Byty, 3+kk na prodej, Praha-západ

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej bytu 3+kk, 90 m², Praha - Kněžívka

Prodej bytu 3+kk, 90 m², Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 3 +kk, on the 2nd floor, 90 m2, 2 balconies, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. To the center 11 km. I really liked it here. Calm and yet in Prague. Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějšíl lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole mnoho dalších aktivit. Byt 3+kk, v 2. podlaží, 90 m2, 2 balkony, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Do centra 11 km. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze. (č. C204)

6 974 200 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 5 měsíci 7
Prodej bytu 4+kk, 125 m², Jíloviště, ul. Všenorská

Prodej bytu 4+kk, 125 m², Jíloviště, ul. Všenorská

Jíloviště, Jíloviště

Našim klientům ve výhradním zastoupení nabízíme prodej slunného bytu, který lze jednoduchou a nenákladnou instalací příčky ze současného 3+kk přetvořit na 4+kk. Na základě této úpravy by byt disponoval rovnou třemi světlými ložnicemi. Byt sestává z velké zimní zahrady, obývacího pokoje s balkonem, jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice, chodby, předsíně, komory a koupelny s WC. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře Baxovy vily v obci Jíloviště západně od Prahy. K bytu náleží také tři parkovací místa. Obec Jíloviště nabízí výbornou dopravní dostupnost do Prahy autem (silnice 4) i autobusem (linka 317, 318, 321 a další). V obci se nachází mateřská i základní škola. Volný čas v oblasti lze trávit turistikou, vodními sporty nebo hraním golfu v nedaleké Líšnici. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Financování za nejlepších podmínek zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 měsíci 17
Prodej bytu 3+kk, 75 m², Chýně, ul. U Dráhy

Prodej bytu 3+kk, 75 m², Chýně, ul. U Dráhy

Chýně, Chýně

Hledáte klidné bydlení v blízkosti Prahy? Máme pro Vás nabídku bytu 3+kk o podlahové ploše 75 m2 s vlastním parkovacím místem, v obci Chýně 10 min. od obchodního centra Zličín a stanice metra linky B. Jedná se o podkrovní byt s příjemnou dispozicí centrální chodbou, bez nutnosti procházet s jednotlivými místnostmi. V bytě je prostorná komora 5 m2, kde je umístěn elektrický kotel a boiler. Náklady na bydlení jsou velmi nízké do fondu oprav je platba pouze 753 Kč. V obci je dobrá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ a restaurace. V lokalitě bude realizována výsadba zeleně, dětská hřiště, veřejné WC apod. V okolí jsou dva malé rybníky: Bašta a Strahovský rybník s možností koupání. Okolní lesy a cyklostezka umožňují sportovní aktivity. Jedná se o příjemné bydlení v těsné blízkosti Prahy. Financování Vám zařídí náš hypotéční specialista.

6 363 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 13
Prodej bytu 3+kk, 125 m², Jíloviště, ul. Všenorská

Prodej bytu 3+kk, 125 m², Jíloviště, ul. Všenorská

Jíloviště, Jíloviště

Našim klientům ve výhradním zastoupení nabízíme prodej slunného bytu o dispozici 3+kk s možností změny dispozice až na 4+kk. Byt sestává z velké zimní zahrady, obývacího pokoje s balkonem, jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice, chodby, předsíně, komory a koupelny s WC. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře Baxovy vily v obci Jíloviště západně od Prahy. K bytu náleží také tři parkovací místa. Obec Jíloviště nabízí výbornou dopravní dostupnost do Prahy autem (silnice 4) i autobusem (linka 317, 318, 321 a další). V obci se nachází mateřská i základní škola. Volný čas v oblasti lze trávit turistikou, vodními sporty nebo hraním golfu v nedaleké Líšnici. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Financování za nejlepších podmínek zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 měsíci 17

Doporučené realitní kanceláře

-->