Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Mladá Boleslav

Změnit zadání Počet inzerátů: 16
Prodej pozemku k bydlení, 2036 m², Březina, ul. Honsob

Prodej pozemku k bydlení, 2036 m², Březina, ul. Honsob

Honsob, Březina

Nově v nabídce rovinnatý k prodeji slunný pozemek o výměře 2036 m² určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na okraji obce Březina, v části Honsob. Na hranici pozemku přívod elektřiny, voda řešena vrtem do hloubky 50m, odpady řešeny ČOV. Pozemek je situován v blízkosti dálnice D10 přímo proti Drábským světničkám. Rychlý dojezd do Mladé Boleslavi i Turnova a Liberce. Vyhledávané rekreační a turistické lokality Český Ráj dosáhnete do 10 min jízdy autem.

1 230 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 5
Prodej, pozemek k výstavbě, 1300 m2, Skorkov

Prodej, pozemek k výstavbě, 1300 m2, Skorkov

Skorkov

Nabízíme ke koupi rovinatý pozemek o výměře 1.300 m2 v obci Skorkov, vzdálený 25 km od Černého Mostu a 29 km od Mladé Boleslavi. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku, přístup je z veřejné komunikace. V souladu s územním plánem lze na pozemku provést stavbu rodinného domu. V případě, že nemáte dostatečnou výši vlastních zdrojů, pomůžeme Vám s financování skrze naše hypocentrum. Více informací u makléře.

2 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej pozemku 972 m2, Charvatce

Prodej pozemku 972 m2, Charvatce

Charvatce, Charvatce

Nabízíme k prodeji pozemky určené pro výstavbu rodinných domů v klidné lokalitě - Květník v obci Charvatce u Jabkenic, okres Mladá Boleslav. Pozemky jsou o rozloze 972 - 1.260 m2. Inženýrské sítě budou vybudovány do konce roku 2022 a jsou již v ceně. V obci školka. V přilehlých Jabkenicích částečná občanská vybavenost. Obec Charvatce se nachází v optimální dojezdové vzdálenosti (15 min) od Ml. Boleslavi a Nymburka. Dálnice D10 je vzdálena do 10 min.

2 510 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Prodej pozemku k bydlení, 1396 m², Kosmonosy

Prodej pozemku k bydlení, 1396 m², Kosmonosy

Kosmonosy

Nabízím Vám k prodeji pozemek k bydlení v klidné části Mladé Boleslavy v Kosmonosech. Pozemek má výměru 1396m2. inženýrské sítě by mely být k dispozici cca na jaře až se začne stavět naproti developerem. Okolní prostranství je klidné. těšíme se na prohlídku.

2 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej pozemku k bydlení, 2557 m², Pěčice

Prodej pozemku k bydlení, 2557 m², Pěčice

Pěčice, Pěčice

Hledáte rovinatý zasíťovaný pozemek ke stavbě rodinného domu? Hledáte klidnou lokalitu nedaleko Mladé Boleslavi? Neváhejte a domluvte si prohlídku. Stavební pozemek o celkové ploše 2.557 m2 v obci Pěčice, 13 km od Mladé Boleslavi a 5 km od Dobrovice - výborná dostupnost, klidná lokalita ideální pro bydlení. Inženýrské sítě: elektřina, vrtaná studna (HV-1, hloubka 66 m, maximální využitelnost vrtu je mnohonásobně vyšší než je plánovaný odběr), septik. Na pozemku se nachází zemědělská stavba, sloužící jako garáž, dílna a stodola o ploše 320 m2. Financování a výstavbu rodinného domu zajistíme. Těším se na Vás, Vendula /Vaše realitní makléřka/

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 5
Prodej pozemku k bydlení, 834 m², Sukorady

Prodej pozemku k bydlení, 834 m², Sukorady

Sukorady

Krásný den, hledáte slunný rovinatý pozemek pro stavbu rodinného domu? Chcete lokalitu v dosahu Mladé Boleslavi? Pak je tato nabídka přímo pro Vás. Obdélníkovitý pozemek o celkové ploše 834 m2, situovaný na okraji obce. Z inženýrských sítí dle územního plánu bude - elektřina, kanalizace, plynofikace a přípojka vody. Územním plánem určeno k výstavbě rodinného domu venkovského typu, izolovaný dům, do 2 nadzemních podlaží plus podkroví, max. zastavitelnost hlavní stavbou 250 m2. Jedná se o lokalitu obce Sukorady, v obci obchod, pohostinství a autobusová zastávka. Mladá Boleslav 7 km. Na koupi této nemovitosti Vám zajistíme výhodné financování. Doporučuji prohlídku - volejte, pište. Těšíme se na Vás. Vendula a Zdeňka Vaše realitní makléřky

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 4
Prodej pozemku k bydlení, 1667 m², Kolomuty

Prodej pozemku k bydlení, 1667 m², Kolomuty

Kolomuty, Kolomuty

Prodej pozemku o celkové ploše 1667 m2 v obci Kolomuty, jedná se o pozemek určený k zástavbě nízkopodlažního bydlení individuálního. Na pozemku je elektro přípojka s osazeným elektroměrem, studna, zastřešená stavební buňka s terasou, skleník, vzrostlé stromy, parcela je kompletně oplocená. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pozemek se nachází v klidné části na kraji obce, v okolí rodinné domy, lesy a louky. Parcela je v územním plánu, je u přístupové cesty. Voda na hranici pozemku. Ke kanalizaci je zpracovaná projektová dokumentace a bude v dohledné době realizovaná. V případě zájmu volejte realitního makléře

4 670 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 20
Prodej pozemku k bydlení, 17990 m², Kolomuty

Prodej pozemku k bydlení, 17990 m², Kolomuty

Kolomuty, Kolomuty

Prodej pozemku v obci Kolomuty, o celkové ploše 17 990 m2. Jedná se o pozemek určený k zástavbě nízkopodlažního bydlení individuálního. Vhodné rozdělit na vícero pozemků. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pozemek se nachází v klidné části na kraji obce, v okolí rodinné domy, lesy a louky. Parcela je v územním plánu, je u přístupové cesty. Elektřina je na hranici pozemku. V případě zájmu volejte realitního makléře.

9 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 8
Prodej pozemku k bydlení, 1148 m², Březina, ul. Honsob

Prodej pozemku k bydlení, 1148 m², Březina, ul. Honsob

Honsob, Březina

Nově v nabídce rovinnatý k prodeji slunný pozemek o výměře 1148m² určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na okraji obce Březina, v části Honsob. Na hranici pozemku přívod elektřiny, voda řešena vrtem do hloubky 50m, odpady řešeny ČOV. Pozemek je situován v blízkosti dálnice D10 přímo proti Drábským světničkám. Rychlý dojezd do Mladé Boleslavi i Turnova a Liberce. Vyhledávané rekreační a turistické lokality Český Ráj dosáhnete do 10 min jízdy autem.

1 700 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 5
Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Dolní Krupá

Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Dolní Krupá

Dolní Krupá, Dolní Krupá

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu, chaty či chalupy? Hledáte klidnou lokalitu nedaleko Mladé Boleslavi? Stačí Vám pozemek o menší velikosti obklopený lesy a přírodou? Neváhejte a domluvte si prohlídku. Stavební pozemek o celkové ploše cca 710 m2 v obci Dolní Krupá, výborná dostupnost do Mladé Boleslavi, Mimoně, Mnichova Hradiště. Klidná lokalita ideální pro bydlení či rekreaci. Inženýrské sítě nutné vybudovat: elektřina na hranici pozemku, studna, septik. Na pozemku se nachází zastřešená pergola. Financování pozemku i případnou výstavbu rodinného domu zajistíme. Těšíme se na Vás, Jiří a Vendula, Vaši realitní makléři

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 5

Doporučené realitní kanceláře

-->