Domy chaty, chalupy na prodej, Praha-západ

Změnit zadání Počet inzerátů: 19
Prodej, chata, pozemek 497 m2, Kabáty

Prodej, chata, pozemek 497 m2, Kabáty

Kabáty, Jílové u Prahy

Prodej chaty s pozemkem o cp 497 m2 v klidné chatové oblasti Kabáty - Jílové u Prahy. Chata je z částí zděná, podsklepená a na vlastním pozemku. Má 2 patra. Zahrada s krásným výhledem do zeleně. Sezónní vodovod, kanalizace řešena formou septiku. Autobus a vlak v nedaleké blízkosti. Okraj Prahy 13 km. S financováním rádi pomůžeme.

640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 12
Prodej, chata, 4+1, 69 m2, Choteč u Prahy

Prodej, chata, 4+1, 69 m2, Choteč u Prahy

Choteč, Choteč

Chata uprostřed přírody v blízkosti Radotínského údolí. Veškerá občanská vybavenost v Praze - Černošicích, které jsou vzdálené přibližně 5 minut autem. Lokalita je ideální pro lidi, kteří mají blízký vztah k přírodě a životnímu prostředí a kladou důraz na zachování minimální ekologické stopy. Zdrojem elektřiny v celém okolí jsou jen fotovoltaické panely a voda je v donáškové vzádlenosti. Díky orientaci chaty a svažitému pozemku si zde připadáte jako na samotě, což je v okolí Prahy rarita.

449 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

včera 10
Prodej, chata 2+kk, 529 m2, Libeř u Prahy

Prodej, chata 2+kk, 529 m2, Libeř u Prahy

Libeř

Prodej chaty 2+kk v obci Libeř. Chata má vlastní studnu a odpady jsou svedeny do trativodu. Vlastní pozemek o celkové ploše 529 m2 je celý oplocený. Chata je u potoka a po lávce je možné přejít přímo do lesa. Cca 100 m od chaty je parkoviště a přístup k chatě je pěšky oplocenou uličkou pro přístup k chatám. Obec Libeř leží na jižním okraji Prahy a má dobrou dostupnost do Prahy MHD. Doporučuji prohlídku.

1 070 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, chata 3+1, 557 m2, Jílové - Radlík

Prodej, chata 3+1, 557 m2, Jílové - Radlík

Radlík, Jílové u Prahy

Prodej chaty 3+1 na vlastním pozemku o rozloze 557 m2 v obci Radlík. Do chaty je zaveden elektrický proud. Voda do chaty zavedena není a je u ní suché WC. Veřejný vodovod vede přímo před chatou a je možné se na něj připojit. Chata je situována v klidné části obce v občanské zástavbě a je možnost jí zrekonstruovat. Obec má kompletní občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do Prahy MHD.

1 570 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, chata, Všenory - osada Montana

Prodej, chata, Všenory - osada Montana

Všenory, Všenory

Prodej romantické dřevěné chatičky 2+1, o celkové ploše 32 m2, v nádherném údolí Berounky v chatové osadě Montana u obce Všenory. Chata stojí na pronajatém mírně svažitém pozemku o celkové ploše 99 m2 - nájem 800 Kč za rok. Chata disponuje společenským pokojem, menší ložnicí a kuchyňkou s jídelním stolem. Vytápění kamny na tuhá paliva /Petry/ . Elektřina zavedena, ohřev teplé vody bojlerem a v kuchyni průtokový ohřívač. Chemické WC. Na zahradě kůlna. Vyhledávaná rekreační oblast, možnost rybaření, koupání a vyjížděk na kole, parkování v místě. Všenory 1 km, Černošice 2 km, Praha 20 km. S financováním rádi zdarma pomůžeme.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 19
Prodej, chata, Dobřichovice, ul. Tyršova

Prodej, chata, Dobřichovice, ul. Tyršova

Dobřichovice, Dobřichovice

K prodeji chata na vlastním pozemku, která je umístěna v chatové oblasti Dobřichovic. Pozemek o celkové výměře 244 m2, zastavěná plocha 39 m2. Částečně terasovitý charakter zahrady. Chata na zděném základu je kompletně podsklepena. Dispozice - kuchyň, obývací místnost, dílna, veranda a podkroví. Podkrovní místnost nad celou plochou chaty. Do chaty je zavedena elektřina a sezónní, obecní vodovod. Možnost zajistit přípojku k celoročnímu odběru vody. Nově vystavěn dřevěný domek, ve kterém je umístěna funkční toaleta a příprava na sprchový kout. Vytápění chaty je zajištěno lokálními kamny. Dvě parkovací místa vedle chaty. V okolí příroda, veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 22
Prodej, chata 2+kk, 438 m2, Štěchovice

Prodej, chata 2+kk, 438 m2, Štěchovice

Štěchovice

Prodej chaty o dispozici 2+kk a zastavěné ploše 54 m2 ve Štěchovicích s přiděleným číslem evidenčním. Stavba samotná je po částečné rekonstrukci, je zde kuchyň, koupelna, WC, obývací pokoj, ložnice a půdní prostor určený ke spaní. Chata je umístěna ve svažitém zalesněném pozemku, který lze oplotit, je zde vlastní kopaná studna, jímka a zahradní domek. Ve svahu je zbudované masivní betonovo kamenné schodiště s terasami a rozvedeno osvětlení. Okolí je tvořeno chatami k rekreačnímu i trvalému bydlení, je zde veřejné osvětlení a veškerá občanská vybavenost je cca 800m v centru městysu Štěchovice, včetně PID. Více informací u makléře. S financováním vám rádi pomůžeme.

1 090 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 11
Prodej, chata, 50 m2, Dolní Břežany - Jarov

Prodej, chata, 50 m2, Dolní Břežany - Jarov

Jarov, Dolní Břežany

Exkluzivně nabízíme ke koupi chatu s podlahovou plochou 50 m2. Chata se nachází v katastrálním území Lhota u Dolních Břežan - Jarov, s číslem evidenčním, postavená na pozemku pronajatého od Českých lesů. Platba za pronájem je 1.000,- Kč/rok. V chatě je obývací pokoj, kuchyně, veranda, sprchový kout s umyvadlem a zasklená terasa pro posezení s úžasným výhledem do okolí. V podkroví se nachází 2 ložnice se 4 postelemi. Do chaty je zavedena elektřina a voda z vrtané studny, ohřev vody bojlerem. Vytápění je zajištěno naftovými kamny. Na pozemku u chaty jsou dvě kůlny, dílna a dětský zahradní domeček. Splachovací WC na pozemku, mimo chatu. Zahrádka před chatou je okrasná, udržovaná a celý pozemek je oplocený. Příjezd je na parkoviště cca 200 m od chaty. V případě potřeby možný příjezd autem k chatě. Chata se prodává včetně vybavení. Chata v kouzelném prostředí, 2 km od hranice hl. města Prahy. Vhodná k relaxaci, pro milovníky rybaření, sportovním aktivitám, vycházkám k Vltavě a do přírody.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 24
Prodej, chata 2+kk, Petrov

Prodej, chata 2+kk, Petrov

Chlomek, Petrov

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji trvale neobývanou, zděnou chatu v obci Petrov s výhledem na Medník. Chata s vlastním pozemkem 578 m2 stojí na samotě na okraji lesa, má 2 místnosti, předsíň a komoru. Chata je bez elektřiny a vody, 25km od Prahy. Doporučujeme prohlídku.

680 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 21
Prodej, zděný rekreační domek 3+1, 964 m2, Kytín, Chouzavá

Prodej, zděný rekreační domek 3+1, 964 m2, Kytín, Chouzavá

Kytín

Nabízíme k prodeji zděný rekreační domek, po zateplení a drobných úpravách je vhodný i pro trvalé bydlení. Domek se nachází v rekreační oblasti Kytín, Chouzavá, na velmi mírně svažitém pozemku. Vnitřní dispozice je mezonetová, interiér je vkusně rekonstruován a zařízen. V 1.NP se nachází zádveří, koupelna, obývací pokoj s výstupem na terasu a kuchyňský kout. O něco výš se nachází poměrně velká šatna (případně pokoj) a v další úrovni je ložnice. Pod střechou se nachází ještě menší prostor se sníženým stropem, vhodný buď jako spaní pro děti. Na pozemku se nachází parkovací stání až pro 3 auta, dále zahradní domek a zakryté sezení pro příjemné letní posezení ve stínu. Mateřská a základní škola, stejně jako lékaři a veškerá občanská vybavenost, jsou dostupné v 5 km vzdáleném Mníšku pod Brdy. Mezi Mníškem a Kytínem jezdí linka PID, pro komfortní život je ale potřeba auto. Zastávka PID v Kytíně je vzdálená 1 km. Cesta z Kytína do Prahy autobusem trvá cca 45 min, autem cca 25 - 30 min.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 24

Doporučené realitní kanceláře