Komerční prostory, obchodní prostory na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 37
Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Prodej obchodního objektu, 5880 m², Votice

Votice

Prodej čtyřpatrového obchodního centra na náměstí v centru Votic. Tři nadzemní podlaží jsou pronajata, prostor v suterénu po rekonstrukci k pronájmu. Každé patro má prodejní plochu 1380 m2, suterén 890 m2 s možností úprav dle budoucího účelu. Nová vzduchotechnika v celém objektu. Přístup je po širokém schodišti. V objektu jsou osobní i nákladní výtahy pro zásobování, v zadní části rampa. Možnost i vlastního bydlení. Veškeré informace v RK. S financováním Vám rádi poradíme.

56 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 37
Prodej obchodního objektu, 1397 m², Milovice, ul. Krátká

Prodej obchodního objektu, 1397 m², Milovice, ul. Krátká

Milovice

Prodej obchodního objektu o CP 1397 m² v Milovicích - část Boží Dar. Komerční prostory se skládají ze vstupní chodby, kuchyňky, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a prostorné místnosti, ze které je vstup na terasu. V budově je podlahové vytápění, je napojena na veřejný vodovod i kanalizaci a nachází se pod ní garáž 25 m². Součástí objektu je pozemek o rozloze 1318 m², který je od silnice oplocený. Tuto nemovitost lze využít např. jako sídlo firmy, kancelářské prostory, bistro se zahrádkou či půjčovnu čtyřkolek apod.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 16
Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Prodej obchodních prostorů, 134 m², Divišov, ul. Závodní

Divišov

Prodej perspektivního prostoru o výměře 134 m2, v Divišově, ul. Závodní, okr. Benešov, vhodného především jako skladovací prostor nebo pro zřízení prodejny. Může sloužit i k jinému využití - zejména podnikatelskému záměru. Do nemovitosti je přivedena voda z obecního vodovodu, elektřina 220 V a 380 V. Odpad je vyveden do obecní kanalizace. Vnitřní prostory jsou před rekonstrukcí (na místě je k dispozici cca 120m2 nové podlahové dlažby, plastové vchodové dveře a další materiál). Majitel již provedl výměnu všech oken za plastová. Prostor se nachází v suterénu domu s bytovými jednotkami a původně sloužil jako kotelna. Do objektu je vchod jak z chodníku, tak ze sklepení bytového domu. Bližší informace u makléře.

649 990 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 12
Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Horoměřice, Horoměřice

Nabízíme Vám prodej komerčních prostor a přilehlého parkoviště s billboardem v Horoměřicích u Prahy. Celkem se jedná o 295 m² - z toho 149 m² jsou nebytové prostory v přízemí a zbývající část, tedy 146 m², je parkoviště před budovou. Prostory jsou nově zrekonstruované a z vybavení zde zůstávají všechny pevné prvky stavby. Je zde několik místností v minulosti využívaných jako kancelářské prostory, showroom, zasedací místnost a skladový prostor. Nechybí zde dvě kuchyňky a tři WC. Pomocí rekonstrukce je možné změnit dispozici a uspořádání místností. Prostory lze využít jako obchodní, kancelářské nebo pomocí kolaudace využit jako restauraci. V neposlední řadě je možné prostory pronajímat. Součástí prodeje je i parkoviště před budovou a billboard. Více informací u makléře.

12 463 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Jinočany, Jinočany

Nabízíme Vám k prodeji dům 5+kk o celkové ploše 183 m2 na rovinatém pozemku 444 m2 v těsné blízkosti Prahy v centrum obce Jinočany, který je vhodný k bydlení a zároveň pro komerční využití pro svou ideální polohu v centru obce a 100 metrů od základní školy, vhodné pro různé podnikatelské využití: obchod, salon, cukrárna.. 1. jednopodlažní část nabízí prostornou místnost s přípravnou na krb, plně vybavená kuchyňská linka s francouzským oknem s přímým vstupem na zahradu, samostatná místnost, koupelna a samostatné WC. Tato část domu je zcela dokončena. 2. dvoupodlažní část je před dokončením, budoucí majitel si tak může dokončit dům dle vlastního výběru, jsou zde čtyři místnosti z jedné přímý vstup na terasu 28,7 m2. Na pozemku je parkovací stání a st. povolení pro výstavbu garáže. Tato lokalita je vyhledávaná pro velmi dobrou dostupnost do Prahy, metro Zličín je pouze 5 min. autem nebo 10 min. autobusem, železniční doprava směr Smíchov. nádraží.

9 900 000 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 14
Prodej obchodního objektu, 336 m², Beroun, ul. V Zahradách

Prodej obchodního objektu, 336 m², Beroun, ul. V Zahradách

Beroun-Město, Beroun

K prodeji komerční suterénní prostory v nedalekém centru města Beroun o podlahové ploše 306 m2. Součástí prodeje je venkovní přístup do prostoru v osobním vlastnictví (schody) o výměře 30 m2. Prostor se nachází pod bytovým domem v atraktivní lokalitě Rezidence Nábřeží. Celý prostor je suchý a je ho možné využít např. jako restauraci (je zde vyřízeno stavební povolení na provozování stravovacího zařízení), dále je možné využit jako hernu, posilovnu, nebo skladovací prostor. Celý prostor je ve stavu před rekonstrukcí, je zde příprava na vodu, kanalizaci, vzduchotechniku, topení, přivedena elektřina. Nabízí se tak možnost dodělání dle vlastních představ. Vstup do prostor zajišťuje zmíněný samostatný vchod z venku nebo společný z bytového domu. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost s velmi dobrou dostupností na Prahu, nájezd na dálnici D5 cca 1 km. Více informací u makléře.

1 860 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 15
Prodej obchodního objektu, 214 m², Boseň

Prodej obchodního objektu, 214 m², Boseň

Boseň, Boseň

Exkluzivně nabízíme prodej komerčního prostoru s možnosti bydlení. Objekt do nedávna fungoval jako prodejna potravin. Je to jediný obchod potravin v dané obce Boseň, v které žije přibližně 500 obyvatel. Plocha parcely je 214 m2, přičemž zastavěná plocha je zhruba 170 m2. Objekt dostane povolení od úřadu pro rekonstrukci vnitřní části pro bydlení, a proto je vhodný pro pokračování v podnikání i bydlení. Jsou k dispozici sklady, koupelna, WC. Parkování je možné přímo před objektem. S financováním hypotéčním úvěrem Vám rádi pomůžeme. Pokud máte zájem, neváhejte mě kontaktovat!

0 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 18
Prodej obchodního objektu, 102 m², Kutná Hora, ul. Vocelova

Prodej obchodního objektu, 102 m², Kutná Hora, ul. Vocelova

Kutná Hora-Vnitřní Město, Kutná Hora

Prodej nebytových prostor o podlahové ploše 102 m2, které je možné rekolaudovat na bytovou jednotku. Dispozici lze upravit dle vlastního uvážení. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 495 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 17
Prodej obchod a služby, 74 m², Kladno, ul. Holandská

Prodej obchod a služby, 74 m², Kladno, ul. Holandská

Kročehlavy, Kladno

Nabízíme k prodeji obchod o rozloze 74m2 v Kladně v rušné části sídliště Kročehlavy. Obchod je v přízemí panel.domu a sestává z 3místností, soc.zařízení, chodby a kuchyňky. Na podlahách je dlažba. Prostor je vytápěn ústředním topením. Velké prostorné výlohy jsou opatřeny mřížemi. Soc. zařízení je nově po rekonstrukci..Provozovna je vhodná jako obchod potravin, občerstvení, obchod s textilem aj. Po určitých úpravách lze i využít jako bytovou jednotku. V blízkosti je základní i vysoká škola, v okolí schází rychlé občerstvení. Na sídlišti je vysoká frekvence pohybu lidí., obchod je velmi dobře situován. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

2 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 9
Prodej obchod a služby, 1220 m², Neratovice, ul. Jedová

Prodej obchod a služby, 1220 m², Neratovice, ul. Jedová

Neratovice

Nabízíme prodej udržovaného víceúčelového objektu, s užitnou plochou o výměře 534 m2, v průmyslové, klidné zóně Neratovic. Dispozice jednopodlažního domu: kanceláře, dílny, sociální zázemí, umývárna, sklady, WC, ubytovací pokoje, kuchyňka. V současné době je objekt využíván dílna se sklady a ubytovací zařízení. Objekt je vytápěn plynovým kotlem. K objektu náleží dvůr (zahrada), před budovou je parkoviště. Objekt je střežený zabezpečovacím systémem. Více informací v RK. Doporučujeme prohlídku.

7 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 12

Doporučené realitní kanceláře

-->