Reality Marie D.

Kladno Rozdělov, Ant. Rendla 729
Reality Marie D.

Realitní kancelář Marie D. se již přes 18 roků specializuje na realitním trhu na prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Kladně, Praze a okolí. V zahraničí nabízíme nemovitosti ve Španělsku. Dále provádíme tržní odhady nemovitostí pro dědické řízení, zajišťujeme Průkazy energetické náročnosti budov a znalecké posudky nemovitostí. Zakládáme si na korektním jednání a osobním přístupu k prodávajícím a ke kupujícím. Vycházím vstříc maximálním požadavkům každého klienta. ' na 'Realitní kancelář Reality Marie D. se specializuje na tuzemském realitním trhu na prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Kladně, Praze a okolí. V zahraničí nabízíme nemovitosti ve Španělsku. Dále provádíme tržní odhady nemovitostí pro dědické řízení, zajišťujeme Průkazy energetické náročnosti budov a znalecké posudky nemovitostí. Zakládáme si na korektním jednání a osobním přístupu k prodávajícím a ke kupujícím. Vycházím vstříc maximálním požadavkům každého klienta.

Nemovitosti: 18

WEB: www.realitymarie.cz

E-mail: marie@realitymarie.cz

Tel.: +420 606 753 888

Nabídka realitní kanceláře

Prodej domu 3+1, Nučice u Rudné

Prodej domu 3+1, Nučice u Rudné

Nučice

Loni dokončený moderní dům postavený v rekreační oblasti V Hlubokém na okraji obce Nučice je jen pár minut jízdy autem od Prahy. Účelnou kompozici v přízemí tvoří světlý obývací pokoj s kuchyní a přístupem na jižní a západní venkovní terasu s přípravou na vířivku, dále vstupní chodba s vestavěnou šatnou, elegantní koupelna se sprchovým koutem a bidetovým WC. Po otevřeném schodišti se dostaneme do patra, kde jsou umístěny dvě ložnice a koupelna s WC. Vytápění domu je jednak krbovými kamny na dřevo v přízemí a jednak elektrickým kotlem zajištujícím podlahové vytápění. V suterénu přístupném po venkovním schodišti je technické zázemí, po přepažení lze díky dostatečnému přístupu denního světla získat další obytnou místnost se sociálním zařízením. Voda je odebírána z vlastní vrtané studny a splašky jsou svedeny do žumpy. Zahrada je zatravněná s okrasnými stromy a keři, parkovací místo je přístupné vraty na elektrický pohon a s přípravou na nabíjení auta. Celková podlahová plocha je  132 m2, užitná plocha 96 m2, zahradní terasy 38 m2, pozemek celkem 756 m2. Veškerá občanská vybavenost je v Rudné. Z důvodu stěhování do zahraničí prodej spěchá.

8 700 000 Kč

Stav: Novostavba

před měsícem 11
Pronájem garáže v Kladně Kročehlavech u Penny

Pronájem garáže v Kladně Kročehlavech u Penny

Kročehlavy, Kladno

Pronájem družstevní garáže v Kladně Kročehlavech v Arménské ulici u Penny. Garáž v přízemí garážového komplexu je pod dvojím uzamčením a je k pronájmu ihned. Při čtvrtletní platbě předem nájemné 2000,- Kč.

2 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 2
Prodej rodinného domu se zahradou v Kladně Kročehlavech

Prodej rodinného domu se zahradou v Kladně Kročehlavech

Kročehlavy, Kladno

Nabídka bude aktuální koncem dubna 2024. Nabízím k prodeji rodinný řadový dům z roku 1930 převážně v původním stavu. V domě je veranda, chodba, kuchyň a obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a WC, spíž. Betonové schodiště vede na půdu, dům má malý sklep. Dům je zděný z cihel s kamennými základy a je umístěn ve slepé ulici Letecká. Vjezd na malou zahradu s kolnami je možný. V blízkosti veškerá občanská vybavenost - školky, školy, obchody, zdrav. zařízení, pošty, restaurace, sportovní areál a les. Dobré dopravní spojení do Prahy. Výměna za byt 2+1 v Kročehlavech a doplatek dohodou je možná.

4 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 9
Prodej rodinného domu Kladno Švermov

Prodej rodinného domu Kladno Švermov

Švermov, Kladno

Nabízím k prodeji starší podsklepený rodinný dům v Kladně Švermově na Vyšehradě. Dispozici domu tvoří kuchyň, dva pokoje, chodba, předsíň, koupelna s vanou, WC a spíž, v podkroví je půda. Topení a ohřev vody  je plynovým kotlem, napojení na vodovod, kanalizaci. Plastová okna, na podlahách je PVC, střecha je z roku 1977. Dům má dvorek a malou zahradu, na kterou není vjezd. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, dobrá dopravní dostupnost.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

Prodáno před 4 měsíci 10
Prodej bytu 3+1/L Kladno, Kročehlavy, Finská ul.

Prodej bytu 3+1/L Kladno, Kročehlavy, Finská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií v cihlovém domě v Kladně Kročehlavech, Finská ul. Byt  je v původním stavu kromě plastových oken, má prefabrikované umakartové obložené jádro v koupelně. Má dálkové vytápění, nový výtah. Koupelna s vanou, samostatné WC, v suterenu je sklepní koje, společná kolárna a kočárkárna, sušárna. Bezproblémový dům a SVJ, klidná lokalita v zeleni, parkování,  výborná dopravní dostupnost, dobré spojení do Prahy, nákupní možnosti v docházkové vzdálenosti. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 800 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

Prodáno před 5 měsíci 10
Prodej chaty s pozemkem 1718 m2, Nová Ves pod Pleší

Prodej chaty s pozemkem 1718 m2, Nová Ves pod Pleší

Nová Ves pod Pleší

Nabízím k prodeji dvě chaty na jednom velkém rovinatém pozemku o celkové výměře 1718 m2 nedaleko obce Nová Ves pod Pleší. Chaty (zastavěná plocha 72 m2 a 41 m2)  jsou na velmi klidném místě u lesa a přitom s výbornou dojezdovou vzdáleností do Prahy, ideální pro rodinnou rekreaci nebo zahrádkářské vyžití. Pitná voda je z vlastní studny. Chaty jsou dlouhodobě neužívané, vhodné pro toho, kdo si je zrenovuje podle vlastních představ. Občanská vybavenost je zajištěna v obci Nová Ves pod Pleší nebo v Dobříši vzdáleném 7 km. Velmi dobrá dostupnost do Prahy po dálnici D4 exit 24 s dojezdem do 30 minut. Budu se s Vámi těšit na viděnou na prohlídce. Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace.

4 000 000 Kč

Stav: Špatný

Prodáno před 6 měsíci 5
Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Vodárenská ul.

Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Vodárenská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji byt se 2 lodžiemi ve zcela původním stavu, určený k rekonstrukci. Výměra bytu je 54 m2 + 16 m2 lodžie. Má původní umakartové jádro, dřevěná okna. Bytový dům je zateplený, má nový výtah, kamerový systém. K bytu patří komora na patře, k dispozici je společná kolárna. Žádaná lokalita, občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, velmi dobré spojení do Prahy. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

Prodáno před 7 měsíci 5
Pronájem pozemku 2500 m2 Pletený Újezd

Pronájem pozemku 2500 m2 Pletený Újezd

Pletený Újezd

Pronajmu nevyužitý stavební pozemek o výměře 2500 m2 s příjezdovou cestou, je vhodný k rekreačnímu účelu, pěstování plodin, zahrádkaření, v žádném případě nepronajmeme jako deponie nebo nakládání s recykláty. Na pozemku není zavedena voda ani elektřina, lze řešit nádrží na vodu.

2 000 Kč za rok

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 0
Prodej pozemku 4731 m2 v Kněževsi u Prahy

Prodej pozemku 4731 m2 v Kněževsi u Prahy

Kněževes

Nabízím k prodeji pozemek na jihozápadním okraji obce Kněževes u Prahy. K pozemku, který navazuje na zastavěnou část obce, vede cesta z ulice Nad Mostem. IS v dosahu. Územní plán z roku 2012 vymezuje plochu pro občanskou vybavenost OV1, jejíž součástí je i tento pozemek.

Z platného územního plánu: "Tato plocha bude zaměřena na vše spojené s výstavbou reprezentativních zařízení pro prezentaci historie, současnosti a budoucnosti osobní letecké dopravy, zejména na letišti Praha - Ruzyně. Plocha bude doplněna řadou sportovních aktivit.Územní plán dále připouští budovat objekty občanského vybavení (podmíněně přípustné, respektive přípustné) na plochách bydlení venkovského charakteru a především na plochách smíšených obytných."

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Hřebečská ul.

Prodej bytu 3+1 v Kladně Kroč., Hřebečská ul.

Kročehlavy, Kladno

Nabízím k prodeji třípokojový byt s kuchyní a příslušenstvím v Kladně Kročehlavech, ve Hřebečské ulici. Byt je umístěn ve 3. patře bytového domu s výtahem, k bytu ještě patří sklep a komora v bytě a na chodbě. Koupelnové jádro je původní bez úprav, všechna okna byla vyměněna za plastová, kuchyňská linka je zánovní, v chodbě jsou vestavěné skříně. Byt se může prodat s veškerým zařízením na fotografiích. Náklady na bydlení jsou cca 5.500 Kč za měsíc včetně fondu oprav. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti (nákupní centrum Oáza), nedaleko je lesopark Bažantnice s rybníčkem a koupalištěm. Výborná dostupnost, zastávka autobusu  MHD a do Prahy je 10 minut chůze. Pro další informace a termín prohlídky mě kontaktujte, ráda osobně provedu.

3 700 000 Kč

Stav: Dobrý

Prodáno před 8 měsíci 12
DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->