Středočeský inzertní realitní server| Beroun | Kladno | Kolín | Ml. Boleslav | Nymburk | Příbram |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Na Slovensku nabízíme byty na prodej.
Prohlédněte si dokončené nové developerské projekty Praha od společnosti FINEP.
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:

Fulltext:
Realitní zpravodaj

Hledáte bydlení v Praze? Jak vybrat?

Nebaví vás každý den dojíždět desítky kilometrů do Prahy do svého zaměstnání a přemýšlíte o tom, že se za prací přestěhujete? Ušetříte mnoho času, financí na dojíždění a hlavně starostí a energie, kterou na dojíždění musíte vynaložit. Jak ale najít v Praze to nejvhodnější bydlení, když nabídka je v současnosti opravdu obrovská? A jak má vůbec takové bydlení vypadat? Na to se nyní podíváme detailněji.

Chytrá investice do novostavby

Hlavním druhem nemovitostí na pražském trhu jsou pochopitelně byty. Na trhu našeho hlavního města je stejnou měrou zastoupeno bydlení ve starších bytech i v moderních novostavbách. Za lepší investici se považuje bydlení v některém z nově realizovaných pražských developerských projektů. Při koupi bytu v novém developerském projektu nebudete muset do nového bydlení několik let investovat. Navíc i moderní bydlení může nabízet levné byty v Praze.

Vybrat správnou lokalitu

Pro kvalitu a pohodlí nového bydlení je důležitý i správný výběr městské části, ve které budete své nové bydlení hledat. Developerské projekty vznikají po celém území hlavního města, ale vybrat tu správnou lokalitu někdy nemusí být snadné. Nejčastěji hledáme takové nové byty na prodej v Praze, které jsou v městské části poblíž centra, která je zároveň klidná a dobře dostupná i z města ven. V blízkosti bydlení by měly být parky a zelené plochy a lokalita musí disponovat kompletní občanskou vybaveností. Mezi takové městské části se v posledních letech řadí zejména Praha 3. Jaká je charakteristika městské části Praha 3, se můžete podívat ZDE.

Konkrétní příklad zajímavého projektu

Jak má vlastně vypadat moderní developerský projekt v Praze? Ideálním příkladem je Rezidence Na Vackově. Tento developerský projekt vznikl z návrhu zkušeného architektonického studia MS Architekti a nabízí především rodinné bydlení na Praze 3. V rámci projektu vzniká na Praze 3 celkem 331 nových bytových jednotek v pěti budovách. Budovy mají moderní vzhled, jsou z kvalitních materiálů a pomocí moderních technologií, ale největší předností je inovativní pojetí interiéru s důrazem na využití každého kousku místa.

zpět na výběr článků

Novostavby, reality Praha od Faraon reality | Byty bez realitky Praha. Mezi oblíbené lokality patří i Praha 1. Hledáte nový dům? Podívejte se na Domyspozemkem.cz.
Reklamní sdělení

Zámečnictví Jan Kavka nabízí prodej a montáže kotlů na tuhá paliva. Působíme v Moravskoslezském kraji, především v městech Ostrava, Frýdek-Místek a Paskov. Především nabízíme kotle na tuhá paliva: Komfort, Eko Perfekt a Viadrus.

| reality Morava | fotbalové stadiony v ČR | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z MS kraje | Auto inzerce Střední Čechy