IL REALITY

Praha - Stodůlky, Bucharova 12
IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Nemovitosti: 2

WEB: www.ilreality.cz

E-mail: info@ilreality.cz

Tel.: 773 310 077

Nabídka realitní kanceláře

Prodej, Rodinného domu na klíč s pozemkem 1 332 m² - Vysoký Újezd

Prodej, Rodinného domu na klíč s pozemkem 1 332 m² - Vysoký Újezd

Vysoký Újezd

Prodej přízemního bungalovu s pozemkem 1 332 m2 v zajímavé lokalitě - Vysoký Újezd okres Beroun. Na dům již vydáno stavební povolení. Dům v projektu cca 230 m2. Pozemek je velice pěkný, rovina, slunný, včetně příjezdové komunikace. Majitel Vám poskytne další potřebné informace na osobní prohlídce pozemku i samostatné výstavbě. Obec Vysoký Újezd je velice vyhledávané místo pro výstavby rodinných domů, je zde blízko golfové hřiště Albatros a vzniká zde nyní na náměstí výstavba nového rezidenčního bydlení náměstí dostává novou tvář. V okolí jsou cyklistické stezky a je zde možnost dalšího sportovního vyžití. Obec je klidná a ve velice dobré dostupnosti do Prahy, dojezd autem do Metropole Zličín, metro B - Zličín cca 10 min. Autobus v obci. Prohlídky jsou možné denně, vždy po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, budete jednat přímo s majitelem pozemku.

10 490 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 2 měsíci 7
Prodej, Rodinné domy, 192m² - Vysoký Újezd, ve výstavbě

Prodej, Rodinné domy, 192m² - Vysoký Újezd, ve výstavbě

Vysoký Újezd

Prodej samostatných domů, které jsou nyní ve výstavbě v lokalitě Vysoký Újezd, které se nachází ve velice klidné lokalitě. Každý dům má pozemek cca 800m2, dům má zastavěnou plochu 150m2 a nabízí veškerý komfort bydlení. Jedná se o výstavbu 4 samostatných luxusních domů, které jsou nyní ve výstavbě a máte možnost si vybrat dům dle svého přání. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám osobně předvedeme pozemky a stavby, které nyní probíhají. Budete jednat přímo s majitelem projektu a nehradíte provizi. Domluvte si termín prohlídky.

0 Kč

Stav: Ve výstavbě Balkon

před 2 měsíci 2
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť