Byty, 4+kk na prodej, Praha-západ

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4+kk, on the 3rd floor, 95 m2, 2 balconies, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. To the center 11 km. I really liked it here. Calm and yet in Prague./// Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějšíl lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole a mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 3. podlaží, 95 m2, 2 balkony, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Orientace S, Z, V. Do centra 11 km. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze.(č. A301)

6 950 740 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 7 měsíci 11
Prodej bytu, 4+kk, 104 m2, Praha - západ

Prodej bytu, 4+kk, 104 m2, Praha - západ

Tuchoměřice, Tuchoměřice

An exceptional apartment complex is growing in a beautiful and quiet location on the western outskirts of Prague in the village of Tuchoměřice. The first stage of construction includes 2 buildings in which there are 32 apartments. The third apartment building is being built in the second stage and will offer another 14 apartments. Apartment 4 + kk, living area 104 m2, 3rd floor, 2 balconies, oriented N, S, W. Two parking spaces. I lived in this locality and I must say that it is the most pleasant part of Prague. Natural character, metro station 15 minutes by city bus. Excellent access to the center by car and public transport. Appreciated by people who want to live in peace but within reach of the center. International airport conveniently accessible. Byt 4+kk, obytná plocha 104 m2, 3.patro, 2 balkony, orientováno S,J,Z. Dvě parkovací místa. Žil jsem v této lokalitě a musím říci, že jde o nejpříjemnější část Prahy. Přírodní ráz, stanice metra 15 minut městským autobusem.(C301)

7 647 200 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 8 měsíci 6
Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Prodej bytu 4+kk, 95 m², Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4+ kk, on the 2nd floor, 95 m2, 2 balconies, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. I really liked it here. Calm and yet in Prague./// Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějších lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 2. podlaží, 95 m2, 2 balkony, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze. (č. A201)

6 820 640 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 8 měsíci 10
Prodej bytu, 4+kk, 102 m2, Praha - Kněžívka

Prodej bytu, 4+kk, 102 m2, Praha - Kněžívka

Tuchoměřice, Tuchoměřice

Žil jsem v Tuchoměřicích několik let. V prvé řadě jsem pochopil, že Tuchoměřice a okolí je jedna z nejžádanějších lokací pro bydlení v Praze. Hlavně z důvodů přírody, rád jezdím na kole mnoho dalších aktivit. Byt 4+kk, v 2. podlaží, 102 m2, 8 m4 balkon, parkovací stání. Krásné bydlení, na dosah letiště, městská doprava, metro 10 minut autobusem. Do centra 11 km. Opravdu se mi zde moc líbilo. Klid a přitom v Praze. (č. B204) I lived in Tuchoměřice for several years. First of all, I understood that Tuchoměřice and its surroundings are one of the most popular locations for living in Prague. Mainly due to nature, I like to ride many other activities by bike. Apartment 4 +kk, on the 2nd floor, 102 m2, 8 m2 balcony, parking space. Beautiful living, within easy reach of the airport, public transport, metro 10 minutes by bus. To the center 11 km. I really liked it here. Calm and yet in Prague

6 974 200 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 9 měsíci 6

Doporučené realitní kanceláře

-->