Pozemky na prodej, Praha-východ

Změnit zadání Počet inzerátů: 92
Prodej pozemku k bydlení, Mnichovice

Prodej pozemku k bydlení, Mnichovice

Mnichovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s projektem zděného domu a vyřízeným stavebním povolením na lukrativním a klidném místě na okraji Mnichovic. Nádherný výhled je dokonalou kombinací dostupností dopravy a veškeré občanské vybavenosti malého města. Pozemky lze zakoupit jednotlivě 922 m², nebo dva 1844 m², tři 2766 m² i čtyři vcelku 3687m². Inzerovaná cena je za jeden pozemek. Pro více informací volejte makléři.

3 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 10
Prodej pozemku, 3557 m², Ondřejov

Prodej pozemku, 3557 m², Ondřejov

Ondřejov, Ondřejov

Prodej pozemku o celkové ploše 3557 m2 v obci Ondřejov. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V územním plánu je pozemek v současnosti veden jako zemědělská plocha. Přístup k pozemku ze dvou komunikací. Více informací v realitní kanceláři.

2 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 12
Prodej pozemku k bydlení, 1608 m², Říčany, ul. U Višní

Prodej pozemku k bydlení, 1608 m², Říčany, ul. U Višní

Říčany

Stavební pozemek v Říčanech u Prahy nabízí 1608 m2 k výstavbě vašeho domu snů. Na pozemek se nevztahuje stavební uzávěra, a je kompletně zasíťován (voda, kanalizace, plyn a elektřina). Dle ÚP lze počítat s možnou zastavitelností 20% z pozemku, pozemek dle UP nelze rozdělit. Jedinečné umístění i v rámci Říčan, v zástavbě novostaveb rodinných domů, blízko náměstí. Pozemek rovný, slunný, s přístupem ze dvou klidných ulic. Za pozemkem osazeno stromy pro budoucí lesopark. Říčany jsou vítězem Města roku, pro nadstandardní občanskou vybavenost a kvalitu života. V místě naleznete několik škol, školek, obchodní centra, zimní stadion i plavecký bazén, nemocnici, i množství obchůdků i restaurací. Výborné spojení nabízí mnoho linek PID, vlak do centra Prahy za 20 min a vozem je nedaleko D1 i PO. Financování hypotéčním úvěrem zajistíme.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 15
Prodej pozemku v Tehovci, 835 m2, ul. U Mototechny

Prodej pozemku v Tehovci, 835 m2, ul. U Mototechny

Tehovec, Tehovec

K prodeji pozemek v obci Tehovec s širokým spektrem využití. Dle územního plánu je pozemek veden jako SV - plochy obytné smíšené. Plochy pro individuální bydlení, obslužnou sféru a nerušící výrobní činnost. Rodinné domy, občanská vybavenost jako např. vzdělávání a sport. Administrativa, maloobchodní prodej, ubytovací a stravovací služby. Zastavitelnost max. 50%, zeleň 30%, vsakování dešťových vod 40%. Výšková regulace je dána výškou okolní zástavby. V případě dalších dotazů kontaktujte makléře.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 10
Prodej pozemků k bydlení, 6300 m², Struhařov

Prodej pozemků k bydlení, 6300 m², Struhařov

Struhařov, Struhařov

Prodej pozemků o celkové ploše 6300 m2 v obci Struhařov u Mnichovic, okr. Praha-východ. Určeno ke stavbě RD, minimální velikost parcely je 1000 m2. Veřejný vodovod a kanalizace jsou v silnici na okraji pozemku. Struhařov je klidná a krásná lokalita na okraji CHKO Voděradské bučiny a jste za pouhých 30 minut v Praze. Vedle pozemku se nachází pole, kde se dlouhodobě stavět nebude, takže máte absolutní klid. UPI, regulativy a doplňující informace na dotaz u makléře.

2 999 Kč za m2

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Prodej pole, 9301 m², Všestary

Prodej pole, 9301 m², Všestary

Všestary

Prodej pozemku - orná půda - v katastrálním území Všestary u Říčan o rozloze 9301 m2. Orná půda se nachází na okraji obce. K poli vede zpevněná cesta (cyklostezka). Platnost pachtovní smlouvy lze prodloužit popřípadě ukončit se zemědělským družstvem Světice. Kontaktujte makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 5
Prodej zahrady, 1044 m², Mnichovice

Prodej zahrady, 1044 m², Mnichovice

Mnichovice

Prodej pozemku v obci Mnichovice nedaleko Prahy. Pozemek o celkové výměře 1044 m2, zapsán jako zahrada, se prodává s podílem na příjezdové cestě. Možnost přivedení elektřiny ČEZ. Krásný pohled do širé krajiny. V Mnichovicích je kompletní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, lékaři, úřady, nádraží. Nedaleko sjezd D1 - Strančice cca 5 km. Vhodný jako investice. Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

749 999 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Mnichovice

Prodej pozemku k bydlení, 1660 m², Mnichovice

Mnichovice

Ideální pozemek pro výstavbu RD, případně dvojdomu. Centrum města na dosah, kompletní občanská vybavenost a rychlá dostupnost do Prahy (D1, vlak), to jsou jedinečné parametry bydlení v Mnichovicích. Region Říčanska - Ladův kraj nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody a možností aktivního života pro celou rodinu. U pozemku jsou veškeré sítě a možnost okamžité výstavby, případně i rozdělení pozemku na dva a výstavbu dvou domů.

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej pozemku k bydlení v Borku

Prodej pozemku k bydlení v Borku

Borek, Borek

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 808 m2 nacházející se v obci Borek . Pozemek je rovinatý a leží v atraktivní části obce. Podle územního a situačního plánu obce je určený k bydlení v rodinných domech venkovského typu. Inženýrské sítě: Přípojka el. energie je u příjezdové cesty. Obec je nedaleko města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, kde je veškerá občanská vybavenost. Odtud vede dálnice D10 do Prahy. Lokalita je vhodná pro trvalé bydlení i rekreační účely, ideální pro příznivce sportovních aktivit např. rybaření, cyklistika, koupání apod. Více informací u makléře a při osobní prohlídce.

4 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 6
Prodej pozemku k bydlení, 1200 m², Záryby

Prodej pozemku k bydlení, 1200 m², Záryby

Záryby

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek se zahradou o velikosti 1 200 m2, který se nachází v klidné lokalitě obce Záryby okres Praha – východ, vzdálené 6 kilometrů od Brandýsa nad Labem a 15 kilometrů od Prahy. Na pozemku je vybudována elektrická přípojka, také zde bude připravena šachta s přípojkou vodovodního řádu a čerpací jímka do přetlakové kanalizace. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost (lékař, obchod, školka, škola, restaurace, sportoviště), ostatní služby jsou v krátké dojezdové vzdálenosti. Příroda v okolí je vhodná k procházkám i vyjížďky na kole a nedaleko se nachází několik pískoven s možností přírodního koupání. V případě zájmu je možné přikoupit i vetší zahradu sousedící přímo s pozemkem. Zavolejte si o prohlídku a dostanete další informace.

4 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 7

Doporučené realitní kanceláře

-->