Pozemky, Stavební pozemky na prodej Benešov

Změnit zadání Počet inzerátů: 49
Prodej pozemku k bydlení, 5985 m², Chocerady

Prodej pozemku k bydlení, 5985 m², Chocerady

Vlkovec, Chocerady

V zastoupení majitelů si Vám dovoluji nabídnout pozemek vedený územním plánem jako plochy pro rodinnou rekreaci o celkové ploše 5985 m². Jedná se o jedinou zastavitelnou plochu rekreace významnějšího plošného rozsahu vymezenou pro více než 1 rekreační objekt v celém řešeném území. Pozemek se nachází na severní straně chatové osady v klidné části u lesa s přístupovou cestou a krásným výhledem do okolí. Inženýrské sítě budou řešeny ze stávající infrastruktury. V okolí pozemku již není jiná zástavba možná. Vhodný jako investiční záměr. V obci vlak a autobus. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté. Více informací u makléře.

12 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 11
Prodej pozemku k bydlení, 1225 m², Netvořice

Prodej pozemku k bydlení, 1225 m², Netvořice

Maskovice, Netvořice

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu o celkové ploše 1225 m2, v obci Maskovice, 1 km od Netvořic a 30 minut z Prahy. Pozemek je situovaný na okraji obce. V současné době možnost změny územního plánu na výstavbu rodinného domu, tzv. studie. Veškerá občanská vybavenost v Jílové u Prahy (10 km) a Benešově (19 km). S možností financování Vám pomůžeme.

1 837 500 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej pozemku k bydlení, 1013 m², Netvořice

Prodej pozemku k bydlení, 1013 m², Netvořice

Maskovice, Netvořice

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu o celkové ploše 1013 m2, v obci Maskovice, 1 km od Netvořic a 30 minut z Prahy. Pozemek je situovaný na okraji obce. V současné době možnost změny územního plánu na výstavbu rodinného domu, tzv. studie. Veškerá občanská vybavenost v Jílové u Prahy (10 km) a Benešově (19 km). S možností financování Vám pomůžeme.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej pozemku k bydlení, 3800 m², Zvěstov - Libouň

Prodej pozemku k bydlení, 3800 m², Zvěstov - Libouň

Libouň, Zvěstov

Prodej pozemku určeného k bydlení o ploše 3 800 m2 nedaleko hory Blaník. Pozemek v Libouni u Louňovic pod Blaníkem nabízí krásné místo k bydlení v přírodě s výhledem na rybník Strašík a na vrch Labská hůrka a Malý Blaník. Na kompletně oploceném pozemku je funkční obecní vodovod a elektřina. V obci jezdí autobus, naleznete zde i restauraci a zámek Libouň. Město Louňovice pod Blaníkem je vzdáleno 2 km - ZŠ, MŠ, obchody, potraviny, restaurace, pošta, zámek Louňovice p.B. Město Vlašim vzdáleno 10 km, Benešov 21 km. Do Prahy dojedete autem za 50 minut.

2 495 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
Prodej pozemku k bydlení, 1260 m², Křivsoudov

Prodej pozemku k bydlení, 1260 m², Křivsoudov

Křivsoudov

Prodej dvou pozemků k bydlení o celkové ploše 1260 m2 v obci Křivsoudov, určených k výstavbě rodinných domů venkovského stylu. Pozemek je mírně svažitý, na celé uliční délce asi o 1 výškový metr. V zadní části určené pro zahradu vzrostlé jehličnaté stromy. Vybudovaná vodovodní přípojka s vodoměrnou šachtou (zvlášť pro každý pozemek), možnost napojení na elektřinu a obecní kanalizaci, která vede v ulici před pozemkem. Obec Křivsoudov leží 4 km od dálnice D1, od sjezdu na 66. kilometru. Veškerá občanská vybavenost ve Vlašimi.  

1 587 600 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 19
Prodej pozemku k bydlení, 1169 m², Zaječice u Pyšel

Prodej pozemku k bydlení, 1169 m², Zaječice u Pyšel

Zaječice, Pyšely

Nabízíme pozemky k zástavbě RD o výměře 1093 m2 a 76 m2 v obci Zaječice u Pyšel okr. Benešov nacházející se v okolní zástavbě rodinných domků. Pozemky mají vlastní přívod elektrické energie, přívod plynu a připojení na obecní vodovod a kanalizaci. Je rovinatého charakteru a v územním plánu obce je určen pro zástavbu rod. domem. Klidné a slunné místo v rekreační oblasti "Ladův kraj" a známých Hrusicích. Dopravu zajišťují autobusové spoje v návaznosti na vlakové spoje z blízkých Senohrab / 2 km /. Nedaleko sjezd z dálnice exit 21, kraj začínající Českomoravské vrchoviny od Říčan u Prahy, Mnichovic přes Pyšely až do Jílového. V obci je OÚ, obchod, restaurace a sportovní areál. Kraj klidu a pohody nedaleko hlavního města vhodný pro turistiku, rybaření, projížďky na koních a koupání. Pozemek je identický se sousedním pozemkem, který také nabízíme na prodej a oba pozemky lze koupit společně. Doporučujeme prohlídku. S hypotékou rádi pomůžeme.

3 885 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 7
Prodej pozemku k bydlení, 1230 m², Netvořice

Prodej pozemku k bydlení, 1230 m², Netvořice

Maskovice, Netvořice

Prodej stavebního pozemku k výstavbě rodinného domu o celkové ploše 1193 m2, v obci Maskovice, 1 km od Netvořic a 30 minut z Prahy. Pozemek je situovaný na okraji obce. V současné době možnost změny územního plánu na výstavbu rodinného domu, tzv. studie. Veškerá občanská vybavenost v Jílové u Prahy (10 km) a Benešově (19 km). S možností financování Vám pomůžeme.

1 845 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 6
Prodej pozemku k bydlení, 1205 m², Václavice

Prodej pozemku k bydlení, 1205 m², Václavice

Václavice, Václavice

Hledáte klid v přírodě? Výbornou dostupnost do Prahy? Pak pozemek k bydlení nedaleko Konopiště o celkové ploše 1205 m² v obci Václavice je tou jasnou volbou pro Vás. Mladá aktivní obec, kde působí občanské spolky Sokol, myslivecké sdružení či dobrovolní hasiči, se nachází 6 km od Benešova. BUS jezdí směr - Benešov, Neveklov, Štěchovice. Více informací Vám rád poskytnu na prohlídce, pomohu zajistit financování a provedu Vás celým procesem koupě až po předání.

2 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 8
Prodej pozemku, 13946 m², Krhanice

Prodej pozemku, 13946 m², Krhanice

Krhanice

Prodej pozemku 13946 m2 v obci Krhanice. Pozemek s krásným výhledem na údolí řeky Sázavy je určen pro náročné klienty. Je na něm možné postavit rodinný dům a zbytek pozemku využít jako rozsáhlou zahradu.

700 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 6
Prodej pozemku k bydlení, 750 m², Votice, ul. Klášterní

Prodej pozemku k bydlení, 750 m², Votice, ul. Klášterní

Votice

Stavební pozemek o CP 750 m2 na okraji Votic ul. Klášterní, určený dle územního plánu obce k zastavění bytovým domem. Pozemek je zasíťován s možností připojení na elektřinu, vodu, kanalizaci a plyn. Na pozemku stavba k demolici - prostor bývalých chlévů. Příjezd k pozemku z obecní zpevněné komunikaci. K dispozici ihned.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 8

Doporučené realitní kanceláře

-->