3 zásadní chyby při stěhování – děláte je také?

Stěhování do nového nájmu nebo koupě jakékoliv nemovitosti – to jsou období v životě, kdy se můžeme dopustit zásadních chyb, které nám zanedlouho velmi stíží život. Pojďme se podívat na 3 zásadní chyby, kterých se rozhodně vyvarujte.

3 zásadní chyby při stěhování – děláte je také?

1. Pojištění domu není potřeba

Máte plné ruce zařizování a to poslední, na co chcete myslet je, že by se něco mohlo pokazit. Proto lidé často při stěhování do nového zapomínají na pojištění nově nabytého majetku. Pojištění domu a domácnosti byste si přitom měli sjednat již pro den, kdy nemovitost převezmete. Rozhodně se tak vyhnete nepříjemným situacím, které mohou nastat. Ne nadarmo se říká, že mít dobře pojištěný dům je jako mít kvalitní a měkký polštář.

2. Nám se nic nemůže stát

Při stavbě či stěhování je dobré myslet i na to, že na světě nejsou jen hodní lidé a krásné a slunečné dny. Online pojištění domácnosti vám již od prvního dne pokryje veškeré nepředvídatelné následky škod, které se mohou přihodit. Jediné, co ke sjednání potřebujete znát, je obytná plocha vašeho bytu v metrech čtverečných. Získáte tak nejen nadstandardní ochranu v podobě krytí katastrofických rizik v základní ceně pojištění, ale také zdarma pojištění občanské odpovědnosti.

3. Všechny tyto krabice potřebujeme

Ve srovnání s předchozími body je tato třetí chyba rozhodně méně závažná, ale postupem času vám i toto tvrzení začne komplikovat život. Stěhování je totiž jednou z nejlepších životních situací pro dokonalé protřídění věcí – prodejte či darujte dál všechny věci, kterých jste se během posledního roku ani nedotkli. Ve vašem životě se tak naskytne prostor pro vše krásné a nové.

Už se těšíte do nového bydlení? Přejeme vám, ať je pro vás stěhování radostné. Pojištění vám zajistí klidný spánek během nové životní etapy, a třídění osobních věcí povede k radosti z nového.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 02. 20 3 zásadní chyby při stěhování – děláte je také?

09. 05. 18 Levné stěhování bytů Brno

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Středočeském kraji

10. 01. 18 Kupujete nemovitost ve Středočeském kraji? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Střední Čechy patří z hlediska cen realit k nejdražšímu regionu v celé České republice. Někdy je proto snazší místo koupy nemovitosti zvolit krátkodobý pronájem. I takto si dokážete užít daný region a navíc můžete navštívit několik míst během krátkého časového horizontu. Širokou nabídku ubytování v centru Prahy naleznete například na online portálu www.megaubytko.cz. Pokud byste však raději upřednostnili pobyt mimo centrum hlavního města, vyhledat si zde můžete také chaty, chalupy, penziony a apartmány ve větší vzdálenosti od hlavního města.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Bydlení Praha 10 v Malém háji – moderní, komunitní život v zeleni, blízko centra!

-->