Hledáte bydlení v Praze? Jak vybrat?

Nebaví vás každý den dojíždět desítky kilometrů do Prahy do svého zaměstnání a přemýšlíte o tom, že se za prací přestěhujete? Ušetříte mnoho času, financí na dojíždění a hlavně starostí a energie, kterou na dojíždění musíte vynaložit.

 Hledáte bydlení v Praze? Jak vybrat?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz


Jak ale najít v Praze to nejvhodnější bydlení, když nabídka je v současnosti opravdu obrovská? A jak má vůbec takové bydlení vypadat? Na to se nyní podíváme detailněji.


Chytrá investice do novostavby

Hlavním druhem nemovitostí na pražském trhu jsou pochopitelně byty. Na trhu našeho hlavního města je stejnou měrou zastoupeno bydlení ve starších bytech i v moderních novostavbách. Za lepší investici se považuje bydlení v některém z nově realizovaných pražských developerských projektů. Při koupi bytu v novém developerském projektu nebudete muset do nového bydlení několik let investovat. Navíc i moderní bydlení může nabízet levné byty v Praze.
 

Vybrat správnou lokalitu

Pro kvalitu a pohodlí nového bydlení je důležitý i správný výběr městské části, ve které budete své nové bydlení hledat. Developerské projekty vznikají po celém území hlavního města, ale vybrat tu správnou lokalitu někdy nemusí být snadné. Nejčastěji hledáme takové nové byty na prodej v Praze, které jsou v městské části poblíž centra, která je zároveň klidná a dobře dostupná i z města ven. V blízkosti bydlení by měly být parky a zelené plochy a lokalita musí disponovat kompletní občanskou vybaveností. Mezi takové městské části se v posledních letech řadí zejména Praha 3. Jaká je charakteristika městské části Praha 3, se můžete podívat ZDE.
 

Konkrétní příklad zajímavého projektu

Jak má vlastně vypadat moderní developerský projekt v Praze? Ideálním příkladem je Rezidence Na Vackově. Tento developerský projekt vznikl z návrhu zkušeného architektonického studia MS Architekti a nabízí především rodinné bydlení na Praze 3. V rámci projektu vzniká na Praze 3 celkem 331 nových bytových jednotek v pěti budovách. Budovy mají moderní vzhled, jsou z kvalitních materiálů a pomocí moderních technologií, ale největší předností je inovativní pojetí interiéru s důrazem na využití každého kousku místa.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 02. 20 3 zásadní chyby při stěhování – děláte je také?

09. 05. 18 Levné stěhování bytů Brno

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Středočeském kraji

10. 01. 18 Kupujete nemovitost ve Středočeském kraji? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Střední Čechy jsou regionem obklopujícím hlavní město Praha a jeho blízké okolí. Pokud chcete poznat Prahu a její okolí, rezervujte si pěkné ubytování na stránkách portálu MegaUbytko.cz, přesněji v sekci ubytování Střední Čechy. Pokud okolí znáte a chcete navštívit Prahu, ať se líbí, krásné apartmány a penziony najdete přímo zde: Praha ubytování. Tak co, vybrali jste si?

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Vybíráte nové bydlení pro vás a vaši rodinu? Pak vás jistě bude zajímat prodej bytů v Praze od FINEPU.

Hledáte krátkodobé ubytování pro Vaši dovolenou? Vyberte si na ubytování Střední Čechy. Ať už jste rodina s dětmi, skupina přátel či kolegů, na Hauzi naleznete ubytování pro páry, ale i větší skupiny. Doporučujeme Vám udělat si výlet k chrámu sv. Barbory nebo navštívit galerii Středočeského kraje. Za zmínku stojí i vápencové lomy Velké a Malé Ameriky. Navíc si zaručeně ubytování rezervujete za nejnižší cenu, jelikož komunikujete přímo s ubytovatelem.

-->