Komerční prostory k pronájmu Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 450
Pronájem výrobní haly 320 m2 na pozemku 846 m², Tuhaň

Pronájem výrobní haly 320 m2 na pozemku 846 m², Tuhaň

Tuhaň, Tuhaň

Nabízíme k pronájmu výrobní halu o výměře 320 m2 na pozemku 846 m2. Využití: výrobní a nevýrobní služby, řemeslná výroba, skladování služební a pohotovostní byty. Možné provozovny: Autoservis, Klempířské dílny, Truhlárna, Oprava strojů a další… Dispozice: hlavní hala, kancelář, kuchyně + zázemí, 2 x WC, 1 x sprcha, příruční sklad, technická místnost. Vrata: 2 x 3,0 m x 3,5 m. Světlá výška haly: 4,1 m. Světlá výška zázemí: 2,4 m. Strop zázemí je nosný pro možné skladování. Vytápění: plynový kondenzační kotel s rozvodem do hlavní haly. Elektro: 230W, 380 W (příkon až 40A). Dokončení stavby 4Q/2020 - 1Q/2021. Dispozice haly lze přizpůsobit podle záměru využití a možnost částečné přestavby před dokončením. Cena 130 Kč/m2/měs. Venkovní zpevněné plochy 300 m2 v ceně nájmu. Cena k jednání.

41 600 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 2 dny 21
Pronájem obchod a služby, 42 m², Dobříš, ul. Vančurova

Pronájem obchod a služby, 42 m², Dobříš, ul. Vančurova

Dobříš, Dobříš

Nabízíme k pronájmu krásný kosmetický salon s obchůdkem. Salon má zavedenou klientelu na kosmetickou péči, manikúru, Shellac, lázeňskou pedikúru, modeláž nehtů a permanentní makeup. Součástí salonu je prodej pleťové a tělové kosmetiky a parfémů. Plocha salonu včetně obchůdku je 32,6 m2 a šatna s kuchyňkou 6,3 m2 a toaleta 3 m2. Odstupné za vybavení činí 250 000 Kč.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Pronájem výrobního objektu, 6115 m², Milčice, ul. Milčice

Pronájem výrobního objektu, 6115 m², Milčice, ul. Milčice

Milčice, Milčice

Nabízíme pronájem komerčního areálu v obci Milčice u Peček. V uzavřeném areálu se nachází prostorné haly, zpevněná plocha a domek sloužící jako ubytování pro zaměstnance. Vhodné pro výrobu. Volné od 01.01.2021.

900 Kč za m2/rok

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Pronájem obchodních prostor, 200 m², Benešov, ul. Tyršova

Pronájem obchodních prostor, 200 m², Benešov, ul. Tyršova

Benešov

Dovolujeme si Vám nabídnout atraktivní komerční prostory na hlavní promenádě v samém centru města Benešov. Prostor je vhodný pro zřízení kavárny, bistra či restaurace. Skládá se ze tří velkorysých prostorů, kuchyně, skladu, přípravny, šatny a toalet. Tyto prostory prošly částečnou rekonstrukcí. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, v budově je zaveden plyn. Pro odvětrávání je zde zavedena funkční vzduchotechnika. Součástí pronájmu je i terasa, která se nachází ve vnitrobloku domu. Vřele doporučujeme prohlídku.

40 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 13
Pronájem obchod a služby, 60 m², Rakovník

Pronájem obchod a služby, 60 m², Rakovník

Rakovník

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, které jsou ihned volné, v těsné blízkosti Husova náměstí, ve Vysoké ulici. Tato ulice slouží jako vjezd na náměstí a proto je zde i velké množství jak malých obchůdků, tak i kanceláří. Místnost o výměře 45 m2, je umístěna v přízemí domu a dvě velká okna (vitríny) směřují přímo do této ulice. Sociální zařízení o výměře 15 m2 je umístěno v jiné části budovy. Prostory jsou vhodné jak na kanceláře, tak i na malý obchůdek. Měsíční nájemné činní 8.000,- Kč + inkaso (cca 1.700,- Kč), 16.000,- Kč je kauce, provize RK je 10.000,- Kč. Bližší informace u makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Pronájem, komerční prostor, 306 m2, V Zahradách, Beroun

Pronájem, komerční prostor, 306 m2, V Zahradách, Beroun

Beroun-Město, Beroun

K pronájmu komerční suterénní prostory nedaleko centru města Beroun o celkové výměře 306 m2. Prostory jsou umístěny pod bytovým domem v atraktivní lokalitě Rezidence Nábřeží. Je zde příprava na vodu, kanalizaci, vzduchotechniku, vytápění, přivedena elektřina. Vstup do prostor zajišťuje samostatný vchod z ulice nebo společný z bytového domu. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost s velmi dobrou dostupností na Prahu, nájezd na dálnici D5 cca 1 km. Více informací u makléře.

8 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 dny 11
Pronájem obchodního objektu, 88 m², Strančice

Pronájem obchodního objektu, 88 m², Strančice

Strančice

Nabízíme k pronájmu variabilní nebytové prostory, které jsou zkolaudované jako gastro prostor. Jsou tedy vhodné pro malou potravinovou výrobu, provoz jídelny, kavárnu, bistro, obchod. V prostoru jsou tři přípojky na velké gastro sporáky, 200 l bojler na ohřev vody, gastro výlevka, 2x WC, vše nové a po rekonstrukci. Prostory se pronajímají bez vybavení. Pohodlná nakládka/vykládka je zajištěna přímo ve dvoře u domu. Po dohodě je možné vybudovat parkování pro zákazníky nebo venkovní zahrádku. Další variantou je rozdělení prostoru na dva nezávislé prostory s vlastními vchody a vlastním sociálním zařízením. Nájem je 17.000,- Kč/měs., kauce 34.000,- Kč/měsíc. Využití jako gastro prostor není nutné, je možné využívat jako kanceláře apod. K nebytovému prostoru je možné najmout zázemí - byt 30 m2 s kompletní koupelnou za nájem 6.500,- Kč/měsíčně + poplatky 2.000,- Kč/měsíčně. Doporučujeme prohlídku.

17 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 7
Pronájem kancelářského prostoru, 100 m², Kladno - centrum

Pronájem kancelářského prostoru, 100 m², Kladno - centrum

Kladno

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelář v centru Kladna, ul. Tyršova. Kancelář se nachází v prvním patře rohového domu, má samostatný vchod z ul. Tyršova. Kancelář o ploše 100 m2 se skládá z jedné velké místnosti ve tvaru L, další menší místnosti, kuchyňky a samostatné toalety. Z kanceláře je výhled přímo na pěší zónu a do ulice Tyršova. Prostory je také možno využít na sídlo společnosti, ordinaci nebo prostory na služby. K nájmu od 1.4.2020.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 16
Pronájem kancelářského prostoru, 81 m², Benešov, ul. Žižkova

Pronájem kancelářského prostoru, 81 m², Benešov, ul. Žižkova

Benešov

Hledáte ideální zázemí pro svou firmu? Nabízíme Vám příležitost využití tohoto kancelářského prostoru na velmi výhodném místě města Benešov. Objekt, který se skládá ze dvou kanceláří s elektrickým proudem a pevným připojením a zasedací místností se nachází téměř v centru města, přímo u vlakového a autobusového nádraží. V současné době zde sídlí firma, která však tyto prostory bude opouštět. Prostor si tak budete moct přizpůsobit podle svých představ. Celá budova je pod dohledem po celý den i noc, přes den je Vám k dispozici recepce. Využijte této nabídky a zútulněte si tento prostor pro svou firmu. Neváhejte a zkontaktujte nás ještě dnes.

8 640 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 dny 9
Pronájem, kancelářské prostory, Beroun - Centrum

Pronájem, kancelářské prostory, Beroun - Centrum

Beroun-Centrum, Beroun

K pronájmu prostory, které se nacházejí v samém centru města Berouna. Podlahová plocha činí 16 m2. Prostory, které prošly v minulosti celkovou rekonstrukcí, jsou vhodné k využívání jako samostatná kancelář. Nové rozvody elektřiny, plastová okna, osvětlení, podlahy, stropy a stěny. K dispozici toalety. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost. Bližší info u makléře.

5 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před týdnem 6

Doporučené realitní kanceláře

-->