Pozemky, Stavební pozemky na prodej Benešov

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Prodej pozemku k bydlení, 1607 m², Sázava

Prodej pozemku k bydlení, 1607 m², Sázava

Černé Budy, Sázava

Nabízíme k prodeji slunný, mírně svažitý pozemek o výměře 1607 m2 určený územním plánem k výstavbě rodinného domu v klidné části Černé Budy na okraji města Sázava. Inženýrské sítě - elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku. Plyn a voda jsou v připojitelné vzdálenosti s vynaložením přiměřených investic. Veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, pošta, lékař, obchody v centru města. Pozemek leží mimo záplavové území řeky Sázavy a je k němu možné přikoupit sousední pozemek o výměře 1592 m2, který najdete pod číslem zakázky 758173. Výborná dostupnost do Prahy - 30 min. autem, nájezd na D1 - 10 min. nebo autobusem na metro Háje či vlakem do Čerčan a dále směr Praha hlavní nádraží.

2 721 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 1592 m², Sázava

Prodej pozemku k bydlení, 1592 m², Sázava

Černé Budy, Sázava

Nabízíme k prodeji slunný, mírně svažitý pozemek o výměře 1592 m2 určený územním plánem k výstavbě rodinného domu v klidné části Černé Budy na okraji města Sázava. Inženýrské sítě - elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku. Plyn a voda jsou v připojitelné vzdálenosti s vynaložením přiměřených investic. Veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, pošta, lékař, obchody v centru města. Pozemek leží mimo záplavové území řeky Sázavy a je k němu možné přikoupit sousední pozemek o výměře 1607 m2, který najdete pod číslem zakázky 758174. Výborná dostupnost do Prahy - 30 min. autem, nájezd na D1 - 10 min. nebo autobusem na metro Háje či vlakem do Čerčan a dále směr Praha hlavní nádraží.

2 697 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 5985 m², Chocerady

Prodej pozemku k bydlení, 5985 m², Chocerady

Vlkovec, Chocerady

V zastoupení majitelů si Vám dovoluji nabídnout pozemek vedený územním plánem jako plochy pro rodinnou rekreaci o celkové ploše 5985 m². Jedná se o jedinou zastavitelnou plochu rekreace významnějšího plošného rozsahu vymezenou pro více než 1 rekreační objekt v celém řešeném území. Pozemek se nachází na severní straně chatové osady v klidné části u lesa s přístupovou cestou a krásným výhledem do okolí. Inženýrské sítě budou řešeny ze stávající infrastruktury. V okolí pozemku již není jiná zástavba možná. Vhodný jako investiční záměr. V obci vlak a autobus. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté. Více informací u makléře.

12 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 1703 m², Týnec nad Sázavou

Prodej pozemku k bydlení, 1703 m², Týnec nad Sázavou

Chrást nad Sázavou, Týnec nad Sázavou

Nabídka jedinečného pozemku k bydlení v Týnci nad Sázavou, část obce Chrást nad Sázavou. Celková výměra je komfortních 1703 m2, nechybí na pozemek přivedená elektřina a plyn. Příjezd je přímo z obecní silnice. Pozemek je udržovaný, nachází se na konci obce s úžasným výhledem na řeku Sázavu a je doplněný okrasným jezírkem, oplocený a najdete zde dřevěný zahradní domek se zavedenou elektřinou. Bližší informace rád sdělí makléř.

3 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 1525 m², Maršovice

Prodej pozemku k bydlení, 1525 m², Maršovice

Strnadice, Maršovice

Nabízíme pozemek k výstavbě rodinného domu v obci Strnadice u Maršovic. Pozemek je mírně svažitý a leží v zástavbě obce. Elektřinu je nutno dovést, zdroj vody vyřešit studnou a odpadní vody čističkou nebo septikem. Na pozemek je přístup přímo z obecní komunikace. Vzrostlé stromy okolo pozemku a slepá příjezdová cesta zajišťují soukromí a klid. Maximální zastavitelná plocha pozemku je 25%, avšak nesmí přesáhnout půdorys stavby 250m². Dopravní spojení zajišťuje autobus se zastávkou 250 metrů od pozemku. Více informací u makléře.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 1414 m², Votice

Prodej pozemku k bydlení, 1414 m², Votice

Mladoušov, Votice

Stavební pozemek v obci Mladoušov, 3 km od Votic, okres Benešov. Mírně svažitý pozemek s platným stavebním povolením a projektem domu. Kdo hledá klid, lesy a přírodu, našel právě to správné místo. Krásný výhled do přírody a blízkého okolí. Je nutný nový vrt vody, projekt počítá s vlastní ČOV. Dojezd do Prahy 35 minut. Veškerá občanská vybavenost ve Voticích. S financováním poradíme zdarma.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 3175 m², Heřmaničky

Prodej pozemku k bydlení, 3175 m², Heřmaničky

Karasova Lhota, Heřmaničky

AKCE! Prodej pozemku určeného k výstavbě o celkové ploše 3175 m² v Heřmaničkách, který se nachází v klidné části obce. Ačkoli se jedná o velmi klidnou lokalitu, jde o místo s výbornou dostupností směr Praha, Benešov, Tábor a Votice. V obci je vlaková stanice ČD a BUS. Domluvte si prohlídku.

1 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 595 m², Louňovice pod Blaníkem

Prodej pozemku k bydlení, 595 m², Louňovice pod Blaníkem

Louňovice pod Blaníkem

Stavební pozemek o CP 595 m2 v Louňovicích pod Blaníkem určený dle územního plánu obce k zastavění rodinným domem. Pozemek je zasíťován s možností připojení na el. energii, vodu, kanalizaci a plyn. Elektro rozvodná skříň tzv. kaplička je již vystavěna na pozemku a připravena k napojení. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Vlašim 10 km, Votice 25 km, Mladá Vožice 23 km. K dispozici ihned.

1 260 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 6644 m², Týnec nad Sázavou

Prodej pozemku k bydlení, 6644 m², Týnec nad Sázavou

Podělusy, Týnec nad Sázavou

Nabízíme stavební pozemek o ploše 6644 m2 v Týnci nad Sázavou, místní část Podělusy. Mírně svažitý pozemek se nachází na konci obce, v klidném prostředí. Dle územního plánu města Týnce nad Sázavou jde o obytné území s možností stavby rodinného domu venkovského typu (samostatné rodinné domy či dvojdomy se dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou). Zastavitelnost pozemku 45%. Elektřina v sousedství pozemku, kanalizace vede v silnici – kapacita volná. Vodu je nutno řešit studnou, veřejný vodovod je v plánu v horizontu cca 5 let. Klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností, Praha 30 min. autem, Benešov 10 min., dobrá obslužnost hromadnou dopravou. Veškerá občanská vybavenost 2 km v Týnci nad Sázavou. Vhodné jako investice - lze dělit, min. 800 m2 na stavbu. Případné financování s výhodnými podmínkami velice rádi zdarma zajistíme.

8 565 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 1205 m², Václavice

Prodej pozemku k bydlení, 1205 m², Václavice

Václavice, Václavice

Hledáte klid v přírodě? Výbornou dostupnost do Prahy? Pak pozemek k bydlení nedaleko Konopiště o celkové ploše 1205 m² v obci Václavice je tou jasnou volbou pro Vás. Mladá aktivní obec, kde působí občanské spolky Sokol, myslivecké sdružení či dobrovolní hasiči, se nachází 6 km od Benešova. BUS jezdí směr - Benešov, Neveklov, Štěchovice. Více informací Vám rád poskytnu na prohlídce, pomohu zajistit financování a provedu Vás celým procesem koupě až po předání.

2 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 8

Doporučené realitní kanceláře

-->