Reality Marie D.

Kladno Rozdělov, Ant. Rendla 729
Reality Marie D.

Realitní kancelář Marie D. se již 16 roků specializuje na realitním trhu na prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Kladně, Praze a okolí. V zahraničí nabízíme nemovitosti ve Španělsku. Dále provádíme tržní odhady nemovitostí pro dědické řízení, zajišťujeme Průkazy energetické náročnosti budov a znalecké posudky nemovitostí. Zakládáme si na korektním jednání a osobním přístupu k prodávajícím a ke kupujícím. Vycházím vstříc maximálním požadavkům každého klienta. ' na 'Realitní kancelář Reality Marie D. se specializuje na tuzemském realitním trhu na prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Kladně, Praze a okolí. V zahraničí nabízíme nemovitosti ve Španělsku. Dále provádíme tržní odhady nemovitostí pro dědické řízení, zajišťujeme Průkazy energetické náročnosti budov a znalecké posudky nemovitostí. Zakládáme si na korektním jednání a osobním přístupu k prodávajícím a ke kupujícím. Vycházím vstříc maximálním požadavkům každého klienta.

Nemovitosti: 4

WEB: www.realitymarie.cz

E-mail: marie@realitymarie.cz

Tel.: +420 606 753 888

Nabídka realitní kanceláře

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, Kladno

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, Kladno

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k pronájmu byt 3+1 se zasklenou lodžií v Kladně v ul. Čechova. Byt v cihlovém domě je kompletně zařízený starším nábytkem a všemi elektrospotřebiči (lednice s mrazákem, pračka, mikrovlnná trouba) a je vhodný pro 2-4 člennou rodinu. Má vybavenou kuchyň, obývací pokoj, ložnici a malý pokoj, předsíň je s vestavěnými skříněmi, koupelna je s vanou a elektrickým bojlerem, samostatné WC, v suterénu je sklep 8 m2. Bytový dům je na oploceném pozemku s vjezdem pro auto a se zajištěným parkovacím místem.  Měsíční nájem 10.000 Kč, měsíční poplatky 4.500 Kč (voda, teplo, fond oprav)  plus cca 800 Kč elektřina, která bude převedena na nájemce. Složení kauce ve výši nájmu a služeb 15000 Kč. Provize RK 8.000 Kč. Volný od června 2021.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 12
Prodej komerčních pozemků Kladno

Prodej komerčních pozemků Kladno

Kladno

Nabízím k prodeji pozemky v Kladně, 400 metrů od Náměstí Starosty Pavla, v územním plánu vedené ke komerč. využití. Přes pozemky vede horkovod, podél pozemku kanalizace a voda.

7 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 3
Prodej cihlového bytu 2+1 s balkonem Kladno Petrohradská

Prodej cihlového bytu 2+1 s balkonem Kladno Petrohradská

Kladno

Nabízím k prodeji byt ve zcela původním nerekonstruovaném stavu, je vhodný pro toho, kdo si ho přebuduje podle vlastních představ.

Dům je zateplený. Nedaleko od domu je škola, školka, obchody, zastávka vlaku 15 min., autobusu do Prahy 10 minut chůze. K dispozici od května. Nízké měsíční poplatky.

2 500 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

Prodáno před 3 měsíci 8
Pronájem u pěší zóny v Kladně, Havířská ulice, 1. patro

Pronájem u pěší zóny v Kladně, Havířská ulice, 1. patro

Kladno

Nabízík pronájmu prostory vhodné k podnikání jako kadeřnictví, masáže, tetování, kancelář atd. v 1. patře domu. Havířská ulice navazuje na pěší zonu.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

Rezervováno před 6 měsíci 7
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->