Pozemky, zahrady na prodej Středočeský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Prodej zahrady, 3358 m², Kutná Hora

Prodej zahrady, 3358 m², Kutná Hora

Kutná Hora-Vnitřní Město, Kutná Hora

Prodej zahrady v Kutné Hoře o celkové ploše 3358 m2. Příjezdová cesta ze dvou stran. Pozemek v blízkosti vlakové zastávky Kutná Hora - předměstí. Dle územního plánu Kutné Hory je v nezastavitelné územní ploše NS. Její regulace je v textové části územního plánu. Není možná klasická výstavba, jako jedna z možností, dle územního plánu jsou lehké otevřené přístřešky pro hospodářská zvířata apod. Více informací u makléře.

895 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej zahrady, 5112 m², Libušín

Prodej zahrady, 5112 m², Libušín

Libušín, Libušín

Trocha fantazie a odvahy Vám mohou na tomto pozemku zařídit krásný výhled a příjemně strávené dny při rekreaci. Nabízíme k prodeji soubor pozemků v obci Libušín o celkové ploše 5112 m2. Jedná se celkem o 5 pozemků. Dva z pozemků jsou vedeny jako zahrada a je možné je využít k rekreaci a bydlení. Zastavitelnost je 40 m2 na každém z pozemků. Pozemky jsou ve svahu s orientací na jih. Obec Libušín disponuje veškerou občanskou vybaveností. Podrobné info v RK. Budeme se těšit na Vaše dotazy a případná osobní setkání.

1 470 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 3
Prodej zahrady, 2684 m², Poděbrady, ul. Jahodová

Prodej zahrady, 2684 m², Poděbrady, ul. Jahodová

Poděbrady

Nabízíme k prodeji zahradu v Poděbradech o výměře 2684 m2 v ulici Jahodová. Na zahradě je postavena chata s číslem evidenčním o zastavěné ploše 66 m2, do které je zavedena elektřina. V obci je kanalizace i plyn tyto inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Velmi dobrá investice, v ulici jsou domy k trvalému bydlení. Více informací u makléře. S financováním rádi pomůžeme.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej zahrady v Pňově-Předhradí, ul. Sokolečská

Prodej zahrady v Pňově-Předhradí, ul. Sokolečská

Předhradí, Pňov-Předhradí

Prodej oplocené zahrady s vjezdem na pozemek o výměře 1350 m2 z ulice Sokolečská, na okraji obce Pňov-Předhradí, cca 7 km od lázeňských Poděbrad. Na pozemku stojí malá chatka a přístřešek s kopanou studnou. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, velká část pozemku se bude v horizontu cca 10 let vykupovat pro stavbu sjezdu z připravovaného obchvatu. Neváhejte mě kontaktovat, rád vám poskytnu více informací.

380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 13
Prodej zahrady, 1020 m2, Zbyslav, Vrdy

Prodej zahrady, 1020 m2, Zbyslav, Vrdy

Zbyslav, Vrdy

Sháníte zahradu? Jste rybář či hobby pěstitel? Nebo chcete mít místo k úniku z města či bytu? Máme pro vás v nabídce udržovaný rovinatý pozemek v malebné středočeské vesnici Zbyslav. Obec se nachází 8 km od Čáslavi a 18 km od Kutné Hory. Pozemek je v současné době veden v územním plánu jako zahrada. V obci je zaveden plyn, obecní vodovod a kanalizace. V blízkosti protéká říčka Doubrava, od které chrání pozemek systém protipovodňových hrází. Pozemek je částečně oplocen a je zde vjezdová brána. Příjezd na pozemek je obecní nezpevněná cesta. V případě, že vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat pro osobní prohlídku.

399 990 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 7
Prodej zahrady, 224 m², Smilovice-Újezd u Luštěnic

Prodej zahrady, 224 m², Smilovice-Újezd u Luštěnic

Újezd, Smilovice

Prodej pozemku o celkové výměře 224 m2 v katastru obce Újezd u Luštěnic Jedná se o zahradu, pozemek leží na okraji obce, je přístupný z obecní cesty.

85 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej zahrady, 365 m², Velenka

Prodej zahrady, 365 m², Velenka

Velenka, Velenka

Prodej pozemku o výměře 365 m2 v katastru obce Velenka. Jedná se o zahradu, která leží v zástavbě rodinných domů. Výhodné financování zajistíme.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej zahrady, 2216 m², Mělnické Vtelno

Prodej zahrady, 2216 m², Mělnické Vtelno

Mělnické Vtelno, Mělnické Vtelno

Prodej podílu 3/8 pozemku se dvěma zemědělskými stavbami o celkové výměře 5909 m2 v obci Mělnické Vtelno. Pozemek leží na okraji obce, je dobře dostupný, podél vede obecní asfaltová komunikace. Část pozemku tvoří ovocný sad.

2 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej zahrady, 416 m², Neratovice

Prodej zahrady, 416 m², Neratovice

Lobkovice, Neratovice

Prodej velmi pěkné zrekultivované rovinaté zahrady s využitím pro relaxaci nebo bydlení o výměře 390 m2 v malé zahrádkářské kolonii u obce Čakovičky v k.ú. Neratovice, Lobkovice. Součástí prodeje je i podíl 1/19 pozemku odpovídající výměře 26 m2, který je využíván jako přístupová komunikace. Na zahradě lze umístit mobilní nebo jiný typ stavby (chatu) dle platného regulativu. Elektrická přípojka a voda v podobě vrtané studny o hloubce 31 m. v místě. Na pozemku stojí nový zahradní domek o velikosti 2,5x3 m., přístřešek na dřevo a jsou zde vysázeny mladé ovocné stromky a užitkové keře. Dopravní spojení zajištěno MHD od stanice metra trasy "C" Letňany do obce Čakovičky nebo vlakem do zastávky Jiřice. Veškerá občanská vybavenost v dosahu v sousední obci Neratovice a Kostelec nad Labem. V okolí do 1,5 km veřejné krajinné prvky zatopený Kojetický lom a niva slepého ramene Staré Labe. Doporučuji prohlídku. Bližší informace u makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej zahrady, 1418 m², Strenice

Prodej zahrady, 1418 m², Strenice

Strenice, Strenice

Prodej 3/4 pozemku o celkové výměře 1891 m2 v katastru obce Strenice Jedná se o zahradu, pozemek leží na okraji obce, poblíž protéká Strenický potok.

540 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5

Doporučené realitní kanceláře

-->