Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Nymburk

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej pozemku k bydlení, 5241 m², Poděbrady

Prodej pozemku k bydlení, 5241 m², Poděbrady

Kluk, Poděbrady

Prodej pozemku o celkové ploše 5.241 m2 v atraktivní lokalitě lázeňského města Poděbrady, část Kluk. Nachází se v zastavěné části a je zde příjezdová komunikace. Uvedený pozemek je součástí území vedeného jako rezerva R12-BI (zástavba je možná dle odsouhlasení změny ÚP). Zajímavá investiční příležitost. Finanční a právní servis máme pro vás připravený. Bližší informace u makléře.

14 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej stavebního pozemku, 1613 m2, Vlkov pod Oškobrhem

Prodej stavebního pozemku, 1613 m2, Vlkov pod Oškobrhem

Vlkov pod Oškobrhem, Vlkov pod Oškobrhem

Nabízíme vám k prodeji pozemek územním plánem určený k výstavbě RD o celkové ploše 1613 m2 v obci Vlkov pod Oškobrhem. Pozemek má rozměry 20 x 80 metrů a nacházejí se na něm inženýrské sítě - veřejný vodovod a přívod elektrické energie. V obci probíhá výstavba veřejné kanalizace s termínem dokončení srpen 2021. Vlkov pod Oškobrhem se nachází 7 km od lázeňského města Poděbrady a 30 min jízdy do Prahy na Černý Most - dálnice D11 (Praha - Hradec Králové) je vzdálena 6 km. V blízkosti pozemku je autobusová zastávka a restaurace. V případě zájmu o prohlídku nebo bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

2 390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení v Běrunicích - Vlkov nad Lesy

Prodej pozemku k bydlení v Běrunicích - Vlkov nad Lesy

Vlkov nad Lesy, Běrunice

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Vlkov nad Lesy o ploše 1800 m2 určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek je oplocený, inženýrské sítě na hranici pozemku. Je zde možnost výstavby rodinného domu na klíč. Možný výběr z katalogu, individuální stavba na přání. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

0 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 2961 m², Lysá nad Labem

Prodej pozemku k bydlení, 2961 m², Lysá nad Labem

Lysá nad Labem

Nabízíme prodej pozemků k zástavbě o výměře 2961 m2 v Lysé nad Labem v městské části Hrabanov. Jedná se o rovinaté pozemky, pro RD s předpokládanou několika měsíční realizací dle územ. plánu. V územním plánu je st. lokalita značena 51 d/ BI. Přivedena je k okraji pozemku elektřina, obecní kanalizace, plyn i vodovod. Příjezd je zpevněný asfaltem a s veř. osvětlením. Co zde není je přívod městského vodovodu, který se má prodlužovat. To dnes znamená zbudovat vlastní zdroj vody, který je však pak pojistkou proti výpadkům a poruchám. Orientace pozemku je JZ. Vhodné pro stav. investory. Okolní krajina je využívána k rekreaci, turistice, houbaření v blízkých lesích. Město Lysá je ve Středočeském kraji v okr. Nymburk. Je známé pořádáním několika tematických výstav. Dopravní spojení je vlakem až do středu hl. města. Stejně výhodná je i blízkost dálnice D10 a tím i dostupnost Krkonoš, Liberce, Harrachova. Významná je blízkost dálnice D11 směr na Poděbrady a Hradec Králové. Doporučujeme!

1 680 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 9

Doporučené realitní kanceláře

-->