Středočeský inzertní realitní server| Beroun | Kladno | Kolín | Ml. Boleslav | Nymburk | Příbram |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Na Slovensku nabízíme byty na prodej.
Prohlédněte si dokončené nové developerské projekty Praha od společnosti FINEP.
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:

Fulltext:
Realitní zpravodaj
Stěhování s řadou doplňkových služeb

Stěhování s řadou doplňkových služeb

06.09.2016 - Osvědčená stěhovací firma zajistí také v případě potřeby autojeřáb nebo auto s hydraulickým ramenem. Obdobné služby nabízí zájemcům také společnost Levné stěhování Praha, která se zabývá jednak stěhováním všeho druhu, a pak také provádí vyklízecí práce a likvidace pozůstalostí.

více zde

Odborníci na stěhování kancelářského vybavení

Odborníci na stěhování kancelářského vybavení

27.07.2016 - Firma je vybavena profesionální stěhovací technikou a je schopna zajistit i autojeřáb či nákladní automobil s hydraulickou rukou. Pro odvoz odpadu rovněž zprostředkuje přistavení objemného kontejneru, který následně dopraví na místo, kde zajistí ekologickou likvidaci. Další osvědčenou a maximální spolehlivou firmou, která provádí stěhování všeho druhu, je i společnost Levné stěhování Praha, která nabízí klientům mnoho užitečných doplňkových služeb.

více zde

Hledáte bydlení v Praze? Jak vybrat?

Hledáte bydlení v Praze? Jak vybrat?

30.06.2016 - Nebaví vás každý den dojíždět desítky kilometrů do Prahy do svého zaměstnání a přemýšlíte o tom, že se za prací přestěhujete? Ušetříte mnoho času, financí na dojíždění a hlavně starostí a energie, kterou na dojíždění musíte vynaložit. Jak ale najít v Praze to nejvhodnější bydlení, když nabídka je v současnosti opravdu obrovská? A jak má vůbec takové bydlení vypadat? Na to se nyní podíváme detailněji.

více zde

Stěhovací firma Vám poskytne spolehlivou pomoc

Stěhovací firma Vám poskytne spolehlivou pomoc

17.07.2015 - Stěhování není záležitostí, kterou by každý z nás prováděl zrovna jako na běžícím pásu, a protože Vás můžou s blížícím se termínem stěhování přepadat stále silnější obavy z náročnosti takové akce, je vhodné pečlivě naplánovat celý průběh, na vše se náležitě připravit a v neposlední řadě si zajistit služby profesionálů. Tímto je jasné, že bez pomoci prověřené stěhovací společnosti se jen těžko obejdete.

více zde

Transparentní podmínky pro přidělování městských bytů v Plzni

Transparentní podmínky pro přidělování městských bytů v Plzni

10.09.2013 - Rádi byste bydleli v městském bytě v Plzni nebo okolí? Magistrát města konečně na webu zveřejnil podmínky, podle kterých posuzuje uchazeče o městské byty. Ty mohou být v některých případech za nižší cenu, než je tomu v případě pronájmu nemovitosti od soukromé osoby.

více zde

Zasahuje Vám topná sezóna hluboko do peněženky? Hledejte, kde uspořit.

Zasahuje Vám topná sezóna hluboko do peněženky? Hledejte, kde uspořit.

02.09.2012 - Pokud používáte k vytápění zemní plyn, zimní měsíce jistě nepatří k Vašim oblíbeným. S tím jak klesá rtuť ve venkovním teploměru, roste i spotřeba plynu. A vy jen platíte a platíte. Řešením vysokých účtů může být levný plyn. To může evokovat, že se jedná o nějaký méně kvalitní nebo jinak pochybný plyn. To je ale samozřejmě nesmysl, plyn dostanete vždy stejný, rozdíl je pouze v tom, kolik za něj zaplatíte.

více zde

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

24.10.2011 - NEMOPAS - ochrana zákazníka při nákupu nemovitostí. Nová služba NEMOPAS Vám ušetří při nákupu nemovitostí statisíce! Chystáte se investovat do nemovitosti, ale nejste si jistí, zdali bez patřičného vzdělání v oblasti stavebnictví dokážete odhalit potenciální skryté vady jako například životnost krytiny střechy, potenciál vlhnutí suterénu nebo únik tepla střechou? Pak je právě Vám určen NEMOPAS, nová služba na českém trhu, která nabízí možnost důkladně si proklepnout vámi vyhlédnutou stavbu/nemovitost ještě před samotnou koupí.

více zde

S dřevěnými okny je domov vždy příjemnější

S dřevěnými okny je domov vždy příjemnější

06.09.2011 - Chcete nová okna pro Váš rodinný dům či chatu? Bydlíte v přírodním prostředí a chtěli byste více než plastová okna, něco typického, ale na druhou stranu moderního a zároveň kvalitního? To co hledáte, jsou dřevěná okna neboli tzv. Euro okna.

více zde

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

24.02.2011 - Potřebujete inspiraci k přestavbě nebo vybavení interiéru svého bytu či domu? Nebo nevíte jak doladit svou zahradu? Veškerou inspiraci najdete na níže uvedených webových projektech nejen o bydlení.

více zde

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

23.02.2011 - Výběr nového domu na klíč bude jedním z těžších nákupů. Právě domov nám nabízí bezpečné útočiště. Doma vychováváme své děti, žijeme, bavíme se. Každý z nás potřebuje místo, kde se bude cítit skutečně pohodlně. Místo, které nám nabídne skutečné teplo domova.

více zde

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

11.10.2010 - SeznamRemeslniku.cz - řemeslník snadno a rychle Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro zákazníky i řemeslníky. A jakže to celé funguje? To záleží na tom, zda jste zákazník poptávající řemeslníka, či přímo řemeslník.

více zde

Novostavby, reality Praha od Faraon reality | Byty bez realitky Praha. Mezi oblíbené lokality patří i Praha 1. Hledáte nový dům? Podívejte se na Domyspozemkem.cz.
Reklamní sdělení

Zámečnictví Jan Kavka nabízí prodej a montáže kotlů na tuhá paliva. Působíme v Moravskoslezském kraji, především v městech Ostrava, Frýdek-Místek a Paskov. Především nabízíme kotle na tuhá paliva: Komfort, Eko Perfekt a Viadrus.

| reality Morava | fotbalové stadiony v ČR | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z MS kraje | Auto inzerce Střední Čechy