Komerční prostory na prodej, Praha-západ

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Prodej obchodu, 149 m², Horoměřice, ul. Na Pískách

Horoměřice, Horoměřice

Nabízíme Vám prodej komerčních prostor a přilehlého parkoviště s billboardem v Horoměřicích u Prahy. Celkem se jedná o 295 m² - z toho 149 m² jsou nebytové prostory v přízemí a zbývající část, tedy 146 m², je parkoviště před budovou. Prostory jsou nově zrekonstruované a z vybavení zde zůstávají všechny pevné prvky stavby. Je zde několik místností v minulosti využívaných jako kancelářské prostory, showroom, zasedací místnost a skladový prostor. Nechybí zde dvě kuchyňky a tři WC. Pomocí rekonstrukce je možné změnit dispozici a uspořádání místností. Prostory lze využít jako obchodní, kancelářské nebo pomocí kolaudace využit jako restauraci. V neposlední řadě je možné prostory pronajímat. Součástí prodeje je i parkoviště před budovou a billboard. Více informací u makléře.

12 463 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Jinočany, Jinočany

Nabízíme Vám k prodeji dům 5+kk o celkové ploše 183 m2 na rovinatém pozemku 444 m2 v těsné blízkosti Prahy v centrum obce Jinočany, který je vhodný k bydlení a zároveň pro komerční využití pro svou ideální polohu v centru obce a 100 metrů od základní školy, vhodné pro různé podnikatelské využití: obchod, salon, cukrárna.. 1. jednopodlažní část nabízí prostornou místnost s přípravnou na krb, plně vybavená kuchyňská linka s francouzským oknem s přímým vstupem na zahradu, samostatná místnost, koupelna a samostatné WC. Tato část domu je zcela dokončena. 2. dvoupodlažní část je před dokončením, budoucí majitel si tak může dokončit dům dle vlastního výběru, jsou zde čtyři místnosti z jedné přímý vstup na terasu 28,7 m2. Na pozemku je parkovací stání a st. povolení pro výstavbu garáže. Tato lokalita je vyhledávaná pro velmi dobrou dostupnost do Prahy, metro Zličín je pouze 5 min. autem nebo 10 min. autobusem, železniční doprava směr Smíchov. nádraží.

9 900 000 Kč

Stav: Novostavba

před 5 měsíci 14
Prodej hotelu, penzionu, 180 m², Vestec, ul. Vestecká

Prodej hotelu, penzionu, 180 m², Vestec, ul. Vestecká

Vestec, Vestec

Prodej zavedeného penzionu v žádané lokalitě Vestec u Prahy v ulici Vestecká, v původní staré zástavbě v centru, je jedinečnou možností jak v krátké době pořídit funkční objekt se zavedenou klientelou v oblasti ubytování bez větších investic. Penzion stojí na pozemku 581 m2, má dvě nadzemní podlaží o 182 m2. Budova byla vystavěna a kolaudována na penzion v roce 2006, od té doby je pronajímána buď po jednotlivých pokojích nebo společnostem na firemní akce či školení. Každý pokoj má samostatnou toaletu se sprchovým koutem a umyvadlem. Na pozemku je 12 parkovacích stání. Objekt je napojen na obecní vodovodní řad, spádovou splaškovou kanalizaci, elektřina a plyn. Na pozemku je možno využít vlastní vrtanou 15 m hlubokou studnu. Obec Vestec je vlajkovou lodí obcí s komerčně laděnými aktivitami, propojenými s moderním bydlením. Pro více informací kontaktujte makléřku.

24 920 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 15

Doporučené realitní kanceláře

-->