v obci, dojezd do Rakovníka cca 7 min a na R6 směr Praha-Karlovy Vary cca 5 min.Dojezdová vzdálenost do Prahy cca 45 min.

1 500 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej pozemku k bydlení, 1400 m², Lužná

Prodej pozemku k bydlení, 1400 m², Lužná

Lužná, Lužná

Nabízím k prodeji pozemek určený k bydlení ve velmi hezkém a klidném místě s nádherným výhledem do polí a lesů. Nachází se na polosamotě mezi obcemi Lužná I. a Lužná II. a má velikost 1400 m2. V katastru nemovitostí je veden jako trvalý travní porost, podle územního plánu je však určen k výstavbě například rodinného domu. Je mírně svažitý k jihu a je tak celodenně prosluněn. V blízkosti vede cyklostezka.Tento pozemek bude oddělen z většího pozemku geometrickým plánem a bude z něj vyměřena i přístupová cesta. Připojení na elektřinu je možné v těsné blízkosti, kanalizace a vodovod je nedaleko a nebo lze vybudovat vlastní studnu a septik. Pro více informací neváhejte volat a nebo si rovnou můžete domluvit prohlídku. Nenechte si ujít tuto nabídku bydlení uprostřed přírody a přesto v blízkosti okresního a hlavního města, kdy dojezd do Rakovníka je 5 minut a do Prahy Zličín po silnici D6 35 minut.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Prodej, stavební parcela, 4982 m2, Nové Strašecí

Prodej, stavební parcela, 4982 m2, Nové Strašecí

Nové Strašecí, Nové Strašecí

Prodej pozemku o výměře 4982 m2 na okraji obce Nové Strašecí. Pozemek je v územním plánu veden pro smíšenou výstavbu, je dobře dostupný z obecní komunikace. Výhodná investice. Financování zajistíme.

799 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, pozemek k bydlení, 1447 m², Krupá

Prodej, pozemek k bydlení, 1447 m², Krupá

Krupá, Krupá

Prodej pozemku o výměře 1447 m2 v obci Krupá. Jedná se o stavební parcelu, která navazuje na stávající zástavbu, je v územním plánu vedena jako pozemek pro výstavbu, IS jsou v dosahu. Pozemek je dobře dostupný, leží na trase Praha-Karlovy Vary, výhodná investice. V případě zájmu možno dokoupit i navazující pozemek o výměře 3124 m2, vedený jako orná půda. Financování zajistíme.

1 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 7

Doporučené realitní kanceláře

-->