Pozemky komerční pozemky na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 13
Prodej, pozemky - provozní plochy, 4923 m2, Vrbová Lhota

Prodej, pozemky - provozní plochy, 4923 m2, Vrbová Lhota

Vrbová Lhota, Vrbová Lhota

Nabízíme pozemky - provozní plochy o celkové rozloze 4923 m2 v obci Vrbová Lhota, vedle dálnice D 10 - Hradecká dálnice. V územním plánu jsou pozemky vedeny jako provozní plochy a jejich využití je možné na výstavbu průmyslových hal, automobilových salónů, čerpací stanice a podobně. Pozemky jsou vhodné pro investory. 162 m2 je vedena jako vodní plocha a 4761 m 2 je vedeno jako orná půda. Více informací vám poskytne makléř realitní kanceláře.

248 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, provozní plocha, 7450 m², Mníšek pod Brdy

Prodej, provozní plocha, 7450 m², Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy

Prodej provozní plochy 7.450 m² v Mníšku pod Brdy. Pozemek je zařazen do územního plánu, který se nyní zpracovává jako plocha pro těžkou výrobu. Hlavní využití malovýroba, řemeslná výroba, skladování, výrobní i nevýrobní služby. Inženýrské sítě - vodovod a elektřina jsou v dosahu 50 m. Možnost zástavby je podmíněna napojením této plochy na kanalizaci, zakončenou ČOV a příjezdovou komunikaci. Pozemek bude geometricky zaměřen. Výhodná investice. Obec s veškerou občanskou vybaveností. Snadný nájezd kamionů a nákladních aut na dálnici D4, bez nutnosti projíždění městem. Dobrá dostupnost Pražského okruhu, Příbrami, Českých Budějovic, dálnice D1. Další info v RK.

1 550 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, provozní plocha, 16911 m², Mníšek pod Brdy

Prodej, provozní plocha, 16911 m², Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy

Prodej provozní plochy 16911 m²v Mníšku pod Brdy. Pozemek v platném v územním plánu jako plocha pro těžkou výrobu. Hlavní využití malovýroba, řemeslná výroba, skladování, výrobní i nevýrobní služby. Inženýrské sítě - vodovod a elektřina jsou v dosahu 50 m. Možnost zástavby je podmíněna napojením této plochy na kanalizaci, zakončenou ČOV a příjezdovou komunikaci. Výhodná investice. Obec s veškerou občanskou vybaveností. Snadný nájezd kamionů a nákladních aut na dálnici D4 bez nutnosti projíždění městem. Dobrá dostupnost Pražského okruhu, Příbrami, Českých Budějovic, dálnice D1. Další info v RK.

1 550 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 5
Prodej komerčních pozemků Kladno

Prodej komerčních pozemků Kladno

Kladno

Nabízím k prodeji pozemky v Kladně, 400 metrů od Náměstí Starosty Pavla, v územním plánu vedené ke komerč. využití. Přes pozemky vede horkovod, podél pozemku kanalizace a voda.

4 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 roky 3
Prodej, pozemek, 407 m2, Slabce

Prodej, pozemek, 407 m2, Slabce

Slabce

Prodej pozemku o celkové ploše 407 m2. Pozemek se nachází na okraji zemědělského areálu a stojí na něm budova bývalé váhy. Zastavěná plocha je 52 m2 z toho 23 m2 ve vlastnictví Městysu Slabce. Na objekt navazuje pozemek o výměře 378 m2. Lze využít jako menší provozovnu nebo pro chovatelskou činnost. Přístup po obecní komunikaci.

300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 roky 8
Prodej, provozní plocha, 3954 m², Nymburk

Prodej, provozní plocha, 3954 m², Nymburk

Nymburk

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku v k.ú. Nymburk. Pozemek se nachází v průmyslové zóně Sever a je tak vhodný ke komerční zástavbě. Hlavní využití - lokální parkoviště a dopravní zařízení včetně čerpacích stanic PHM, administrativa a stravovací zařízení, zdravotnické zařízení, prodejní sklady a velkoobchod, záchytná parkoviště těžké nákladní dopravy, parkoviště pro potřebu zóny, výrobní a servisní služby, speciální technologie, výzkumná a vývojová pracoviště a technické vybavení. Výborná dopravní dostupnost na D11 - Praha, Hradec Králové. Celková rozloha činí 3954 m2, na pozemku nyní stromy a náletové dřeviny. Možnost financování hypotékou, doporučujeme prohlídku.

498 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, provozní plocha, 2650 m2, Dolní Beřkovice

Prodej, provozní plocha, 2650 m2, Dolní Beřkovice

Dolní Beřkovice, Dolní Beřkovice

Prodej pozemku určeného dle platného Územního plánu obce Dolní Beřkovice k výstavbě haly pro výrobu nebo skladování - lehký průmysl. Odběrné zařízení do napěťové hladiny je v realizaci, připojení v blízké době. Připojení k hlavní větvi horkovodu pro vytápění je možné realizovat. Pozemek není v záplavové zóně. Více informací u makléře. V případě zájmu zajistíme výhodné financování.

990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 10
Prodej, komerční pozemek, 3393 m², Vlašim

Prodej, komerční pozemek, 3393 m², Vlašim

Vlašim

Prodej komerčního pozemku o celkové výměře 3393 m² ve Vlašimi. Pozemek se nachází na východním okraji obce, má obdélníkový tvar a je téměř rovinatý. Hlavní využití pozemku dle regulace územního plánu: Plochy výrobního charakteru pro menší areály, stavby pro obchod, skladové nebo výrobní plochy, doplňkové stavby do 25 m² zastavěné plochy, 5 m výšky a jedním nadzemním podlažím. Elektřina na hranici pozemku, příjezd k pozemku po asfaltové komunikaci. Podrobnosti u makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 9
Prodej, komerční pozemek, Kladno, ul. Oldřichova

Prodej, komerční pozemek, Kladno, ul. Oldřichova

Dubí, Kladno

Pozemek ke komerčnímu využití - možnost využití pro skladování, stavbu provozní budovy. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci, ul. Oldřichova, Kladno - Dubí. V blízkosti vlaková stanice Kladno - Dubí, MHD Kladno v dosahu.

3 765 450 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 3
Prodej, provozní plocha, Kutná Hora

Prodej, provozní plocha, Kutná Hora

Poličany, Kutná Hora

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 16.185 m2, který se nachází v katastru obce Poličany, okres Kutná Hora. Pozemek je ohraničený železniční tratí včetně železniční zastávky, silniční komunikací, inženýrské sítě se nacházejí na jeho hranici. Jako ostatní plochu je územní plán umožní dále využívat i jako plochu ke skladování s malou zátěží (drobná výroba). Více informací u makléře.

7 868 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před rokem 5

Doporučené realitní kanceláře

-->