Domy, rodinné domy na prodej, Kutná Hora

Změnit zadání Počet inzerátů: 34
Prodej rodinného domu, Vodranty

Prodej rodinného domu, Vodranty

Vodranty, Vodranty

Prodej rodinného domu, který je rozdělen na původní dům 2+kk a nový dům 5+kk ve Vodrantech. Nemovitost je vhodná pro bydlení dvou generací, nebo je možnost starší dům využít pro podnikání, či jako chalupu. Nová část je vytápěna podlahovým topením napojeným na elektrický kotel nebo na kotel s dávkovačem na tuhá paliva. Zdroj vody je veřejný vodovod a kopaná studna. Obojí zavedeno do nemovitosti. Na pozemku se nachází také jímka na dešťovou vodu, do které jsou svedeny všechny okapy a čistička, z které je možnost odběru užitkové vody. Velmi klidná lokalita v blízkosti přírody. Veškerá občanská vybavenost v 5 km vzdálené Čáslavi. S přepisem energií a výhodným financováním Vám rádi pomůžeme.

6 499 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 26
Prodej rodinného domu, 3525 m², Vrdy, ul. Nová

Prodej rodinného domu, 3525 m², Vrdy, ul. Nová

Dolní Bučice, Vrdy

Prodej bývalého vodního mlýna v obci Vrdy - Dolní Bučice, který prošel zdařilou rekonstrukcí. Vlastní pozemek o výměře 3525 m2. Na obytnou část navazuje mlýnice o celkové ploše 415 m2. Vytápění elektrokotlem, nebo krbovými kamny, voda z vlastní studny. Nemovitost je na klidném místě, vhodná na bydlení spojené s podnikáním nebo k rekreaci. Výhodné financování pomůžeme bezplatně vyřídit. Více informací v realitní kanceláři.

5 495 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 31
Prodej rodinného domu, 142 m², Horka I

Prodej rodinného domu, 142 m², Horka I

Svobodná Ves, Horka I

Nabízíme k prodeji rodinný dům - dřevostavbu se zahradou, kolaudovaného v roce 2007 v obci Horka I - Svobodná Ves. Dobře dispozičně řešený dům o dispozici 4+1 nabízí světlé místnosti se vstupem na terasu, prostornou koupelnu a samostatnou toaletu. Všude hliníkové žaluzie. Půda dává možnost vybudování dalších pokojů, jsou zde vyvedeny odpady a elektřina. Výhodou je možnost přebudování na dvougenerační bydlení. Ohřev vody plynovým kotlem. Topení je ústřední. Dům stojí na pozemku o celkové ploše 1001 m2, z čehož je 142 m2 zastavěná plocha. Součástí prodeje je okrasná zahrada, zahradní domek a bazén. S financováním pomůžeme. Bydlení bez dalších investic, doporučujeme prohlídku. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

4 725 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 22
Prodej rodinného domu, 150 m², Kluky, okr. Kutná Hora

Prodej rodinného domu, 150 m², Kluky, okr. Kutná Hora

Pucheř, Kluky

Prodej rozsáhlého rodinného domu o dispozici 6+1 v obci Pucheř u Kluků. Celková velikost pozemku je 1381 m2. Celá nemovitost je určena k rekonstrukci. Jedná se o starší část domu (bývalý hostinec) a novější rozšíření do současné velikosti domu. Na pozemku se nachází stodola a další menší stavby. Po rekonstrukci domu (případně i vybudování podkroví) a úpravě rozsáhlé zahrady, bude objekt nabízet řadu možností pro využití. Současně i poloha objektu je velice výhodná, 7 km do Kutné Hory a 6 km do Čáslavi. Výhodné financování Vám zdarma zařídíme. Doporučujeme prohlídku.

2 599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej rodinného domu 4+2, Jiřice

Prodej rodinného domu 4+2, Jiřice

Řendějov

Rodinný řadový dům v obci Jiřice 3,5 km od města Zruč nad Sázavou. 8 km od dálnice D1. Dům je po částečné rekonstrukci. V prvním podlaží domu je obývací pokoj, kuchyně a sociální zázemí. V druhém podlaží domu jsou tři pokoje a sociální zázemí. Dům je obklopen pozemkem v podílovém vlastnictví, předmětem prodeje je i 1/4 podílu na okolním pozemku. K domu dále náleží pozemek o velikosti 268 m2 se zahradním domkem s garáží, zastavěná plocha 16 m2. Kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 17
Prodej zemědělské usedlosti, 6371 m2, Horka II - Čejtice

Prodej zemědělské usedlosti, 6371 m2, Horka II - Čejtice

Čejtice, Horka II

Prodej zemědělské usedlosti v obci Čejtice - Horka II, okres Kutná Hora. Obec se nachází v nádherné krajině mezi řekou Sázavou a vodní nádrží Švihov (Želivka), 7 km od exitu 56 dálnice D1. Veškerá občanská vybavenost v 7 km vzdálené Zruči nad Sázavou. Nemovitost je 8 let neobývaná. Volné dle dohody.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 37
Prodej rodinného domu, 289 m², Kutná Hora, ul. Husova

Prodej rodinného domu, 289 m², Kutná Hora, ul. Husova

Kutná Hora-Vnitřní Město, Kutná Hora

Prodej velkého rodinného domu v historické části Kutné Hory. V přízemí domu se nachází bezbariérová bytová jednotka 1+1 po rekonstrukci. Dále menší obchodní prostor s vlastním vchodem a další zázemí. V patře se rozprostírá velký byt o dispozici 3+1 (153 m2) s pavlačí, který je vhodný k rekonstrukci a bude nabízet opravdu luxusní bydlení. Podkroví domu vybízí k vybudování další bytové jednotky. Dům v poslední době prošel rekonstrukcí střechy, fasády, opravou komínů atd. Za zmínku stojí i zajímavý klenutý sklep se třemi úrovněmi. Malá zahrádka za domem zajišťuje soukromí a relaxační prostor. Výhodné financování Vám rádi zařídíme. Doporučujeme prohlídku.

6 900 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 11
Prodej rodinného domu, 50 m², Křesetice

Prodej rodinného domu, 50 m², Křesetice

Křesetice

Prodej rodinného domu 2+kk se zahradou o celkové ploše 378 m2. Dům je nově zrekonstruovaný a je ve fázi dokončování, kterou si určí nový kupující. Na pozemku je sauna. Nachází se na klidném místě, zároveň však nedaleko centra obce s dobrou občanskou vybaveností. Prostorná zahrada s vlastní studnou zajišťuje klid a soukromí. Velmi dobrá dostupnost do Kutné Hory, Kolína i Čáslavi. Pro více dotazů kontaktujte makléře.

2 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 14
Prodej rodinného domu, 360 m², Kutná Hora, ul. Spálená

Prodej rodinného domu, 360 m², Kutná Hora, ul. Spálená

Šipší, Kutná Hora

Prodej rodinného domu v Kutné Hoře, ulice Spálená. Jedná se o velmi prostorný dům, který zahrnuje dva zařízené, zdařile zrekonstruované byty. Dále dům nabízí opravdu velké množství prostoru pro realizaci Vašich představ. Nemovitost je obzvláště vhodná i ke komerčním účelům. Financování zajištěno. Více informací u makléře.

6 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 16
Prodej rodinného domu, 170 m², Hostovlice

Prodej rodinného domu, 170 m², Hostovlice

Hostovlice, Hostovlice

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v obci Hostovlice. Dům disponuje dvěma pokoji, velkou kuchyní, koupelnou a WC. Je částečně podsklepený a má prostornou půdu vhodnou k vybudování obytného podkroví. Rozvody elektřiny jsou v mědi, jinak je dům v původním stavu. K domu patří kůlna, garáž, bývalá kovářská dílna a další přístavby, které lze využít různými způsoby. Na pozemku jsou dvě studny, ve kterých je dostatek vody i v období sucha. Rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy skýtá dostatek soukromí. V obci Hostovlice je pošta, obchod, dětské hřiště. Další občanská vybavenost je v nedaleké Čáslavi. Bližší informace Vám poskytneme v realitní kanceláři.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 19

Doporučené realitní kanceláře

-->