Komerční prostory k pronájmu, Praha-východ

Změnit zadání Počet inzerátů: 57
Pronájem, sklad, 1000 m², Čelákovice, ul. Bratří Čapků

Pronájem, sklad, 1000 m², Čelákovice, ul. Bratří Čapků

Čelákovice

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory v žádané lokalitě města Čelákovic o CP 1000-1500 m2. Velikost prostoru lze upravit dle Vaší potřeby. Prostory se nachází na oploceném pozemku a jsou střeženy kamerovým systémem a ostrahou na vrátnici. Veškeré vstupy jsou zabezpečeny vstupním čidlem. Dále je k dispozici nákladní výtah, rampa pro osobní i nákladní automobily. Protipožární hlásič a po celém vnitřním objektu kamerový systém. V prostorách je k dispozici kuchyň ,šatna, kanceláře, WC, dle Vašich požadavků. Výborný spoj na Dálnici na Prahu.Více informací v RK.

65 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Pronájem, administrativní prostory, Modletice

Pronájem, administrativní prostory, Modletice

Modletice, Modletice

Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní kancelářské a výrobní prostory o ploše 971,56 m2 v administrativní budově na sjezdu z D1 ve vyhledávané průmyslové lokalitě Modletice u Prahy, která je významnou křižovatkou hlavních dálničních tahů na východní a západní Evropu. V okolí budovy jsou obslužné komunikace a parkovací místa, na pozemku se nachází transformační stanice. Jedná se o open space nebo jednotlivé kancelářské prostory. V objektu je k dispozici výtah, klimatizace a zabezpečení objektu. V blízkosti je zastávka MHD s napojením na trasu metra C. Budova nyní z části pronajata 1 nájemci. Více informací rád sdělí makléř.

165 186 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 24
Pronájem, obchodní objekt, 70 m², Brandýs nad Labem

Pronájem, obchodní objekt, 70 m², Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Pronájem obchodní objekt 70 m² na velmi frekventované ulici v Brandýse nad Labem, ul. Kralovická, prostory jsou vytápěné. Vchod z hlavní ulice s příjezdovou cestou s možností parkování vozidla na dvoře. Více informací v RK.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 dny 3
Pronájem, sklad, 50 m2, Brandýs nad Labem

Pronájem, sklad, 50 m2, Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nabízíme Vám k pronájmu skladový prostor o CP 50 - 70 m² v Brandýse nad Labem, ul. Kralovická. Prostory jsou vytápěné. Vchod ze zadní ulice a zahrady s příjezdovou cestou s možností parkování vozidla. Více informací v RK.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 dny 4
Pronájem, obchod a služby, 164 m², Čelákovice

Pronájem, obchod a služby, 164 m², Čelákovice

Čelákovice

Nabízíme k pronájmu část komerčního objektu o CP 164 m2 s vlastním vchodem přímo z ulice. Atraktivní poloha přímo v centru obce na náměstí. Nabízený prostor je situován v přízemí a v 1. patře domu s vlastním centrálním schodištěm. Přízemí nabízí obchodní prostor a zázemí 34 m2. První patro nabízí menší kancelář 41 m2 a větší kancelář 73 m2. Vlastní měřiče spotřeby energií. Teplo a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Výborná dopravní dostupnost, vlak, BUS i občanská vybavenost. Více informací u makléře. Doporučuji prohlídku.

28 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 15
Pronájem, komerční prostor, 40 m2, Brandýs nad Labem

Pronájem, komerční prostor, 40 m2, Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Pronájem komerčního prostoru o celkové užitné ploše 40 m2. Prostor tvoří dvě místnosti a místnost s umyvadlem a WC. Volné ihned. Prostor se nachází v centru města nedaleko Masarykova náměstí v Brandýse nad Labem. Ideální prostor pro obchod, služby, či kancelář. V blízkosti objektu je placené parkoviště. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dostupnost do Prahy, díky nedalekému nájezdu na dálnici R10. Černý Most cca 10 min., Letňany cca 15 min. Autobusové spojení do Prahy cca každých 20 min. Nájemné 10.000,- Kč plus DPH. Vratná kauce ve výši jednoho nájmu. Záloha na plyn ve výši 1.000,- Kč, záloha na elektřinu 500,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, sklad, 1898 m², Klecany, ul. Parkerova

Pronájem, sklad, 1898 m², Klecany, ul. Parkerova

Zdibsko, Klecany

Pronájem skladové haly s administrativní částí, o celkové užitné ploše 1898 m2, 2km od nájezdu na dálnici D8. Objekt se pronajímá vybavený, možno ihned užívat (kancelářský nábytek, šatny, jídelny, kuchyňské kouty), skladová plocha temperované haly je 1151 m2 s kapacitou 1000 paletových míst včetně kompletní mechanizace na zakládání palet, nakládku a vykládku zboží. Výška haly v podsednici 7,45 m, ve vrcholu 9,3 m.Celý objekt je hlídán kamerami a zabezpečovacím systémem s napojením na bezpečnostní agenturu a dále všude protipožární hlásiče, u vchodu je elektronická evidence docházky zaměstnanců. Sklad je vybaven rampou s hydraulickým čelem, dále malou rampou, přípravna, balírna,servis, expedice. V přízemí je recepce, 2 kanceláře, šatny, WC, kychyňka, úklidová místnost. V patře je 5 klimatizovaných kanceláří, showroom, WC, koupelna,kuchyňka, jídelna, archiv, kotelna, serverovna s ústřednou. Na venkovní ploše je k dispozici 3 garáž a asi 20 parkovacích míst. Volné od 1.8.2020.

299 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 43
Pronájem, skladové prostory a kanceláře, 222 m2, Veleň

Pronájem, skladové prostory a kanceláře, 222 m2, Veleň

Veleň

Exkluzivně vám nabízíme skladové prostory včetně kanceláří, 222 m2, v hlídaném areálu v průmyslové zóně obce. Vhodné pro sídlo firmy, která obchoduje, reklamní společnost , výdej zboží atd. Prostory se nacházejí v přízemí cihlové budovy. Kromě skladových prostor jsou zde kanceláře, sociální zařízení - sprcha a WC, a kuchyňská linka. Skladové prostory jsou přístupné ze dvora s velkými vraty. Prostory se dají rozdělit tak, že nájemník by mohl využívat menší část sklad. prostor tj. 222 m2. Celý areál je uzavřený a hlídaný kamerovým systémem. V ceně nájmu nejsou započítány energie( elektřina, teplo a voda), které jsou účtované každý měsíc dle skutečné spotřeby. Je zde veškerá základní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Prostory jsou připravené k okamžitému pronájmu.

95 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 9
Pronájem, restaurace a stravování, 88 m2, , Bašť, ul. Dlouhá

Pronájem, restaurace a stravování, 88 m2, , Bašť, ul. Dlouhá

Bašť, Bašť

Nabízíme pronájem restauračních prostorů, 88 m2, k nejvyšší poptávce. Tyto prostory jsou po kompletní rekonstrukci. Jedná se o restaurační prostor včetně kuchyně a kavárnu s dětským koutkem. Je možno využívat prostory v 2.NP k různým akcím, jako jsou plesy, svatby atd. Prostory nejsou vybavené. Vše by se řešilo na prohlídce prostor. Proto neváhejte, prohlídky dle domluvy.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 10
Pronájem, kancelářský prostor 310 m², Klecany, ul. Parkerova

Pronájem, kancelářský prostor 310 m², Klecany, ul. Parkerova

Zdibsko, Klecany

Pronájem skladové haly s administrativní částí, o celkové užitné ploše 1898 m2, 2km od nájezdu na dálnici D8. Objekt se pronajímá vybavený, možno ihned užívat (kancelářský nábytek, šatny, jídelny, kuchyňské kouty), skladová plocha temperované haly je 1151 m2 s kapacitou 1000 paletových míst včetně kompletní mechanizace na zakládání palet, nakládku a vykládku zboží. Výška haly v podsednici 7,45 m, ve vrcholu 9,3 m.Celý objekt je hlídán kamerami a zabezpečovacím systémem s napojením na bezpečnostní agenturu a dále všude protipožární hlásiče, u vchodu je elektronická evidence docházky zaměstnanců. Sklad je vybaven rampou s hydraulickým čelem, dále malou rampou, přípravna, balírna,servis, expedice. V přízemí je recepce, 2 kanceláře, šatny, WC, kychyňka, úklidová místnost. V patře je 5 klimatizovaných kanceláří, showroom, WC, koupelna,kuchyňka, jídelna, archiv, kotelna, serverovna s ústřednou. Na venkovní ploše je k dispozici 3 garáž a asi 20 parkovacích míst.

299 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 42

Doporučené realitní kanceláře

-->