Domy chaty na prodej, Kutná Hora

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej chaty, 66 m², Ledečko

Prodej chaty, 66 m², Ledečko

Ledečko, Ledečko

Hledáte klidné místo na odpočinek a relaxaci? Máme pro Vás chatu, která se nachází v obci Ledečko u Sázavy. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, místnosti na zřízení koupelny a v druhém patře se nachází dvě ložnice. Chata má vlastní vrtanou studnu a novou elektřinu, suché WC. Čistá plocha pozemku je 496 m2 a je částečně oplocený. V docházkové vzdálenosti se nachází řeka Sázava. Pokud Vás tato nemovitost zaujala neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, chaty, 10751 m², Petrovice II - Staré Nespeřice

Prodej, chaty, 10751 m², Petrovice II - Staré Nespeřice

Staré Nespeřice, Petrovice II

Prodej chaty na oploceném pozemku o celkové ploše 10751 m2 v obci Staré Nespeřice, rozdělen na čtyři samostatné sektory, pastviny, les. Možno využívat pro chov zvířat, rekreaci. Chata je zateplená, bez čísla evidenčního s patrem na spaní, vytápění kamny nebo přímotopem. Na pozemku lze postavit hospodářskou budovu. Elektrická přípojka, voda z vlastní vrtané studny, internet, letní sprcha, seník, dřevěný přístřešek pro zvířata, krmelec s přístřeškem v lese, suché WC. Instalovány přehledové dozorové kamery s nočním viděním s možností vzdáleného dohledu. Veškerá občanská vybavenost v Uhlířských Janovicích. Více informací u realitního makléře.

7 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 27
Prodej chaty, 391 m², Vlastějovice

Prodej chaty, 391 m², Vlastějovice

Vlastějovice

Prodej chaty 26 m2 na vlastním pozemku o celkové ploše 391 m2 v obci Vlastějovice, nedaleko řeky Sázavy. Ideální místo k rekreaci, vhodné nejen pro vodáky, rybáře a houbaře. K chatě patří umývárna s bojlerem (je třeba dořešit připojení), elektřina zavedena do chaty, vytápění není řešeno. Příjezd až na pozemek včetně vjezdu. Dobrá dostupnost na dálnici D1. Výhodné financování zajistíme. Více informací u makléře.

660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 7
Prodej chaty, 12 m², Kutná Hora

Prodej chaty, 12 m², Kutná Hora

Sedlec, Kutná Hora

K prodeji nabízíme zahradní chatku v Kutné Hoře, část Sedlec. Chatka se nachází na klidném místě, lokalita Kaňk s nerušeným výhledem do krajiny a na město Kutná Hora. Na pozemku se nachází i několik ovocných stromů, skleník, kolna na nářadí, terasovitá zahrada s jahodovou plantáží a ohniště. Parcela je do budoucna zajímavou investicí, kdy i tato část města může být zařazena do územního plánu, jako stavební. V těsném sousedství parcely je možnost dokoupení ještě malého pozemku a zvětšení nabízeného. V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistíme výhodné financování.

847 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 25

Doporučené realitní kanceláře

-->