Pozemky, zahrady na prodej, Rakovník

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, pozemku 457 m2, Děkov

Prodej, pozemku 457 m2, Děkov

Děkov

Prodej pozemku 457 m2 v obci Děkov. Pozemek leží v klidné části obce a z větší části je tvořen pískovcovou skálou. Nejsou zde zavedeny žádné IS. Pro více informací kontaktujte makléře.

129 900 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, zahrada, 771 m², Děkov

Prodej, zahrada, 771 m², Děkov

Vlkov, Děkov

Ráda bych Vám nabídla velkolepou udržovanou zahradu s ovocnými keři a stromy s výměrou 771 m2. Pozemek je oplocený a hraničí s dalším, na kterém stojí dům se všemi IS, je tak možné jej využít jako stavební. K zahradě vede přístupová cesta. Vlkov je částí obce Děkov vzdáleného asi 20 km od Rakovníka a patří do CHKO Džbán.Od rychlostní silnice Praha-Karlovy Vary je vzdálen cca 5 km. V případě vážného zájmu mě neváhejte kontaktovat, mile ráda se Vám budu věnovat.

799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 4
Prodej, zahrada, 407 m2, Vlkov u Děkova

Prodej, zahrada, 407 m2, Vlkov u Děkova

Vlkov, Děkov

Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví, která se nachází v Vlkově u Děkova nedaleko Rakovníka. Na zahradě je nově postavena překrásná a útulná dřevěná pergola s pecí a místem na grilování. Je zde možnost postavení zahradního domku na rekreaci nebo přistavení mobilního domu. Na hranici pozemku se nachází přípojka na vodu, přípojka na elektřinu je v jednaní. Pozemek je rovinatý a slunný, zahrada byla doposud využívána, tudíž je v bezvadném stavu se spoustou okrasných a opečovávaných rostlin. Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte makléře a sjednejte si prohlídku .

720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8

Doporučené realitní kanceláře

-->