Zasahuje Vám topná sezóna hluboko do peněženky? Hledejte, kde uspořit.

Pokud používáte k vytápění zemní plyn, zimní měsíce jistě nepatří k Vašim oblíbeným. S tím jak klesá rtuť ve venkovním teploměru, roste i spotřeba plynu. A vy jen platíte a platíte.

 Zasahuje Vám topná sezóna hluboko do peněženky? Hledejte, kde uspořit.

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Řešením vysokých účtů může být levný plyn. To může evokovat, že se jedná o nějaký méně kvalitní nebo jinak pochybný plyn. To je ale samozřejmě nesmysl, plyn dostanete vždy stejný, rozdíl je pouze v tom, kolik za něj zaplatíte.

Trh s energiemi je v České republice liberalizován a každý zákazník má právo zvolit si svého dodavatele. Každý dodavatel volí při nákupu energií jinou strategii, má jiné náklady na marketing a služby spojené s komfortem zákazníka. Díky těmto a mnoha dalším faktorům se od sebe mohou ceny jednotlivých dodavatelů plynu dost výrazně lišit. A díky volnému trhu je pouze na zákazníkovi, kterého dodavatele plynu si vybere.
 

Levný plyn může mít každý

Pokud se Vám zdá, že si Váš současný dodavatel účtuje příliš vysoké ceny za plyn, jednoduše jej změňte. Jaké máte možnosti zjistíte díky jednoduchým nástrojům jako jsou různé kalkulačky úspor nebo srovnání dodavatelů plynu. Tak během několika okamžiků zjistíte, který dodavatel plynu nabízí opravdu levný plyn. Následná změna dodavatele už je pouhá formalita, kterou za Vás z velké části zařídí nový dodavatel.

Nemusíte se bát, že by Vám někdo přijel montovat potrubí s novým plynem. Na Vašem odběru plynu se fyzicky nic nezmění. Plyn budete dostávat pořád stejný a pořád stejným způsobem. Nedojde ani k žádnému dočasnému přerušení dodávky. Převod plynu je plynulý a snadný. (Můžete využít některé kalkulátory např. změnaplynu.cz). Změna dodavatele se viditelně projeví pouze na výši částky na faktuře, kterou budete za plyn platit. Všechno ostatní zůstane jako dřív. Levný plyn je ideální řešení vysokých účtů jednou pro vždy.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 02. 20 3 zásadní chyby při stěhování – děláte je také?

09. 05. 18 Levné stěhování bytů Brno

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Středočeském kraji

10. 01. 18 Kupujete nemovitost ve Středočeském kraji? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Střední Čechy patří z hlediska cen realit k nejdražšímu regionu v celé České republice. Někdy je proto snazší místo koupy nemovitosti zvolit krátkodobý pronájem. I takto si dokážete užít daný region a navíc můžete navštívit několik míst během krátkého časového horizontu. Širokou nabídku ubytování v centru Prahy naleznete například na online portálu www.megaubytko.cz. Pokud byste však raději upřednostnili pobyt mimo centrum hlavního města, vyhledat si zde můžete také chaty, chalupy, penziony a apartmány ve větší vzdálenosti od hlavního města.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Nové byty Praha 10 v Malém háji – moderní, komunitní život v zeleni, blízko centra!

-->